Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Ne is platintoju, o siusiuos is www.thebodyshop.co.uk.. Gaunasi pigiau su visu siuntimu smile.gif O jei dar pasitaiko nuolaidos - tai visai idealu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2011 11 17, 11:50)
Ne is platintoju, o siusiuos is www.thebodyshop.co.uk.. Gaunasi pigiau su visu siuntimu smile.gif O jei dar pasitaiko nuolaidos - tai visai idealu biggrin.gif


Bet į LT nesiunčia kaip suprantu.. Aš tai perku iš ebay, jei ka nors pigaus ir naudingo randu.
Atsakyti
pirkau per tarpininkes- visai neblogai pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2011 11 17, 11:50)
Ne is platintoju, o siusiuos is www.thebodyshop.co.uk.. Gaunasi pigiau su visu siuntimu smile.gif O jei dar pasitaiko nuolaidos - tai visai idealu biggrin.gif

Na, gal, bet man pussesere sake, kad parduotuvese UK sviestai kainuoja 12 svaru, tal Lt tas pats, ir siaip lyginom kainas, kad nieko ten labai ir pigiau.
Atsakyti
Tu ziauriai klysti..
http://www.thebodysh...Code=C_BathBody
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2011 11 17, 19:45)

Bet tai cia ispardaviminis. kiti 12 su puse svaro kainuoja. Lt sviestai per ispardavimus irgi tiek pat kainuoja. iki 30 Lt.
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2011 11 17, 10:23)
Ant vieno kremo radau 10 skirtingomis kalbomis uzrasu.
As suprantu, kad pigiau pirkti is platintoju, kurie nemoka jokiu mokesciu ir uzsiimineja nelegalia veikla.


as perku usa. turiu 10% nuolaidu kortele, kuri galioja viskam (sale prekem irgi). be to uz kiekvienus isleistus 25$ gaunu tasku. uz 4 taskus galiu issirinkti prekiu uz 25$ nemokamai. du kartus per metus buna labai dideliu ispardavimu per kuriuos uzsiperku ir dar nemokamai prikrauna kruva visko del tasku. tiesiog maisais isnesu. Vasara va dekoratyvines po 1$ visa maisa parsinesiau. Daznai labai buna akcijos, kad perki du viena papildoma preke gauni nemokamai, perki 3, gauni 2 nemokamai. tikria daug pigiau yra jav ir uk. uk kiek zinau panasiu akciju irgi daug buna.
Atsakyti
QUOTE(picco @ 2011 11 12, 20:06)
Nusipirkau šveitiklį/prausiklį su arbatmedžio aliejum ir abrikosų kauliukų dalelėm. Gal yra kokių atsiliepimų?

as naudoju toki, nakciai nes sausina oda labai, veido oda tikrai tapo svaresne, nors neturiu ypac dideliu problemu, bet man patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rock muse @ 2011 11 17, 21:52)
Bet tai cia ispardaviminis. kiti 12 su puse svaro kainuoja. Lt sviestai per ispardavimus irgi tiek pat kainuoja. iki 30 Lt.



tai tavo pasirinkimas, kur pirkti.. As, matyt, priklausau tai grupei, kuri perka uzsienyje, per ispardavimus, pigiau wink.gif Paziurejau ebay.co.uk - randu su siuntimu uz tokia pat kaina, kaip angliskoje parduotuveje.. Ir siaip, manau, kad 25 lt yra kur kas maziau, nei 60Lt parduotuvej biggrin.gif
As tik dalinuosi info, o tu jau pirk ten, kur patinka smile.gif))
Atsakyti
as taip pat is UK per tarpininkes perkuos,nes tikrai LT kainos nerealios,o pati gyvenu provincijoje tai man tie ispardavimai kaip ir nepasiekiami
Atsakyti
http://www.thebodysh...ow-palette.aspx

gal kuri turite atsiliepimų? ax.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie bronzerį su medumi? 4u.gif
Atsakyti