Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių žaidimai

na dar yra vienas zaidimas:issiaiskinti kaip gerai jaunikis ir jaunoji pazista vienas kita.
reikes 2 lenteliu at pagaliuko: ant kiekvienos lenteles vienoje puseje uzrasyta JIS,ant kitos JI.pasodinti jaunuosius nugaa viena i kita ir pradet uzdavinet klausimus:pvz,kas nes pusrycius i lova sekmadieniais,kas isnes siuksles,kas pades vaikui daryt pamokas,kas gamins valgyti,kas skalbs?na galima daug prigalvot.o jaunieji turi iskelt lentele su uzrasu JIS arba JI.atsakymai turetu sutapti.
Atsakyti
Per puseseres vestuves pirsliene isdalino pabroliams morkas (su juostele, kad ant kaklo pasikabintu), o pamergikems barankas (irgi ant kaklo sukabino) ir liepe saugot kaip savo aki per visa nakti... Bet prasmes viso "reikalo" nepaaiskino... Aisku, niekas labai i tai nekreipe demesio... (Tikiuosi jus suprantat apie ka kalba eina tongue.gif ) Ryte pirsliene prie stalo is pat ryto tu morku ir baranku "pasigedo", eme klausinet kas kur ir kada padejo... (o ji pati ryte apleke ir susiziurejo kur mazdaug kas ka galejo padet, numest) nuo jauniausios poros pradejo... aplink... su "isvedinejimais" ir komentarais visokiais... . Vieni is kisenes trauke, kiti ant kedes pasikabine buvo. O ji vis klausineja ir komentuoja... Mes kai pirma pora buvom tai prie musu paskutiniu prisikabino... tai ir sakom, "nu neturim..." (ir tyliai ramiai sau sedim... galvojam, prie musu neprikibs), o kitas pabroliukas skundzia "Einant miegot pabroliukas sulauze morka, o paryciais abudu baranka suvalge" (gryniausia teisybe...). Visiems juoko buvo iki asaru...
Prirasiau cia, bet manau reikalo esme supratot smile.gif
Atsakyti
Patiko veselioj kur buvom liudininkais pačių jaunųjų (o gal ir jų tėvelių) sugalvota idėja. Kai vyko jaunųjų valsas, visiems sveteliams buvo išdalinti buteliukai burbulams pūsti.... nu nerealiai atrodė visa aikštelė pilna tų muilo burbulų.... o nuotraukos kokios fainos gavosi.... nu manau tikrai nebloga idėja, norint padaryt ką nors kitaip....

jei ka dar prisiminsiu - būtinai arašysiu wink.gif
Atsakyti
Prisiminiau dar vieną žaidimą, bet tikriausiai jį jūs visi žaidžiate gamtoje ir bus jau labai girdėtas, bet parašysiu.Per vestuves gamtoje mtapęs tradiciniu žaidimu yra šampano butelio perdavimas vienas kitam per kojas.Visi stovi ratu ir turi be rankų perduoti butelį, kuris yra tarp kojų.Būna visko smile.gif
Dar labai dažnai žaidžiame: pastatomas pievoje butelis ir vienas pabrolys ar pamergė atbėga ir padade ranką ant butelio ir apsisuka 10 kartų apie jį.Tada reikia atsistoti ir atbėgti prie kitų.Būna visko, nes susisuka galva, pradedama ne į tą pusę bėgti ir t.t.
Yra dar vienas , tikriausiai irgi girdėtas žaidimas.Yra tokie žodžiai:
Karalius Abraomas turėjo sūnų
Anei jis valgė,
Anei jis gėrė,
Tiktai dainavo dainą šią.
Padainavus šiuos žodžius, visiems sakoma judinti dešinę ranką ir vėl dainuojama.Toliau judinama kairė ranka, dešinė koja, kairė koja, liemuo, galva, dešinis petys, kairysis, kalką, užpakalį ir liežuvį.Labai išjudina žmones ir būna linksma, kaip visi judina savo kūno dalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozmari @ 2005 04 30, 00:47)
Patiko veselioj kur buvom liudininkais pačių jaunųjų (o gal ir jų tėvelių) sugalvota idėja. Kai vyko jaunųjų valsas, visiems sveteliams buvo išdalinti buteliukai burbulams pūsti.... nu nerealiai atrodė visa aikštelė pilna tų muilo burbulų.... o nuotraukos kokios fainos gavosi.... nu manau tikrai nebloga idėja, norint padaryt ką nors kitaip....

jei ka dar prisiminsiu - būtinai arašysiu wink.gif



O mes davėme visiems svečiams šaltųjų ugnelių ir nuostabiai atrodė, kai jaunieji šoko ir degė aplisnk juos tos ugnelės.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 02 25, 10:25)
del pinigu surinkimo, tai mums muzikantas patare:)
dviem budais:
1. pasakyti sveciams, kad jaunieji isvyksta i povestuvine kelione ir bilieta nusipirko tik i viena puse, todel prasom, visus kas gali, padeti jauniesiems sutaupyti ant bilieto atgal. ir tada siunciama taupykle aplink stala.
2. ant staliuko pastatoma taupykle, ir sveciai ateina poromis, pasokti su jaunuoju ir jaunaja, ir ideda i taupykle po sokio.bet sitas variantas tinkamas, kaip yra maziau sveciu, nes tada labai ilgai viskas truktu.



O mes atsisakėme pinigų rinkimo.Nes žmonės ir taip daug išleidžia pinigų ateidami į vestuves, kad dar ir vėl iš jų prašyti mums pasirodė per daug.

Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2005 06 10, 18:56)
O  mes  atsisakėme  pinigų  rinkimo.Nes  žmonės  ir  taip  daug  išleidžia  pinigų  ateidami  į  vestuves, kad  dar  ir  vėl  iš  jų  prašyti mums  pasirodė  per  daug.

Mes irgi atsisakome šitos tradicijos, nes svečiai ir taip dovanoja vokeliais ir įdeda kiek kas gali. Išlaidų tikrai ir svečiams pakanka.
Kiek pačiai teko dalyvauti vestuvėse, tai šita tradicija labai jau nepatinka.
Atsakyti
Gal kas galit paaiskint placiau apie zaidima su degtuku dezutes perdavinejimu nosimi. Zaidziama komandomis ir laimi tas kas greiciau perduoda?
Atsakyti
DIPLOMAS JAUNAJAM

Šis diplomas išduodamas ponui XXX,
liudijantis, kad 2005 metų balandžio 22 dieną sėkmingai baigė „Meilės ir draugystės“ Universitetą.
Apgynė magistro diplominį darbą „Žmona – žmogaus draugas“.

Aukščiausios atestacinės komisijos sprendimu jam suteikiama aukščiausios kategorijos vyro specialybė.


Komisijos pirmininkas (liudininkas arba pabrolys)

Komisijos sekretorė (liudininkė arba pamergė)





PRIEDAS PRIE DIPLOMO

Ponas XXX atestuotas pagal šias programas:

1. Gebėjimas suprasti žmonos žvilgsnį per atstumą - balų;
2. Ūkinių krepšių nešiojimas - balų;
3. Sugebėjimas nuslėpti nuo žmonos litą - balų;
4. Indų, marškinių ir kojinių skalbimas - balų;
5. Šuoliai į kairę - balų;
6. Vykimas pas komandiruotę - balų;
7. Promilių gamyba su draugais - balų.





DIPLOMAS JAUNAJAI

Šis diplomas išduodamas poniai XXX,
liudijantis, kad 2005 metų balandžio 22 dieną ji sėkmingai baigė „Meilės ir draugystės“ Universitetą.
Apgynė magistro diplominį darbą tema: „Kas namuose šeimininkas?“.

Aukščiausios atestacinės komisijos sprendimu jam suteikiama žmonos specialybė ir teisė valdyti vyrą.



Komisijos pirmininkas (liudininkas arba pabrolys)

Komisijos sekretorė (liudininkė arba pamergė)




PRIEDAS PRIE DIPLOMO

Eglė Laurinavičė atestuota pagal šias programas:

1. Įsakymų perdavimas žvilgsniu - balų;
2. Sugebėjimas išprašyti iš vyro pinigų kosmetikai - balų;
3. Kaprizai - balų;
4. Vyro kelnių lyginimas - balų;
5. Grojimas vyro nervais - balų;
6. Vaikiškų drabužėlių siuvimas - balų;
7. Vyro kišenių iškraustymas - balų.
Atsakyti
Brangūs JAUNAVEDŽIAI!
Sveikiname atvykus į uostą „Šeimyninis gyvenimas“!
Kartu perspėjame, kad žvejyba svetimuose vandenyse vertinama kaip brakonieriavimas ir yra smerktina.


Pagarbiai,
Lietuvos Respublikos jūrų ministerija
2005 m. balandžio 22 d.


Gerbiamas XXX,
Iš visos širdies sveikiname pagavus šaunų laimikį!
Primename, kad medžioklės sezonas pasibaigė.

Medžiotojų draugija
2005 m. balandžio 22 d.


Mielieji,
Sveikiname pagaliau sulaukus medaus mėnesio!

Bitininkų draugija
2005 m. balandžio 22 d.


Tikime, pasitikime, laukiame. Gimdymo namai.
2005 m. balandžio 22 d.


Laurinavičiams: rezervuojame tris vietas. Vaikų darželis „Saulutė“
2005 m. balandžio 22 d.


Mano mylimasis,
Sveikinu Tave su vedybomis! Visa širdimi linkiu tau stipriai mylėti savo žmonelę, kaip mylėjai mane. Ją saugoti ir gerbti, kaip kažkada mane. Būk jai ištikimas, kaip iki jos buvai ištikimas man.
Gyvenk ramiai, neliūdėk ir nesigailėk manęs...

Tavo viengungiškos dienos!
2005 m. balandžio 22 d.
Atsakyti
Žaidimas labai paprastas. Ant popieriaus skaiutelių surašote vyriškus ir moteriškus darbus ir duodate traukti jauniesiems. Juokingiausia, kad dažniausiai darbai susipainioja smile.gif

Žaidimą galima papildyti sugalvojus darbų jaunųjų tėvams: pvz. "anūkams kojines megziu aš" arba "pirtelėje žentui šonkaulius kočėlu vanosiu aš".

Vaikus gimdysiu aš! nestuke.gif
Valgį gaminsiu aš!
Po parduotuves lakstysiu aš! biggrin.gif
Lūpas dažysiuosi aš! tongue.gif
Vystyklus skalbsiu aš!
Mašiną remontuosiu aš!
Pas mergas vaikščiosiu aš!
Čiaupus remontuosiu aš!
Su draugais alų gersiu aš! drinks_cheers.gif
Nervais grosiu aš!
Šventai dirbsiu nykiausius darbus: gulėsiu ant sofutės prieš televizorių ir skaitysiu laikraščius aš! cool.gif
Pinigus uždirbsiu aš!
Pinigus leisiu aš!
Grindis plausiu aš!
Su draugais alų gersiu aš!
Su draugėmis telefonu pusvalandį plepėsiu aš!
Tavo algalapį ir piniginę skenuosiu aš!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleegle: 21 birželio 2005 - 16:02
Jei susirinko linksma kompanija pamergė/liudininkė gali duoti keletą "auksinių" patarimų nuotakai smile.gif

MAŽOS GUDRYBĖS JAUNAI ŽMONAI:

1.Tuoj grįš vyras? Žadėjote iškepti žuvį? Bet užsiplepėjote su draugėmis? Ne bėda! Parodykite, kad stengėtės. Perplaukite rankas žibalu ir jos kvepės žuvimi;
2.Popierinės gėlės žydės ilgai , jei nemerksite jų į vandenį;
3.Jei norite, kad jūsų vyro kelnių kantas ilgiau laikytųsi, tegu jis jas rečiau dėvi;
4.Kiaušiniai, juos verdant, neskils, jei prieš tai apvyniosite juos lipnia juostele;
5.Jūsų nuostabusis tortas išlaikys idealią formą, jei jo tešlą sluoksniuosite su fanera.
Atsakyti