Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

oi dažnai tenka išgirst, per dieną bent porą kartu ax.gif seniau buvo keista, nebuvau pratus prie tokio žodžio, bet dabar negalėčiau kitaip thumbup.gif
Atsakyti
kaip tik šią temą prieš keletą dienų gvildenom su draugėm, kadangi visos pasigendam tų žodžių, o aš šiandien buvau pirmoji ryžtingoji ir paklausiau MB kame reikalas biggrin.gif nes pirmais draugystės metais sakydavo kasdien po kelis kartus. šiandien mes kartu 3m, bet neatsimenu, kada sake taip. Aišku, darbais meilė parodoma ir pan, bet mes, moterys, mylim ir ausimis smile.gif atsakymo konkretaus negavau, jis susigedo tik ir priėmė kaip kritiką (va, koks aš blogas nesakau myliu, pff..). kita vertus, aš pati to nesakau ir neatsimenu, kada sakiau, todėl šiandien vakare pabandysiu vėl pasiknaisioti po jausmus smile.gif kadangi šis santykių periodas ir man ne iš lengvųjų..
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2011 08 09, 17:16)
kaip tik šią temą prieš keletą dienų gvildenom su draugėm, kadangi visos pasigendam tų žodžių, o aš šiandien buvau pirmoji ryžtingoji ir paklausiau MB kame reikalas biggrin.gif nes pirmais draugystės metais sakydavo kasdien po kelis kartus. šiandien mes kartu 3m, bet neatsimenu, kada sake taip. Aišku, darbais meilė parodoma ir pan, bet mes, moterys, mylim ir ausimis smile.gif atsakymo konkretaus negavau, jis susigedo tik ir priėmė kaip kritiką (va, koks aš blogas nesakau myliu, pff..). kita vertus, aš pati to nesakau ir neatsimenu, kada sakiau, todėl šiandien vakare pabandysiu vėl pasiknaisioti po jausmus smile.gif kadangi šis santykių periodas ir man ne iš lengvųjų..

kaip ir pati sakei, svarbiausia ne tas žodis, o darbai, svarbiausia jausti kad myli, o ne girdėti tai 4u.gif
Atsakyti
kol cia rasiau, priejo prie manes mylimasis ir sakau as jam- myli mane? sako- tai aisku, o tu nebe kad klausi? biggrin.gif sakau, o is kur man zinot, kad myli, jei nesakai? sako: na gerai, tada nemyliu, bunu su tavim del pinigu (o as bedarbe siuo metu ir jis mane islaiko), tai taip juokas sueme lotuliukas.gif bet kai sake zodi nemyliu, jau nemalonu buvo doh.gif ir tada sake, kad as prie kompo per daug bunu, nes kyla tokie durni klausimai lotuliukas.gif

Atsakyti
Šįryt, skubėdamas į darbelį prisipažino meilėj eilinį kartą smile.gif) Mes laaabai dažnai vienas kitą taip "apdovanojam", nors penkti metai kartu, bet niekas nesikeičia. Kaip iš pradžių - taip ir iki šiol smile.gif
Atsakyti
jis nesako.. jis parodo... wub.gif
Atsakyti
Every day. smile.gif
Atsakyti
kekviena diena mirksiukas.gif
Atsakyti
gaila ,bet MB pasako tik tada kai ko nors nori, arba kai prisidirba schmoll.gif tokiais momentais tie zodziai tokie tusti ir bereiksmiai. As manau tada geriau visai nieko nesakyti,nes ne zodziai,o elgesys isduoda jausmus.
Atsakyti
kasdien... daug kartų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2011 08 26, 23:35)
kasdien... daug kartų  wub.gif


as taip pat kiekviena diena po daug kartu smile.gif
Atsakyti
Sako. Kur jis dėsis.
Atsakyti