Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2015 03 02, 22:46)
Netikiu.  biggrin.gif

patikek. tikrai nesako to schmoll.gif buna, kad paklausiu, tada patvirtina, bet pats nesako...
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2015 03 04, 18:33)
patikek. tikrai nesako to schmoll.gif  buna, kad paklausiu, tada patvirtina, bet pats nesako...

Maniškis irgi nesako to žodžio myliu tiesiogiai(dar pačioj pradžioj sakydavo), bet dažnai, net labai sako mano meile. Aš tai nieko nesakau, nes ir taip žino, kad myliu. biggrin.gif
Atsakyti
Nėra pasakęs į akis per 7 pažinties metus. Kai pradėjom tik bendrauti tai parašė sms'e vieną ir vienintelį kartą. Bet jaučiu - kiekvieną dieną iki šiol ir su kaupu.
Atsakyti
QUOTE(Se7en @ 2015 03 06, 00:01)
Nėra pasakęs į akis per 7 pažinties metus. Kai pradėjom tik bendrauti tai parašė sms'e vieną ir vienintelį kartą. Bet jaučiu - kiekvieną dieną iki šiol ir su kaupu.


...svarbiausia jausti..o ne dažnai girdėti...




Papildyta:
QUOTE(Kaimyna$ @ 2015 02 27, 21:30)
Mano galva,tai kas per daznai tas nusivalkioja.


QUOTE(Daugtaškė @ 2015 03 01, 19:41)
Kuo dažniau sakomi, tuo bevertiškesni jie yra....


pritariu 100 proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-INDIGO- @ 2014 10 13, 20:51)
Pas mus tie žodžiai nebūna labai dažni, bet neretai švelnus prisilietimas, paglostymas ar žvilgsnis daug daugiau pasako, nereikia net žodžių  wub.gif O jau kai pasako "myliu tave", tai suprantu, kad būtent tai ir turi galvoje, nes prieš tai kurį laiką žiūri į mane kažką galvodamas, t.y. tas jo pasakymas būna tikrai išjaustas  ax.gif
Aš pati irgi pasakau karts nuo karto, bet paprastai tik tada, kai pajaučiu tą jausmą, tą švelnumą, tą trauką  smile.gif


Idealu. Subtilu.
Norėčiau, kad ir pas mane taip būtų...
Atsakyti
Mes jau virš penkių metų kartu, bet maniškis kasdieną kartoja kaip mane myli ax.gif O svarbiausia ne tas kartojimas, o tai, kad aš tai jaučiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 03 balandžio 2015 - 03:10
Labai retai, kaip ir as biggrin.gif
Atsakyti
Sako kai prisidirba kanors,o seip kazkada klausiau sakau nemyli kad nesakai? biggrin.gif nu man patvirtinimo reik biggrin.gif tai sake netrauk niekad is manes sito zodzio kai noresiu pats pasakysiu...taip ir negirdziu biggrin.gif gal su klausa kas man biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif mes kartu jau 11 metuku o susituoke 7,5 4u.gif nu tai gal ir myli jei kartu dar biggrin.gif blush2.gif o as tai neusiciaupdama arba myliu arba nekenciu biggrin.gif bet myliu myliu blush2.gif 4u.gif ax.gif net kazkada per baliu buvo kai reikejo kazka pasakyt vienas apie kita jau as ziojausi kad myy... o kazkas nutilde sako tave tai zinom tegul dabar MB pasako,tai varksas israudes prisipazino ka jaucia ir ko nejaucia biggrin.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elskan @ 2015 04 19, 05:46)
Sako kai prisidirba kanors,o seip kazkada klausiau sakau nemyli kad nesakai? biggrin.gif nu man patvirtinimo reik biggrin.gif tai sake netrauk niekad is manes sito zodzio kai noresiu pats pasakysiu...taip ir negirdziu biggrin.gif gal su klausa kas man biggrin.gif doh.gif  lotuliukas.gif  mes kartu jau 11 metuku o susituoke 7,5  4u.gif  nu tai gal ir myli jei kartu dar  biggrin.gif  blush2.gif  o as tai neusiciaupdama arba myliu arba nekenciu  biggrin.gif  bet myliu myliu  blush2.gif  4u.gif  ax.gif 

Jei man nesako, tai aš irgi nesakau. Iš principo. Vardan teisybės.
Atsakyti
ne kasdien, kartais, uztenka.
Atsakyti
Sako dažnai , kas antrą dieną, būna kad ir kelis kart per dieną, bet aš jau pasisotinau turbūt tais žodžiais , nes atrodo užtektų , kad retkarčiais pasakytu , nebesureikšminu. Anksčiau labai norėjau tų visų gražių žodžių iš vyro , dabar norisi kažką veikti kartu , matyti kad vyras domisi mano pasauliu, nori pabūti drauge , daro kažką dėl manes , kažką man malonaus ir tt.
Patikėk ,kalbėti gali ką tik nori, daug pastangų nereikia, aš ir vyrui sakau , kas man iš tų žodžių , daugiau norėčiau dėmesio , supratingumo , bendro laiko , o ne tuščių kalbų . Svarbu ne ką sako , o kaip išreiškia savo meile darbais .
Atsakyti
girdžiu ,bet rečiau vis rečiau
bet ne kasdien,nors užtenka
Atsakyti