Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Kiekviena diena,pries iseidamas ar priesmiega tai pasako wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Metine_uoga @ 2014 10 04, 22:08)
Per gyvenimą yra tekę įsitikinti, kad žodžiai ne visada tiesą reiškia, tai aš jų nesureikšminu, man svarbiau elgesys, rūpestis ir nuveikti darbai, parodant, kad myli.

pas mus ta pati situacija....maniskiui meile neegzistuoja, zodis myliu kaip keiksmazodis...net nezinau kodel...jis meile parodo nuveiktais darbais ir rupesciu, tiesa sakant kaip moteris labai noreciau ta zodi isgirsti, bet per visa buvima kartu ne karto to nepasake unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
susituoke mes greit 6 metai, kartu 8, girdziu tikrai labai daznai, kad myli, bet ne tik zodziais ir elgesiu ta parodo wub.gif as reciau dabar pasakau, nei kad vyras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho, paskaiciau ir susimasciau smile.gif kaip daznai kiti vyrai prisipazista meilej smile.gif smagu, bet as labiau vertinu meiles parodyma darbais, elgesiu ir pan. Turbut mano vyras taip gerai mane pazista, kad jis kone kasdien darbais ir savo elgesiu parodo kaip mane myli, o zodziai reciau wub.gif
Atsakyti
Mano irgi ne snekolius situo klausimu smile.gif retai, bet buna, kad pasako smile.gif as daugiau "jauciu", negu "girdziu", kad myli smile.gif demesiu ir pan smile.gif Dazniau moterys sitoj vietoj tauskam, nei vyrai. Ne visi vyrai moka garsiai galvoti :DDD
Atsakyti
Kiekviena diena.
Atsakyti
Kiekvieną dieną, tiek žodžiais, tiek darbais ir elgesiu smile.gif dažniausiai vakare kartu su ''labanakt'' prieš užmiegant smile.gif
Atsakyti
Mano galva,tai kas per daznai tas nusivalkioja. Pazinojau vyruka,kuris visom is eiles prisipazinejo..tai buvo vos ne kaip labas ar viso gero smile.gif
Atsakyti
Kuo dažniau sakomi, tuo bevertiškesni jie yra....
Atsakyti
niekada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2015 03 02, 20:53)

Netikiu. biggrin.gif
Atsakyti
Imant vidurkį, galima sakyti, kad kas kelis metus smile.gif
Atsakyti