Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių žaidimai

Kažkuriame forume skaičiau apie žaidimą, kai duodi išsitraukti 3 lapelius su iš anksto paruoštais užrašais ir svečias turi, panaudodamas lapeliuose parašytus žodžius, sugalvoti tostą. Pripyškinau kaip reikiant. Na, ir vakare važiuojant pabandžiau saviškį "patreniruoti" sakyti tostus. Taigi, buvo parinkti žodžiai: kefyras, begemotas, kiaušiniai. Mano vyras labai greitai sugalvojo tostą. O jis skambėjo taip: "Jei gersi tik kefyrą, tai kiaušiniai bus kaip pas begemotą". lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tas zaidimas irgi nelabai teko dalyvaut vestuvese kai kazka panasaus pirsliai buvo sugalvoje tai taip ir likom nesuprate kame esme, nors aisku nuo kompanijos priklauso gal nevisiems taip puikiai pavyksta.
Na nezinau gal pasikartosiu bet gal kam pravers, pvz jei jaunieji su visa palyda sustoja kur gamtoje smagus zaidimukas: pamergem duodama po virta kiausini tai ji reikia pabroliui pro viena kelnes klesni ikist ir kylant i virsu per kita klesni isrident lotuliukas.gif
Analogiskai pabroliai pradeda rident nuo kaires pamerges kojos iki krutines ir baikti kita koja. Laimi ta pora kuri greitesne.
Pati greit isteku tai butinai suzaisiu si zaidimuka thumbup.gif
Atsakyti
Na, o mes antra diena pabrolius tikrinsime tokiu budu - suguldysime pamerges ant grindu (patiesime po maisa po nugaromis, kad nesusiteptu) ir iduosime po skusta morka. Morka jos laikys burnoje, o pabroliai tures darydami atsispaudimus kuo greiciau suvalgyti morka. Va taip ir issiaiskinsim, kuris nakti gerai praktika atlikinejo mirksiukas.gif
As tikrai nepagailesiu savo laiko, kuri skirsiu kuo ilgesniu morku paieskai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 21, 09:39)
Gal ir bananai tiktu, bet bijau, kad jie greiciau suluzti gali, tai issiteps pamergytes. Nors, pabroliukai paskui jas aplaizyti turetu blush2.gif  Tik, kad makiazo gaila thumbup.gif

Ar ne per daug su tuo aplaižymu?Jei būčiau pamergė,tai nė už ką nenorėčiau, kad pabrolys man aplaižo. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 08 22, 12:11)
Ar  ne  per  daug  su  tuo  aplaižymu?Jei  būčiau  pamergė,tai  nė už  ką  nenorėčiau, kad  pabrolys  man  aplaižo. schmoll.gif

aš irgi schmoll.gif
na bet man tai apskritai tie visi pošli žaidimai baisūs..
Bet visi esam skirtingi, vieniem patinka kitiem ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 22 rugpjūčio 2007 - 12:05
QUOTE(Night @ 2007 08 22, 12:05)
aš irgi schmoll.gif
na bet man tai apskritai tie visi pošli žaidimai baisūs..
Bet visi esam skirtingi, vieniem patinka kitiem ne smile.gif


Va delto ir morkos vietoje bananu bus naudojamos mirksiukas.gif
O kaip jus pabrolius isbandysite, ar jie "darbines" formos po nakties?
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 22, 13:10)
Va delto ir morkos vietoje bananu bus naudojamos mirksiukas.gif
O kaip jus pabrolius isbandysite, ar jie "darbines" formos po nakties?

ne pas mus ne tokios vestuvės, nebus jokių bandymų smile.gif
Ir aplamai visos 3 vestuvės kuriose šiemet dar dalyvausiu bus 1 dienos, tai po nakties nieko jau nebematysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2007 08 22, 12:23)
ne pas mus ne tokios vestuvės, nebus jokių bandymų smile.gif
Ir aplamai visos 3 vestuvės kuriose šiemet dar dalyvausiu bus 1 dienos, tai po nakties nieko jau nebematysim biggrin.gif


O mes einam is eiles i dvejas, is kuriu pirmosios bus 2 dienu sou, antrosios - 1. Tai va pirmosioms ir reikia pabroliukus pakirkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 22, 12:10)
Va delto ir morkos vietoje bananu bus naudojamos mirksiukas.gif
O kaip jus pabrolius isbandysite, ar jie "darbines" formos po nakties?

O mes bandysime šiek tiek kitaip.Bet visur vengiu tokių "pošlų" tikrinimų.Man šiek tiek per daug tokio tikrinimo. biggrin.gif Bet, kaip kažkas čia rašė, tai kai kam patinka, kai kam ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2007 08 23, 16:57)
O  mes  bandysime šiek  tiek  kitaip.Bet  visur  vengiu  tokių  "pošlų" tikrinimų.Man  šiek  tiek  per  daug  tokio tikrinimo. biggrin.gif Bet, kaip  kažkas  čia  rašė, tai  kai  kam  patinka, kai  kam  ne biggrin.gif

lotuliukas.gif pamenu pries 6m, kai pulke buvau irgi toks dalykas buvo ax.gif Buvo vaikinams bananiukai (lyg ant raktu pakabukai), o merginoms baronkos lotuliukas.gif Man nelabai patiko sis dalykas ax.gif
Atsakyti
As irgi manau kad visokiu vulgarybiu sia nuostabie diena reiketu isvengti ax.gif
pries pora metu dalyvvau vestuvese, savo pabroli pamaciau tik pas jaunaja.
O kai reikejo zaisti ta zaidima su kiausinio ridenimu is vienos klesnes i kita, vos neapsiverkiau, man buvo labai nemalonu ir galu gale to nedariau blush2.gif
Tai jaunoji isizeide ir po to gavosi toks kepesas.
As tuo laiku jau buvau si MB ir neturejau jokio noro svetimam bernui per klesne kisti kazkoki kiausini, nei jokio noro kad jis man po suknele lystu tuo labiau.

Na o del tu morku tai manau kad irgi schmoll.gif zinoma viskas priklauso nuo zmoniu, bt kazkip visai jokio noro bent jau man nebutu guleti po pabroliu visu zmoniu akivaizdoje ir dar burnoje laikyti morka schmoll.gif

Juk galima surengti kitokiu atrakciju, kurios nestatytu sveciu i keblia padeti
Atsakyti
As katik po pirsliavimo ir galiu pasakyti, kad cia viskas priklauso nuo kompanijos, jeigu jaunimelis susirenka vulgaresnis, tai ir zaidimai nukrypsta ta linkme, o jai smagus ir be pasaliniu minciu, tada zaidimai gaunasi thumbup.gif .

mes veitoj kiausinio daveme ridenti kamscius nuo sampano- labai patogu, nes nereikia virti kiausiniu. ax.gif

buvo poru, kurie jau ilgai draugauja, o buvo ir tokiu kur pirma karta matesi, bet tai nebuvo kliutis... jeigu pasigilinus i tokiu zaidimu esme, tai tame yra mintis, nes tokie zaidimai ir buvo skirti tam, kad jaunimelis perliptu per tam tikrus barjerus, kaip drovumas kitai lyciai ir pan...nes i poras neina vaikai, eina jaunimas ir nesusituoke poros...pas mus gavosi smagiai...

dar smagus zaidimelis yra 'girtumo patikrinimas' : kai merginos issirikiuoja, o uz kokiu 5metru pastatomas tuscias butelis. tada jaunikis(paskui ir kiti vyrukai) sukasi apie ta buteli laikydami delnu butelio kakleli 5kartus ir turi kuo greiciau surasti savo pora(merginos per ta laiko susikeicia vietomis tarpusavyje, kad vaikinams pasunkintu uzduoti). po tokio sukimosi truputeli pakerta kojas, tai nors ir zmogus negeres alhogolio atrodo lyg apgirtes biggrin.gif

Atsakyti