Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Saulė7 @ 2012 01 02, 16:25)
Sveikos merginos wink.gif 
gal kas naudojate sia pudra ir gal butu atsiliepimu? http://www.thebodysh...ge/88853m_l.jpg

visos mineralines man patinka, naujos nebandziau, o is senosios serijos, ta gerai pasiskirsto, veidas neblizga, tobulai.. o si turetu dagiau drekinti, nesausinti veido smile.gif
turiu is naujos tik sia.. zr. i foto, tai ten esantis sepetelis su kuriuo turiu tepti ir skirstyti pudra, tai man ne koks, nesiskirsto.. visvien ranka turiu skirstyti.. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija1986: 02 sausio 2012 - 15:55
šita pudrytė nepatiko schmoll.gif visai nemaskuoja, tokia riebiai skysta užsitepus ant veido nors mano oda į sausesnę pusę ir be to jos labai labai mažai yra indelyje doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamuoliukė: 06 sausio 2012 - 14:23
atnesu atsiliepima apie siuos seselius 4u.gif
user posted image
nu kokie man faini wub.gif , man spalvos labai tinka prie plauku, nera miltiniai, graziai dengias, nu zodziu wub.gif isimylejau juos, gaila, kad daugiau spalvu pasirinkimo nera tokiu paleciu ir gaila, kad limituoto leidimo verysad.gif
dvi virsutines spalvos turi ciut perlamutro, o apatines tamsiausia ruda matine, o sviesi tokia kreminis seselis, turi blizgiuko ir piestukas labai tinka tik biski kietokas,bet spalva man labai jo patinka, kazi visi tbs piestukai kieti ar tik sis, ga;l kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(kamuoliukė @ 2012 01 06, 15:11)
šita pudrytė nepatiko schmoll.gif visai nemaskuoja, tokia riebiai skysta užsitepus ant veido nors mano oda į sausesnę pusę ir be to jos labai labai mažai yra indelyje doh.gif
Man ji irgi nelabai,o sepetelis,man isiro biggrin.gif Nekas is jos biggrin.gif O,va tos pacios serijos,biri pudra,labai patinka wub.gif
Atsakyti
As irgi uzsisakiau tiesiai is UK prekiu,ir gavau kaip ir buvo pamineta laiske per 5 darbo dienas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2012 01 16, 22:05)
As irgi uzsisakiau tiesiai is UK prekiu,ir gavau kaip ir buvo pamineta laiske per 5 darbo dienas. thumbup.gif


Siuntetes is UK puslapio, nors jie turetu nesiusti i LT?
Atsakyti
taip,siunciausi is UK puslapio.Atsiunte i LT.Prekiu emiau tuo metu uz 30sv,kadangi buvo nemokamas siuntiumas nuo tos sumos.Siunta gavau neregistruota,atsiemiau paste.
Atsakyti
Nepykit, bet manau, jei piktnaudziausim su siuntimu, tai kai jie apsiziures, is viso neleis atsiskaityti lietuviskom kortom g.gif
Atsakyti
Prie namų kvapų kategorijos priklauso šie "Difuzeriai".
Gal kas naudojate ir galėtumėte papasakoti kas čia tokio bigsmile.gif
AČIŪ 4u.gif

http://www.thebodysh...82943m#howtouse
Atsakyti
QUOTE(goodly @ 2012 01 23, 10:31)
Prie namų kvapų kategorijos priklauso šie "Difuzeriai".
Gal kas naudojate ir galėtumėte papasakoti kas čia tokio bigsmile.gif
AČIŪ 4u.gif

http://www.thebodysh...82943m#howtouse

Cia bus indelis su kvapiu sysciu i kuri merkiate medinius pagaliukus ir per juos kvapas po truputi garuoja taip kvepindamas patalpa 4u.gif Tikriausiai jau isivaizduojat apie ka as 4u.gif

Papildyta:
Jei dar nespejot pasinaudoti TBS UK puslapyje su koduku NEWYEAR nuo 50 svaru 25 nuolaida, gaunasi 50% nuolaida thumbup.gif . Negalioja sale prekems.
As jau pora uzsakymu padariau, laukiu prekyciu. TBS uz lietuviska kaina tikrai nepirkciau neveri to (iskyrus kelis produktus), o uz UK kainas su nuolaidoms netgi labai atitinka kainos ir kokybes santykis, tik nuolaideliou reikia pasigaudyti.
Siuo metu vienas mylimiausiu produkti vit C kapsulytes, akivaizdus rezultatai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2012 01 23, 21:09)
Cia bus indelis su kvapiu sysciu i kuri merkiate medinius pagaliukus ir per juos kvapas po truputi garuoja taip kvepindamas patalpa 4u.gif Tikriausiai jau isivaizduojat apie ka as 4u.gif

Papildyta:
Jei dar nespejot pasinaudoti TBS UK puslapyje su koduku NEWYEAR nuo 50 svaru 25 nuolaida, gaunasi 50% nuolaida thumbup.gif . Negalioja sale prekems.
As jau pora uzsakymu padariau, laukiu prekyciu. TBS uz lietuviska kaina tikrai nepirkciau neveri to (iskyrus kelis produktus), o uz UK kainas su nuolaidoms netgi labai atitinka kainos ir kokybes santykis, tik nuolaideliou reikia pasigaudyti.
Siuo metu vienas mylimiausiu produkti vit C kapsulytes, akivaizdus rezultatai wub.gif


Lanai ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Mergytes patarkit kuris TBS aliejukas zvakei skaniausiai kvepia? Reikia kad butu neikyrus, levandu netinka biggrin.gif 4u.gif Aciu
Atsakyti