Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Tokius žodžius sakau ir iš MB girdžiu pora kartų per savaitę, daugiau ir nesinori, tauškučių negaliu pakęsti schmoll.gif Man pagrindiniai meilės komponentai - dovanėlės, apkabinimai ir kasdienis rūpestingumas wub.gif
Atsakyti
maniskis pradejo man sakyti, bet.. netiesiogiai biggrin.gif is serijos :"na, kokia tokia susiraukus, juk darba turi, vyra turi, kuris tve myli.." biggrin.gif
Atsakyti

Nesako. Visad retai sakė, o paskutinį penkmetį turbūt negirdėjau nė karto.
Tiesa, aš jam irgi šių žodžių nesakau.
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 10 26, 18:14)
Nesako. Visad retai sakė, o paskutinį penkmetį turbūt negirdėjau nė karto.
Tiesa, aš jam irgi šių žodžių nesakau.

Kodėl?
Atsakyti
As kasdien sakau ir kasdien girdziu 4u.gif
Atsakyti
Man niekada nėra sakęs:)
Atsakyti
Sako keleta kart per diena,bet tai nereiskia,kad gyvenimo kokybe geresne ar didesne Meile uz tas, kurioms nesako ar tik ypatingais atvejais isspaudzia.kartais tai kaip komercija tampa,bet ausi vistiek suvirpina.
Atsakyti
Savo noru sakytų rečiau, bet kadangi pati vis paklausiu ar myli, tai būna priverstas sakyti dažniau. biggrin.gif O šiaip, paskutinį kartą ne su mano iniciatyva pasakė, jog myli užvakar. wub.gif

Manau, kad tikrai ne nuo tokių žodžių dažnumo priklauso ar tikrai pora laiminga. Nors, jeigu nepasakytų, jog myli, kelis mėnesius iš eilės - sunerimčiau. g.gif Vis tiek norisi ne tik "darbais", bet ir žodžiais tos meilės paragaut. biggrin.gif
Atsakyti
Sako, moterys myli ausimis... Tiesos tame yra tongue.gif
Is savo vyro, nedaznai girdedavau zodi "myliu", bet siuo laikotarpiu, kone kasdien pasako...
Darbais turi mylet, ir tik jais. Nes zodis "myliu" tik kaip vysnaite ant pyragelio turi buti viso ko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gruodas: 31 spalio 2013 - 13:16
QUOTE(MortaLiepa @ 2013 10 27, 23:21)
Man niekada nėra sakęs:)

Fainai, filme vienam tokį vyrą rodo biggrin.gif
Atsakyti
Pats savo iniciatyva tai gal kokį kartą per mėnesį sugalvoja pasakyti. Bet, kadangi aš tą sakau dažniau, jis visada atsako tuo pačiu ir pabučiuoja. Tačiau manau, kad tie "tylieji" mylėtojai kartais gali mylėti šimtą kartų stipriau nei tie, kurie tą sako dažnai. Nemanau, kad čia esminis dalykas, kuris parodo, ar myli, ar ne smile.gif
Atsakyti
Man sako kiekvieną dieną ir jis mane išmokino tai sakyti daug dažniau wub.gif
Atsakyti