Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Kartu beveik 12 metų, pasako dažniau negu aš, imant vidurkį- kartą į 1-2 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 03 04, 05:56)
Kartu beveik 12 metų, pasako dažniau negu aš, imant vidurkį- kartą į 1-2 savaites smile.gif



ax.gif panasiai ir pas mus ...

kam daznai kartot.. ir taip gi aisku ..
Atsakyti
Kiekvieną dieną ir ne po kartą
Žymiai dažniau nei aš pasakau blush2.gif
Atsakyti
Beveik kiekvieną dieną, dažniau negu aš
Atsakyti
Visada maniau, kad vyrai linke reciau rodyti jausmus, taciau, paskaitinejus, ir pazvelgus i save pasirodo,kad moterys reciau jausmus rodo sakydamos tuos nuostabius zodzius smile.gif))) 4u.gif
Atsakyti
Daznai nesako, bet, kad retai tai sakytu ir negaliu pasakyt ax.gif nenoreciau kasdiena girdeti "myliu tave" labai nusivalkiotu ta fraze schmoll.gif

Pati daznai negaliu sakyt, nes kazkas neleidzia is vidaus, todel sakau daug reciau, bet tada kai niekas nebestabdo ir gaunasi savaime ax.gif
Atsakyti
man atrodo kvaila sakyt kad nusivalkioja tie zodziai - juk kiekviena pora savotiska ir unikali, tai normalu jei retai sakoma, ir normalu jei sako kasdien smile.gif mano vyras man sako kasdien ir man niekas nenusivalkioja, man miela ir gera tai girdeti smile.gif
Atsakyti
Kasdien ir ne karta 4u.gif
Atsakyti
Per gyvenimą yra tekę įsitikinti, kad žodžiai ne visada tiesą reiškia, tai aš jų nesureikšminu, man svarbiau elgesys, rūpestis ir nuveikti darbai, parodant, kad myli. BET, jei atsakant konkrečiai į temą, tai girdžiu pakankamai dažnai, galvoju... gal ne kasdien, bet kas kokias dvi tris vidutiniškai dienas biggrin.gif Šiaip niekad neskaičiavau...
Atsakyti
Pas mus tie žodžiai nebūna labai dažni, bet neretai švelnus prisilietimas, paglostymas ar žvilgsnis daug daugiau pasako, nereikia net žodžių wub.gif O jau kai pasako "myliu tave", tai suprantu, kad būtent tai ir turi galvoje, nes prieš tai kurį laiką žiūri į mane kažką galvodamas, t.y. tas jo pasakymas būna tikrai išjaustas ax.gif
Aš pati irgi pasakau karts nuo karto, bet paprastai tik tada, kai pajaučiu tą jausmą, tą švelnumą, tą trauką smile.gif
Atsakyti
labai retai, tikrai ne kasdien, ne kas savaitę, ir ne kas mėnesį, ko gero unsure.gif
Atsakyti
Po kelis kartus per dieną ax.gif .
Atsakyti