Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių žaidimai

mergaites, galiu pasiukyti jums viena nebloga zaidimuka smile.gif
na, gal ne zaidima, bet prikola hah.gif

kadangi jau atsokau brolio vestuvese, tai galiu patarti smile.gif

mes su draugu jauniesiems dovanojome "povestuvine kelione"!!!
kai jau visos dovanos buvo iteiktos, demonstratyviai pasiemiau rankinuka ir su zodziais, kad liko paskutine, pati svarbiausia dovana ishsitraukiau 2 grazius vokus.

papasakojau, kad tai yra bilietai i povestuvine kelione. viskas apmoketa i abu galus. jaunieji patys gales pasirinki data, kada vaziuoti ir kur vaizuoti (na, manau, kiekviena jau sugalvosite, ka pasakyti).

o svarbiausia (jus gi nepagalvojote, kad as tokia turtinga, jog galiu sau leisti tokias dovanas? smile.gif), kad voke gulejo... 4 AUTOBUSO TALONELIAI!

jei jaunieji turi gera humoro jausma, tai tikrai supras ir nesupyks. bent jau musu suprato, patys pasijuoke, ir sveciams juokas buvo smile.gif

tai tiek...
Atsakyti
Dar toks "žaidimėlis"
Pranešimas spaudai:
Išrinkti vieną iš svečių (pageidautiną vyrą, moteriai nelabai tinka smile.gif )
Pakviesti jį prie mikrofono - pagražint (pvz: uždėt didžiulius akinius) - jis bus korespondentas, kuris ir skaitys pranešimą.
Liepti į burną įsidėt kad ir stalo teniso kamuoliuką, bei duot perskaityt pranešimą apie jaunųjų jungtuves :lol
O svečiams reikia suprast ką gi jis pasakė, dažnai tai būna neimanoma. :lol


Atsakyti
As kaip suprantu, tai visa programa, zaidimai ir pan. dalykai yra pirsliu atsakomybeje? Nes einu i pamerges ir nezinau ar reikia kazka labai ruostis smile.gif
Atsakyti
perskaiciau visus puslapius. na kaip kurie zaidimai ar idejos nieko thumbup.gif nu bet kaip kurie tai nuo krakusmecio laiku - arsiaip jau labai tokie, kaip kas minejo posli - o kam psolint tokia grazia svente. juk ir be poslumo buna smagu ir juokinga!
Atsakyti
mano tėvai kai buvo piršliais sugalvojo neblogą žaidimėlį... ant grindų patiesiamas kokio 1 m ilgio rankšluostis, tada visoms pamergėms užrišamos akys... joms pasakoma, kad reikės jį apžergus pereiti ir būtinai neužminti (čia svočios darbas). atvedama pamergė užrištomis akimis kai ji praeina pro rankšluostį piršlys greitai atsigula ant to rankšluosčio ir vaidina baisiai laimingą kad atseit kokių grožybių prisižiūrėjo... bet jau pamergių reakcijos būna doh.gif blink.gif patikėkit... tada atvedama kita pamergė įveikti tą pačią užduotį, o prieš tai buvusiai leidžiama žiūrėti kaip iš tiesų sukčiaujama, kad iš tiesų piršlys nieko ten pas jas nenužiūrėjo mirksiukas.gif na nežinau ar kas supratot bet pabandžiau išaiškinti tongue.gif
Atsakyti
sveikos paneles,

ir as pora zaidimu parasysiu... man juos dare per mergvakari bet manau kad tiktu ir vestuviu diena

Problemos ir Sprendimai
Ant vieno lapelio parasyti problema ir ant kito lapelio kaip ta problema issspresti. Maziausiai reikia prirasyti apie 15 , tada labai linksmai gaunas. visas problemas sudeti i viena kibireli ar kokia dezute ir uzrasyti didelem raidem PROBLEMOS. Ta pati padaryti su SPRENDIMAI. na o vestuviu diena Problemu kibirelis duodamas jaunajai , nes gi moterys dazniausiai suranda problemu kur ju nera, o Sprendimu kibirelis duodamas Jaunikiui, nes vyrai visada greit suranda sprendima i beletkokia problema ax.gif
na ir tada jaunoji traukia po viena problema ir perskaito, o jaunikis traukia sprendima. Tikrai Labai linksma buvo!!!!

Uzbaigti sakinius
Pries vestuves atskirai duoti jaunajai ir jaunikiui uzbaigti sakinius. Tiesa perspekite jaunuosius kad viens kitam nieko apie tai nesakytu.
Kazka panasaus:
Jei mes islostume milijona .......
Mum seima tai ........
Mano vyrui/zmonai labiausiai patinka mano .......
ir t.t.t

na cia jau kaip sakant priklauso nuo jusu kurybingumo. bigsmile.gif

O per vestuves viska perskaitot. Kaip sakant galima patikrinti ar gerai jaunieji pazysta viens kita, ir kaip jie isivaizduoja busima gyvenima.

tikiuosi gal kam pravers sie zaidimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remi5590: 12 birželio 2006 - 18:58
Duoti jaunąjai paruoštas kortas su klausimais , o jaunikiui su atsakymais, jie gali jas kiekvienas savo sumaišyti.Jaunoji skaito klausymą, jaunikis atsakymą.
Klausimai:
Ar pripažystate daugkartinį išsiskyrimą?
Ar dažnai važiuojate visuomeniniu transportu be bilieto?
Ar keliatės anksti ant savo reiko?
Ar mėgstate vaikščioti į svečius?
Ar patinka jums lovos gyvenimas?
Ar su malonumu bučiuojate svetimą moterį?
Ar patinka jums meilės istorijos?
Ar turite polinkį mylėtis su svetimomis moterimis?
Ar dažnai nubundate svetimame patale?
Ar dažnai flirtuojate su svetimomis moterimis?
Ar užtenka valios pasipriešinti svetimų moterų meilinimuisi?
Ar jaučiate švelnumą savo uošvei?
Ar užsiimate sportu?
Ar turite įprotį pataikauti savo viršininkams?
Ar mėgstate dovanoti brangias dovanas savo melužėms?
Ar priklausote sąjūdžiui?
Ar dažnai pasiduodate nukrypimui į slidų kelią?
Ar pripažystate nuogo kūno kultą?
Ar pasiduodate staigiam paviliojimui?
Ar slepiate savo amžių?
Ar pasitaiko darbe imtymių santykių su bendradarbėmis?
Ar mėgstate riebius anegdotus?
Ar kišatės į svetimus šeimyninius reikalus?
Ar galima būtų jus pabučiuoti?
Ar dažnai susigundote?
Ar užtenka jėgų ir valios atsisakyti nuo gėrimo?
Ar mėgstate prižiūrėti save?
Ar patinka girtos moterys?
Kada slepiate pinigus nuo manęs?
Ar mylite savo viršininką?
Ar bučiuojatės viešose vietose?
Ar patinka jums atsiduoti meilės jausmams?
Ar jus kalbatės po pusės akto?
Ar turite įprotį susipažinti gatvėje?
Ar dažnai pažadate daugiau negu galite?
Ar dažnai pasiduodate baimei?
Ar traukia jus alkoholis ir nusikaltimai?
Indus ir grindis jus su malonumu plaunate?
Ar mylite savo žmoną?
Ar mėgstate skaniai pavalgyti?
Ar mėgstate moteris ir alkoholį?
Ar mėgstate gyvūnus?
Ar jūs patenkintas?
Atsakymai:
Jei manes labai paprašo.
Apie tai pakalbėsime be liūdininkų.tiktai per išeigines.
Labai gaila bet taip.
Apie tai manęs paklauskite, kai būsiu blaivesnis.
Kodėl užduodate tokius klausimus solidžioje kompanijoje.
Stengiuosi, kad nepamatytų.
Labai, labai.
Jei šitas nereikalauja gydytojo pagalbos.
Susilaikysiu nuo atsakymo, kad nesugadinčiau savo reputacijos.
Kada aš išgėręs – o girtas visada.
Mani įsitikinimai rodo, kad man geriau patylėti.
Jei tėvynė to iš manęs pareikalautų.
Visada kai aš būnu stipriai išgėręs.
Jei tai nereikalauja materialinių išlaidų.
Kiekvieną dieną.
Tiktai per šventes.
Tiktai neduodat.
Dėl kilnaus reikalo rizikuoju.
Labai keblus klausimas.
Mane labiau domina kiti klausimai.
Žinant mano vaikystę jums turėtų būti gėda užduoti tokius klausimus.
Kartais kai būna nemalonumai darbe ar šeimoje.
Jūsų nuosavybėje.
Tiktai nubudęs naktį.
Aš į kvailus klausimus principe neatsakau.
Tai yra natūralus dalykas.
Be šito aš neįsivaizduoju savo gyvenimo.
Į politinius klausimus neatsakau.
Tai priklauso nuo jūsų.
Lyg ir taip lyg ir ne.
Tiktai kraštutinais atvejais.
Tiktai sapne.
Aš priešinuosi tiek, kiek leidžia jėgos.
Prašau manęs nestatyti į nepatogią padėtį.
Tiktai po pachmielkos.
Tai mano hobis.
Finansinė padėtis man šito neleidžia.
Kiekvieną naktį.
Šito nebuvo ir negali būti.
Principe ne, bet kaip išimtis taip.
Gal būt kada nors po išgertuvių.
Tiktai, kad niekas nematytų.
Šis reikalas įaugęs į mane nuo pat vaikystės.
Atsakyti
Papasakosiu kokius zaidimus zaidem per savo vestuves
Pastatomas butelys, ir pabroliai desimt kartu apie ji apsisuka, o tada bega pabuciuot savo pora . buna tikrai graziu vaizdu thumbup.gif
Pamergem per sukneliu virsu iki apacios ridenamas konkorezis, o pabroliam per kelnes wink.gif
Sustojus ratu perduodamas butelys, is pradziu visi stovi priekiu vieni i kitus, o paskui nugaromis, tai buna labai juokingas antrasis variantas.
Paziurima, kaip pamerges moka vairuot - ima pabroli uz koju, o jis rankomis eina, prieina prie pirslio - jis buna tarpine stotele, ir duoda uzsipilt kuro, t.y. isgert, o toliau stovi svocia, ji buna galutinis tikslas, ir ji pasilenkia, o pabrolys turi ja pabuciuot. Sis irgi visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
Skaiciau skaiciau visokius cia zaidimukus ir prisiminiau dar pora:
1. suseda pabroliai ant kedziu,o jaunoji uzristomis akimis turi atpazinti savo busimaji ciupinedama jam nosi. ir liesti gali tik nosi. siaip sunkoka, bet imanoma...
2. i gilu puoda ipilama vandens ir idedamas obuolys, o pabroliai turi ji atsikasti. Obuolys turi nesiekti puodo dugno.
rolleyes.gif
Atsakyti
Papasakosiu ir as viena isimintina zaidima:
pabroliams ir jaunajam duodama po pakelį saldainių (pavadinimo neatsimenu, bet minkstos, kaip kempinėlės, bet ne guminukai). Isidedama po saldainį į burna ir po kiekvieno įsidejimo sakoma, pvz. "atėjo vasara" (galima ir kitą frazę sugalvoti), saldainių nuryti negalima. laimi tas, kas susideda į burną daugiausiai saldainių ir sugeba ištarti frazę. buvo labai linksma
Atsakyti
[quote=gutegute,2006 07 14, 23:34]
(pavadinimo neatsimenu, bet minkstos, kaip kempinėlės, bet ne guminukai).

aha, yra tokie zefyriukai, neblogas zaidimelia, reikes pabandyti..

as tai mėgstu per baliukus "flinto " žaidimą, 4u.gif 4u.gif jie per koncertus daro šitą, gal teko matyti... dar toks nenuvalkiotas. siaip labai tinka sventes pradzioj ar gamtoj, nes isjudina liaudi, o pralosusiai komandai galima duoti isgerti (cia vyresnieji labai mėgsta drinks_cheers.gif ).
2 komandoms duodama po ilgoka, maždaug 3m. ilgio virve ar kaspina, komandoje turi buti 4-5 žmones. kiekvienas komandos narys laiko už juostos tik vieną ranką maždaug vienodais atstumais. tada sakomi žodžiai ir komandai reikia padaryti pirmąją to žodzio raidę (čia kad visi geriau išgirstų). pradziai Varna, Upė..jei per lengva (orientuotis pagal komandos lygį) tada "Nosis..Saulė... Zebras ar net Žiurkė svarbu pasakyti, jog raidės turi "žiūrėti" į žiūrovų pusę, t.y. atbulinės rašantiems. nebijokit tų lietuviškų raidžių š ž ū ė, g.gif žmonės išradingai jas pateikia
Atsakyti
QUOTE(winner @ 2003 10 29, 03:19)
Mes su vyru pakviesti buti liudininkais drauges vestuvese. Turesim vesti visa ta reikala, o dalyvavimo vestuvese patirtis minimali...Gal kas zinot kokiu linksmu zaidimu, kad butu smagu visiems - ir jaunimui, ir tevams, ir vaikams. Mes kolkas ideju turim nedaug, o laiko taip pat liko tik kelios savaites. Tiesa, vestuves bus visiskai netradicines, ir pusiau angliskos, nes jaunikis neliuvis.

sveika. zinau zaidimu, nes esu jau istekejusi.per mano vestuves pirsliai buvo sugalvoja tokius zaidimus: i du dubenius pripyle kruopu perliniu ir i kiekviena centu, po viena, du, penkis centus. ir reikejo jaunikiui bei jaunajai isrinkti centus. susimuoti jaunosios ir jaunikio centus, kas daugiau surinko centu, na kieno suma didesne, tas ir valdys seimoje pinigus.
kita uzduotis pabroliam: ant sidro buteliuku uzdeti ciulptuka ir pro ji gerti, kaip vaikui is bonkutes.kas greiciau isgers, tas laimes.
Atsakyti