Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(kice @ 2011 11 17, 11:50)
Ne is platintoju, o siusiuos is www.thebodyshop.co.uk.. Gaunasi pigiau su visu siuntimu smile.gif O jei dar pasitaiko nuolaidos - tai visai idealu biggrin.gif



Ir aš pora kartų apsipirkinėjau. Tikrai verta pabandyti. thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri galit pasakyt, kuo skiriasi losjonas nuo sviesto? Ta prasme, as naudoju sviesta, bet noriu pabandyt losjona, nes man buteliukas butu daug patogiau nei indelis, bet nerimauju del produkto konsistencijos ir poveikio. Man patinka, kad sviestas yra toks gan riebus ir ne per skystas, nes mano ranku oda linkus sauset. Ar losjonas labai skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2011 12 04, 18:42)
Gal kuri galit pasakyt, kuo skiriasi losjonas nuo sviesto? Ta prasme, as naudoju sviesta, bet noriu pabandyt losjona, nes man buteliukas butu daug patogiau nei indelis, bet nerimauju del produkto konsistencijos ir poveikio. Man patinka, kad sviestas yra toks gan riebus ir ne per skystas, nes mano ranku oda linkus sauset. Ar losjonas labai skiriasi?

Losjonas yra gana skystas ir daug lengvesnis nei sviestas mirksiukas.gif Man asmeniskai losjonas mazai drekina
Atsakyti
Kaip jau atsake tai konsistencija visai kita.
man losjonas ne vienas neprigijo, jie per skysti, prastai drekina, ir kazkaip alkoholio kvapa jauciu g.gif man net rankom jie netinka schmoll.gif sviestas yra sviestas smile.gif
Atsakyti
Viskas aisku, tai tada ir pasiliksiu prie sviestu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alma_rebelde** @ 2011 12 05, 19:35)
KIEK ZINAU TBS SND  50PROC.VISKAM smile.gif http://www.thebodysh...ndex_cybmon.htm



ar siuncia is UK i Lietuva?
Atsakyti
QUOTE(Lenore_mis @ 2011 12 06, 01:24)
ar siuncia is UK i Lietuva?

Nesiunčia, reiktų naudotis tarpininkių paslaugomis arba, jei turite kortelę, tinkamą internetiniams apsipirkimams, galite siųstis UK adresu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Märchen: 06 gruodžio 2011 - 12:40
QUOTE(Märchen @ 2011 12 06, 13:40)
Nesiunčia, reiktų naudotis tarpininkių paslaugomis arba, jei turite kortelę, tinkamą internetiniams apsipirkimams, galite siųstis UK adresu.



turiu kortele, su kuria apsipirkineju ebay ir t.t. ax.gif Ka jus turite omenyje "galite siųstis UK adresu." ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenore_mis @ 2011 12 06, 21:22)
turiu kortele, su kuria apsipirkineju ebay ir t.t. ax.gif  Ka jus turite omenyje "galite siųstis UK adresu." ??  g.gif

pavyzdziui turite pazistama, kas gyvan uk ir priima jusu siuntinius, o po to ar dar kazkaip atsiuncia jums smile.gif
Atsakyti
norėjau paklaust, ar šepetėliai visada buvo iš "synthetic hair"??? ne natūralių šerelių??? visada maniau, kad natūralių, dabar žiūrių uk puslapyje parašyta, kad sintetiniai šereliai. ar čia pasikeitė?? doh.gif
reikia kreminei pudrai šepetėlio, norėjau imt iš body shop, bet dabar jau nebežinau g.gif gal kas nors turit? ar patinka? naudojat?
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2011 12 07, 20:50)
norėjau paklaust, ar šepetėliai visada buvo iš "synthetic hair"??? ne natūralių šerelių??? visada maniau, kad natūralių, dabar žiūrių uk puslapyje parašyta, kad sintetiniai šereliai. ar čia pasikeitė?? doh.gif
reikia kreminei pudrai šepetėlio, norėjau imt iš body shop, bet dabar jau nebežinau g.gif gal kas nors turit? ar patinka? naudojat?

As neseniai nusipirkau si
user posted image
Esu labai patenkinta, net nesitikejau,kad toks bus fainas; naudoju skaistalams, bet kreminespudros, manau, neuztepsit g.gif sepetelis biriems produktams sakyciau ax.gif
Papildyta:
O sitas geris man asmeniskai irgi stebuklui prilygsta tongue.gif
user posted image
Veidukas svyti, blizgesiukas toks subtilus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenore_mis @ 2011 12 05, 23:24)
ar siuncia is UK i Lietuva?

BODY SHOPAS SIUNČIA Į LIETUVĄ biggrin.gif PRIEŠ SAVAITĘ UŽSISAKIAU PREKIŲ, IŠ BODYSHOP.UK, TADA PASISKAIČIAU NEVA JIE NESIUNČIA Į LT. PARAŠIAU JIEMS KELIS LAIŠKUS PRAŠYDAMA ANULIUOTI SIUNTĄ IR GRĄŽINTI MAN PINIGUS- NESULAUKIAU JOKIO ATSAKYMO, MANAU JIE DABAR UŽSIVERTĘ UŽSAKYMAIS... doh.gif SUSINERVINAU, BET NUSPRENDŽIAU PALAUKTI, KOL VIS TIEK KADA NORS ATRAŠYS... tongue.gif IR KĄ JŪS MANOT, ŠIANDIEN UPS'AS PRISTATĖ MAN SIUNTĄ tongue.gif TAIP NETYČIA ATRADAU, KAD SIUNČIA JIE Į LT biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 16 gruodžio 2011 - 20:47