Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Ir jis sako ir kiti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Susituoke jau 18-ka metu,girdziu'as tave myliu arba myliu'kiekviena diena ir daug kartu per diena,kalbant telefonu,pasisveikinant,atsisveikinant.As atsakau tuo paciu,bet kartais vyras pasako,kad as pirma niekada to nepasakau g.gif .Tai stengiuosi kartais tai pirma padaryti ax.gif .Juk nevisi vienodai isreiskia jausmus,as ir be zodziu myliu savo vyra,o jam reikia to.
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Norejau paklausti ar Jusu vyrai sako jums, kad myli? Ar daznai tai kartoja? jei nesako, tai kodel? Kokia Jusu nuomone siuo klausimu?
Atsakyti
As cia biski ne i reikiama foruma buvau ikelus sia tema, tad dziaugiuos kad ja perkele, ACIU thumbup.gif

tema uzvedziau, nes kazkaip zioplai neradau tokios, kurioj galeciau apie tai padiskutuot smile.gif

na tai va, mano vyras niekada nesako myliu... mes susituoke 2 metai ir dar pora meteliu kartu buvom, tai per visus siuos metus jis man myliu pasakes yra 2 kartus..

Atsakyti
O pati jam tai sakai nuolat,ar lauki pirma is jo?Pabandyk jam pasakyti-myliu ir jei neatsakys tuo paciu,paklausk,kodel jis nesako jums-myliu.Vieni tai kartoja nuolat,kiti ir taip myli,be zodziu mirksiukas.gif
Atsakyti
beveik kasdien wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasara-ziema @ 2011 10 12, 12:39)
O pati jam tai sakai nuolat,ar lauki pirma is jo?Pabandyk jam pasakyti-myliu ir jei neatsakys tuo paciu,paklausk,kodel jis nesako jums-myliu.Vieni tai kartoja nuolat,kiti ir taip myli,be zodziu mirksiukas.gif



nu jis mane ir taip myli, o zodziai bereiksmiai, ta parsme nuo to kad jis tai pasakys jis neprades manes mylet labiau ar maziau, tiesiog jis is vis sako kad tokio dalyko kaip meile nera apskritai... g.gif
Atsakyti
esam 10 metų kartu ir man atėjo toks etapas, kai visai nesvarbu kiek kartų jis pasakys myliu, svarbiau jaustis mylimai 4u.gif aš myliu sakau nei dažnai nei retai, negalėčiau pasakyt kaip dažnai g.gif priklauso nuo situacijos, bet stengiuos tai parodyt savo veiksmais cool.gif
Atsakyti
Na as manau kad liezuvis nei vienam nei kitam nenukris,nepatrumpes.Su tuo maloniu zodeliu mes pasidedame pagrinda ir dar labiau patvirtiname savo jausmus.Taciau juk yra visi zmones skirtingi.Vieniems tai gaunasi naturaliai,o kiti tarsi kompleksuja.Sutinku,kad svarbiausia tikri jausmai,negu dirbtinis ''myliu''.Mes su vyru isdraugavom 4m. ir santuokoje gyvename 26m.Labai smagu pabudus ryte isgirsti svelnu zodeli MYLIU,iseinant i darba ir gryzus is jo paksteleti trumpa bucinuka i lupas ar zanduka.Juk taip paprasta ir nieko nekainuoja.Pabandykit,isitikinsit smile.gif
Atsakyti
Mes daznai "myliu neapsikeiciam, retokai sakyciau, bet tada sakant ar girdint sita zodi net saldu pasidaro.
Net nenoreciau girdet penkis kartus per diena schmoll.gif Nuvalkiotas zodis pasidarytu.
Atsakyti
beveik kazdien wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramybė... @ 2011 10 16, 23:26)
Mes daznai "myliu neapsikeiciam, retokai sakyciau, bet tada sakant ar girdint sita zodi net saldu pasidaro.
Net nenoreciau girdet penkis kartus per diena  schmoll.gif  Nuvalkiotas zodis pasidarytu.


Sakau dažnai , girdžiu dar dažniau ir nei karto nepagalvojau, kad man nepatiktų arba kad žodis toks nuvalkiotas būtų g.gif

Papildyta:
QUOTE(lina46 @ 2011 10 16, 19:15)
Na as manau kad liezuvis nei vienam nei kitam nenukris,nepatrumpes.Su tuo maloniu zodeliu mes pasidedame pagrinda ir dar labiau patvirtiname savo jausmus.Taciau juk yra visi zmones skirtingi.Vieniems tai gaunasi naturaliai,o kiti tarsi kompleksuja.Sutinku,kad svarbiausia tikri jausmai,negu dirbtinis ''myliu''.Mes su vyru isdraugavom 4m. ir santuokoje gyvename 26m.Labai smagu pabudus ryte isgirsti svelnu zodeli MYLIU,iseinant i darba ir gryzus is jo paksteleti trumpa bucinuka i lupas ar zanduka.Juk taip paprasta ir nieko nekainuoja.Pabandykit,isitikinsit smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti