Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 03 rugpjūčio 2011 - 10:27
QUOTE(Viktorija1986 @ 2011 08 03, 09:33)
man tbs losjonai nepatinka, labiau sviestai, gal kad esu prie ju pratusi  biggrin.gif

O panos, kai tepates tais sviestais, tai jum neprilenda i panages? Nezinau, as viena sviesta turejau, tj man ta pakuote kazkaip nlb patogi.., tj del to galvoju gal losjona isbandyt.
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 08 03, 12:26)
O panos, kai tepates tais sviestais, tai jum neprilenda i panages? Nezinau, as viena sviesta turejau, tj man ta pakuote kazkaip nlb patogi.., tj del to galvoju gal losjona isbandyt.

jei turi ilgus nagus, kabink sviestą ne pirštų galiukais, o sulenkus pirštą tuo kauliuku kur sulenki, nemoku paaiškint blush2.gif na ale belstum kur nors, tai ta vieta rolleyes.gif tada neturėtų prilyst ax.gif
Atsakyti
Sakykit ar dušo želės vertos dėmesio ? Gavau pranešimą, kad už 4 61 lt., tai mąstau ar verta rizikuot ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 08 03, 13:05)
Sakykit ar dušo želės vertos dėmesio ? Gavau pranešimą, kad už 4 61 lt., tai mąstau  ar verta rizikuot ?  bigsmile.gif

man jų dušo želė labai labai wub.gif visa šeima jas naudojam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 08 03, 12:37)
jei turi ilgus nagus, kabink sviestą ne pirštų galiukais, o sulenkus pirštą tuo kauliuku kur sulenki, nemoku paaiškint blush2.gif  na ale belstum kur nors,  tai ta vieta rolleyes.gif  tada neturėtų prilyst ax.gif

Aa, supratau.. rolleyes.gif nera ilgi mano nagai, bet ir ne iki mesu nukirpti, vidutiniai tokie. smile.gif
O, tau kuriu kvapu sviestai megstamiausi?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia.: 03 rugpjūčio 2011 - 13:31
Sveikos!
Gal kuri pasidalintų nuomonėmis apie:

Polynesia Monoi Miracle Oil
user posted image

ir bananinį šampūną.
Dėkui. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Karolina_22 @ 2011 08 03, 14:31)
Sveikos!
Gal kuri pasidalintų nuomonėmis apie:

Polynesia Monoi Miracle Oil
user posted image

ir bananinį šampūną.
Dėkui. smile.gif)


Polynesia Monoi Miracle Oil vertas demesio produktas, turejau naudojau kunui bet raso kad ir plaukus galima palepinti ir i vonia pilti. Skanus kvapas isigerdavo neblogai, bet visdelto aliejus cia nebus taip kad pasitepei ir iskart rengtis gali, todel geriausia naudoti vakare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolina_22 @ 2011 08 03, 15:31)


ir bananinį šampūną.
Dėkui. smile.gif)[/i]

Labai neskalsus, susinaudojo nepaprastai greitai . Kvapas neikyrus . Tiesa sakant labai nusivyliau , nepatiko man sis sampunas. Zymiai labiau patiko
Guarana Berry Volumising Shampoo
user posted image

Atsakyti
Dėkui už atsakymus! 4u.gif

Losjoną turbūt vis dėlto nusipirksiu. smile.gif Mano oda sausa, ypač žiemą visa lupasi, tad tikiuosi tiks. Girdėjau ir aš, kad plaukams tinka, bet aš jį nužiūrėjau labiau odai. biggrin.gif

O dėl to šampūno, tai jau ne pirmą neigiamą atsiliepimą skaitau. Gal nepirksiu. biggrin.gif

Beje, mergaitės, gal dar galėtumėte pasakyti per kiek maždaug sunaudojat kūno sviestą (200ml) tepant 2-3 kartus per savaitę? Ir dar, to mažo turbūt visai neapsimoka pirkt, ar ne?

Lauksiu nuomonių. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolina_22: 03 rugpjūčio 2011 - 18:48
QUOTE(Olivia. @ 2011 08 03, 14:19)
Aa, supratau.. rolleyes.gif nera ilgi mano nagai, bet ir ne iki mesu nukirpti, vidutiniai tokie. smile.gif
O, tau kuriu kvapu sviestai megstamiausi?smile.gif


man skaniausi Almond Body Butter, Passion Body Butter dar Papaya Body Butter skanus, Brazil Body Butter toks ant ribos rolleyes.gif

QUOTE(Karolina_22 @ 2011 08 03, 19:47)
Dėkui už atsakymus! 4u.gif

Losjoną turbūt vis dėlto nusipirksiu. smile.gif Mano oda sausa, ypač žiemą visa lupasi, tad tikiuosi tiks. Girdėjau ir aš, kad plaukams tinka, bet aš jį nužiūrėjau labiau odai.  biggrin.gif

O dėl to šampūno, tai jau ne pirmą neigiamą atsiliepimą skaitau. Gal nepirksiu. biggrin.gif

Beje, mergaitės, gal dar galėtumėte pasakyti per kiek maždaug sunaudojat kūno sviestą (200ml) tepant 2-3 kartus per savaitę? Ir dar, to mažo turbūt visai neapsimoka pirkt, ar ne?

Lauksiu nuomonių.  4u.gif


aš naudoju kiekvieną dieną, tai man gal porai mėn užteko rolleyes.gif jie rieboki cool.gif o mažo tikrai neapsimoka pirkti, finansiškai cool.gif
Atsakyti
Gal kas nors pasakys kuri veido kauke yre geresne:
user posted image ar user posted image
Siaip turiu artimiausiom dienom gauti rinkinuka juros dumbliu serijos, taciau i ji ieina tik prausiklis, tonikas, dieninis bei naktinis kremai, todel dar noriu kaukes tai galvoju ar imti is tos pacios serijos, ar kita geriau imtis nes cia ir kauke ir sveitiklis gali buti. tinkia abi misriai odai, tokia as ir turiu smile.gif
Atsakyti