Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

girdziu kasdien nuo pat draugystes pradzios.. o tai jau 7 metai. ir nei nusibodo nei erzina smile.gif kaskart malonu isgirst tai, nes sakoma nuosirdziai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(severa @ 2011 09 08, 17:47)
O tai jau pasako, kad myli, ir viskas tvarkoje tikrai myli? Smagu save apgaudineti?

Niekas nieko neapgaudinėja, nes nenorom nesako.
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 09 12, 12:08)
Niekas nieko neapgaudinėja, nes nenorom nesako.

aš ne apie tai, ar norom ar ne, aš apie tai, kad ne žodžiuose esmė, o pačiuose jausmuose
Atsakyti
nemanau, kad reikėtų kartoti nuolat tą žodelį myliu... kai myli myli be žodžių wub.gif užtenka pamatyt žmogaus akis ir žinai, ar tikrai myli, ar čia tik tušti žodžiai ax.gif
Atsakyti
Kai užeina "meilės priepolis" tada pasakom, kad mylim ir labai mylim ir pan. biggrin.gif
Bet šiaip tai nėra kažkoks kasdieninis ritualas. Labiausiai tų žodžių reikia ir norisi, kai kuris nors išvyksta. smile.gif
Atsakyti
Žodžiais dažnai, akimis dar dažniau 4u.gif
Atsakyti
Kasdien smile.gif
Atsakyti
mastau.gif mastau.gif mastau.gif mastau.gif g.gif Nezinau .
Atsakyti
Dažnai, labai dažnai tai girdžiu. Kažkaip nei aš, nei jis nesureikšminam žodžio 'myliu', kad jį reiktų sakyti rečiau nes nusibos. Sakau tai tėvams telefonu, močiutėms, draugams.
Atsakyti
o man priekaistauja kad as to nesakau... kazkaip nesu tokia jausmu reiskeja kaip jis noretu doh.gif dabar man to nebesako, sako kaip tu darai taip ir as darysiu..
Atsakyti
Kasdien bent po 3-4 kartus primena biggrin.gif O aš... rečiau... blush2.gif
Atsakyti
Beveik kasdien.
Atsakyti