Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Mano vyras tai beveik niekada nesako, nors esame susituoke tik kelis metelius:geda2:
jisai vadovaujasi tokiu posakiu: as tau jau karta pasakiau kad tikrai tave myliu, o jei kazkas pasikeis- tada pranesiu biggrin.gif
zinau kad myli, bet taip noretusi paciai daznai tai girdeti wub.gif nors pati irgi negaliu to sakyt, tegul jis irgi tik jaucia biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mandavoshka20 @ 2015 06 19, 00:24)
Mano vyras tai beveik niekada nesako, nors esame susituoke tik kelis metelius:geda2: 
Jisai vadovaujasi tokiu posakiu: as tau jau karta pasakiau, kad tikrai tave myliu, o jei kazkas pasikeis- tada pranesiu  biggrin.gif
zinau kad myli, bet taip noretusi pačiai daznai tai girdeti wub.gif  nors pati irgi negaliu to sakyt, tegul jis irgi tik jaucia biggrin.gif  blush2.gif

Jis ne šiap "kažkada pasakė", jis padarė - susituokė su tavimi. Kokių nafig dar žodžių reikia?? Jis tai veiksmu parodė. Vyrui santuoka nereikalinga, jam tai netgi žalinga. Vyrui užtenka SANTYKIŲ, sanuokos reikia moterims. IR ČIA YRA VYRO MYLIU vieną kartą, bet visam gyvenimui. Ir tik tos kurios nuolat (garsiai,arba demonstratyviai ) tuo abejoja - yra pasmerktos tam, kad ir vyras tuo suabejos ir...................atras tiesą - kad gal ir iš tikro Jūs nebuvote TA pati, tai JO. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2015 06 19, 01:44)
Jis ne šiap "kažkada pasakė", jis padarė - susituokė su tavimi. Kokių nafig dar žodžių reikia?? Jis tai veiksmu parodė. Vyrui santuoka nereikalinga, jam tai netgi žalinga. Vyrui užtenka SANTYKIŲ, sanuokos reikia moterims. IR ČIA YRA VYRO MYLIU vieną kartą, bet visam gyvenimui. Ir tik tos kurios nuolat (garsiai,arba demonstratyviai ) tuo abejoja - yra pasmerktos tam, kad ir vyras tuo suabejos ir...................atras tiesą - kad gal ir iš tikro Jūs nebuvote  TA pati, tai JO.  biggrin.gif

Šiaip jau, proto bokšte, santuokoj gyvenantys vyrai yra laimingesni ir jų gyvenimo trukmė ilgesnė. Be to, ne visi tuokiasi, nes myli moterį, kartais tai daroma dėl socialinio statuso, nes vedęs vyras atrodo patikimesnis už senbernį. Bet, reikalauti, kad pasakytų „myliu“ tikrai kvaila, paprastai elgesys parodo. Tik ne, ne tas, kad vedė.
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2015 06 19, 01:44)
Jis ne šiap "kažkada pasakė", jis padarė - susituokė su tavimi. Kokių nafig dar žodžių reikia?? Jis tai veiksmu parodė. Vyrui santuoka nereikalinga, jam tai netgi žalinga. Vyrui užtenka SANTYKIŲ, sanuokos reikia moterims. IR ČIA YRA VYRO MYLIU vieną kartą, bet visam gyvenimui. Ir tik tos kurios nuolat (garsiai,arba demonstratyviai ) tuo abejoja - yra pasmerktos tam, kad ir vyras tuo suabejos ir...................atras tiesą - kad gal ir iš tikro Jūs nebuvote  TA pati, tai JO.  biggrin.gif

Jei jau ryžosi TOKIAI aukai, tai automatiškai mylės bent 20 metų į priekį su visom garantijom biggrin.gif
Atsakyti
Mano brangiausias irgi niekada nesako, nebent jau pasiguodžiu, kad "tu manęs nebemyli", tai tada nusijuokia ir tiek, kartais pasako "taigi myliu myliu', bet aš žinau, kad myli jis mane - iš akių matau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesnia_is_siaures @ 2015 07 16, 12:03)
Mano brangiausias irgi niekada nesako, nebent jau pasiguodžiu, kad "tu manęs nebemyli", tai tada nusijuokia ir tiek, kartais pasako "taigi myliu myliu', bet aš žinau, kad myli jis mane - iš akių matau  thumbup.gif



pas mus lyigiai lygiai ta pati situacija lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pradžioje dažniau, o dabar tikrai laaabai retai. Tikrai nesimėto. Bet žinau, jog tikrai labai myli. Kuo rečiau girdžiu tą žodį "myliu", tuo laikui bėgant vis labiau vertinu, tuo tas pasakytas žodis iš jo lūpų tampa jausmingesnis ir gilesnis... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai gal esu perdaug praktiska,bet man nereiks,kad vyras ta myliu nuolatos kartotu. Man daug svarbiau jo veiksmai. Tarkim jei aš jo paprasau kazka padaryti r jis man pasakytų -ne, tai manau butų ženklas kad gal ne tiek jis mane ir myli. Bet dažniausiai vyras padaro ko jo paprašau tai iš to suprantu,kad myli ir man to užtenka. Kartais pati jo juokais paklausiu kiek procentu iš šimto jis ne myli. Tik visada atsako man,kad šimtą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotryna-26 @ 2015 09 10, 01:20)
Aš tai gal esu perdaug praktiska,bet man nereiks,kad vyras ta myliu nuolatos kartotu. Man daug svarbiau jo veiksmai. Tarkim jei aš jo paprasau kazka padaryti r jis man pasakytų -ne, tai manau butų ženklas kad gal ne tiek  jis mane ir myli. Bet dažniausiai vyras padaro ko jo paprašau tai iš to suprantu,kad myli ir man to užtenka. Kartais pati jo juokais paklausiu kiek procentu iš šimto jis ne myli. Tik visada atsako man,kad šimtą smile.gif

Nemyli 100 procentų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benek: 10 rugsėjo 2015 - 10:26
QUOTE(benek @ 2015 09 10, 10:22)
Nemyli 100 procentų?


Myli šimtą,ten klaida padariau. Ai iš esmės koks skirtumas ką kalba... Man vienodai butų jei ir sakytų,kad nemyli. Svarbu, kad darytų ką reik. Aš neesu labai jausminga ar romantiška. Man net geliu jei vyras padovanojo nėra tai svarbu. Man svarbu,kad jis Mane gerbtu ir leistų su manim laisvalaikį įdomiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotryna-26: 10 rugsėjo 2015 - 12:45
sako labai daznai, taip pat kaip ir as wub.gif
Atsakyti
Sako labai dažnai. Ir aš jam. smile.gif
Atsakyti