Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Saule222 @ 2012 01 25, 11:49)
Mergytes patarkit kuris TBS aliejukas zvakei skaniausiai kvepia? Reikia kad butu neikyrus, levandu netinka biggrin.gif  4u.gif Aciu


gal darysite Užsakymėlį ir mane priglaustumėte blush2.gif parašykite prašau į AŽ 4u.gif

Visi tie kvapai yra malonūs ir skanūs, svarbiausiai kokybiški smile.gif
pati turiu ir naudoju šiuo metu šį :
http://www.thebodysh...;prdcode=82920m

Žieminis, lyg su cinamonu ir obuoliais, šildantis. Ale kai kvepia Kalėdom smile.gif

Dabar imčiau šį, granatų, vaisinis, kiek suprantu toks neįpareigojantis :
http://www.thebodysh...;prdcode=82913m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodly: 25 sausio 2012 - 11:29
Gal yra bandziusiu sia kremine pudra? ax.gif

user posted image
Atsakyti
Kaip plaunate TBS sepetelius?
Atsakyti
QUOTE(sonata 5 @ 2012 01 28, 14:32)
Kaip plaunate TBS sepetelius?

Kaip ir visus kitus šepetėlius. Aš tai su šampūnu, kurį tuo metu naudoju.
Atsakyti
Gal kas nors turite Kepta, ilgalaikė bronzinamoji pudra? Girdejau neblogu atsiliepimu apie ja, kad zymiai geresne negu egipto zeme. Tai dvejoju ka pirkti ar EZ ar sita...

http://www.thebodysh...zas/face/84169/


Papildyta:
Kam idomu, tai si savaitgali akroplyje taikomos dideles nuolaidos kai kuriems kuno sviestams, 300 ml uz 35 lt, o kuno pienieliai (irgi tik kai kurie) 15 lt ir dar ten yra nemazu nuolaidu.
Atsakyti
Gal kas turejot toki? Ar yra poveikis? g.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2012 01 29, 16:53)
Gal kas turejot toki? Ar yra poveikis?  g.gif

  user posted image

Uploaded with ImageShack.us


Aš turiu, dėl poveikio sunku pasakyti. Mano nuomone, čia daugiau saviįtaigos dalykas. Pats kvapas savotiškas, bet man malonus, patinka principas pakvėpinti kažkuo pagalvę, o ar nuo to lengviau užmigti, tikrai sunku pasakyti. Aš tikiu, kad taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2012 01 29, 15:53)
Gal kas turejot toki? Ar yra poveikis?  g.gif

  user posted image

Uploaded with ImageShack.us

perku eterinius aliejus ir pati pigiau juos naudoju (pvz. naujoji Barmunės)
Atsakyti
QUOTE(sonata 5 @ 2012 01 28, 13:17)
Gal kas nors turite Kepta, ilgalaikė bronzinamoji pudra? Girdejau neblogu atsiliepimu apie ja, kad zymiai geresne negu egipto zeme. Tai dvejoju ka pirkti ar EZ ar sita...

http://www.thebodysh...zas/face/84169/
Papildyta:
Kam idomu, tai si savaitgali akroplyje taikomos dideles nuolaidos kai kuriems kuno sviestams, 300 ml  uz 35 lt, o kuno pienieliai (irgi tik kai kurie) 15 lt ir dar ten yra nemazu nuolaidu.

Naudoju sviesesne, negaliu atsidziaugti, baigiu jau trecia pakuote ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bad_cat @ 2011 12 07, 18:50)
norėjau paklaust, ar šepetėliai visada buvo iš "synthetic hair"??? ne natūralių šerelių??? visada maniau, kad natūralių, dabar žiūrių uk puslapyje parašyta, kad sintetiniai šereliai. ar čia pasikeitė?? doh.gif
reikia kreminei pudrai šepetėlio, norėjau imt iš body shop, bet dabar jau nebežinau g.gif gal kas nors turit? ar patinka? naudojat?


Visada sintetiniai buvo. Privalumas ju, kad nesirenka ir nesidaugina bakterijos. Beja taip puikiai pagaminti, kad yra laimeje ne viena apdovanojima, pripazinti ir tikrai aukstos kokybes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele_666 @ 2012 01 30, 15:07)
Naudoju sviesesne, negaliu atsidziaugti, baigiu jau trecia pakuote  ax.gif


O ji blizgi?visam veidui naudojat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2012 01 29, 16:53)
Gal kas turejot toki? Ar yra poveikis?  g.gif

  user posted image

Uploaded with ImageShack.us


Turiu toki, kartais panaudoju. Bet buvau KvapuNamuose panasu eterini alieju radus (tai naudodavau pakaitom). Nepasakyciau, kad labai padeda uzmigt ir nuramina, tiesiog malonus kvapas, kuris pakankamai greitai isgaruoja 4u.gif man patinka tas kvapas, norejau tokio kuno sviesto, bet paskui pagalvojau,kad gal per daug ikyrus bus.. ax.gif
Atsakyti
TBS naujienos bigsmile.gif
user posted image
čia
buvau gavus kūno sviesto mėginuką , tai kvapas neišpasakytas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gina Justina: 30 sausio 2012 - 19:10