Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Kai tik susipažinom, vyras pasakė, aš gyvenime viską darau ne žodžiais, o darbais smile.gif ir tikrai, per 16 bendro gyvenimo metų iš jo žodį MYLIU išgirdau tik keturis kartus wub.gif , bet tai buvo taip stipru, kad turbūt atsiminsiu iki gyvenimo galo thumbup.gif . bet, o, tačiau, meilę, rūpestį, supratimą jaučiau nuolat ir vis dar tebejaučiu 4u.gif mes vis dar metuose kelis syk pabėgam į kokią šalį pabūt tik dviese, vaikštom susikibę rankomis, daug juokiamės... mums vis dar smagu būti kartu, be jokių kompanijų, daryti paprasčiausius dalykus, pasibučiuoti prieš užmiegant, taigi niekad nagalėčiau pasakyti, kad man trūksta to žodžio MYLIU, aš jį jaučiu kas dieną 4u.gif
Atsakyti
Šį žodį girdžiu kasdien smile.gif ir taip buvo visą laiką nuo draugystės pradžios smile.gif dažnai? taip, tikrai dažnai, bet jis tai sugeba pasakyti su beprotiška šiluma ir tuo labai džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 10 29, 20:45)
Savo noru sakytų rečiau, bet kadangi pati vis paklausiu ar myli, tai būna priverstas sakyti dažniau. biggrin.gif  O šiaip, paskutinį kartą ne su mano iniciatyva pasakė, jog myli užvakar. wub.gif


As ir pati vis paklausiu ar myli..Turbut per daznai net klausiu, nes mazyles pagrindinis klausimas dabar irgi yra :"Ar myli mane" smile.gif
Atsakyti
Tokiu klausimi nereiktu uzduoti,zmogus pats turi noreti tai pasakyti.
Atsakyti
iš buvusio-kasdien po kelis kartus
iš dabartinio-nė karto tiesiogiai

galiu pasakyt, kad buvau išraganėjus nuo to kartojimo ir perdėto dėmesio.nesinorėjo nei sex nei nieko,vis sugalvodavau kas blogai, nors gyvenau kaip princesė, kai pagalvoju dabar..
Atsakyti
Niekada beveik nesako, per tris metus gal tris kartus sake, tai nemyli matyt biggrin.gif
Atsakyti
Ir man sako ir aš sakau praktiškai kiekvieną dieną. Tikiuosi ir ateityje ilgesnių pertraukų nebus smile.gif
Atsakyti
O aš va prisiminiau, kad buvau rašiusi, jog man niekada nebuvo sakęs MB, kad myli..smile.gif Tai pagaliau pasakė.. Na nedabar šiek tiek anksčiau, tik dabar prisiminiau. Sakė, kad pirmas aš žmogus jo gyvenime kuriam pasakė, todėl ir delsė ilgai, bet man atrodo, kai ilgai lauki ir sulauki tokio prisipažinimo, tai jis įgauna didžiulį svorįsmile.gif) Ir jam myliu pasakymas buvo prisipažinimas, kad nori visą gyvenimą su manimi nugyvent..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wixxxx @ 2013 11 18, 12:09)
Niekada beveik nesako, per tris metus gal tris kartus sake, tai nemyli matyt biggrin.gif

Jei nesakė priešingai, tai matyt galioja.
Atsakyti
Paskutinį kartą sakė gal prieš 8 metus g.gif Nepatinka man taip... Bet išdidumas irgi neleidžia klausinėt... Nemyli turbūt biggrin.gif
Atsakyti
Kartasi is savaite pora kartu, kartais i diena pora kartu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2014 02 24, 16:16)
Jei nesakė priešingai, tai matyt galioja.

Matyt biggrin.gif
Atsakyti