Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Retai, labai retai... Kartais klausiu, ar vis dar mane ...? Atsako, juk esu sakęs, kad taip, jei situacija pasikeis - pasakysiu. Va taip ir gyvenam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 07 30, 16:57)
drinks_cheers.gif Didžiausias gyvenimo džiaugsmas – žinoti, kad mes esame mylimi bigsmile.gif .

bet tai atsakomybe.. zinoti, kad esi mylima... ziurint ko.. gerai, jei sutapo. o jeigu ne. prasideda po to "nebusi mano - nusizudysiu". ir panasiai. ne ne ne. nenoriu tokio.
man gyvenimo dziaugsmas - myleti savo vaika. nieko nelaukiant mainais. tik tai. o visa kita yra kintamoji gyvenimo dalis, mano manymu. sian myli (jis-tave, tu-ji), o rytojus gali but visai kitoks. Zodziai "visada" ir "niekada" mano zodyne nebeegzistuoja... neimanoma tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(ištekėjusi @ 2012 12 02, 00:43)
Retai, labai retai... Kartais klausiu, ar vis dar mane ...? Atsako, juk esu sakęs, kad taip, jei situacija pasikeis - pasakysiu. Va taip ir gyvenam smile.gif


Man irgi retai, net gi laaaaabai retai. Bet as del to nepergyvenu, nes darbai pasako daugiau, nei zodziai. As zinau, kad jis mane myli ir man to pakanka. smile.gif Aisku, malonu butu tai ir isgirsti, bet yra kaip yra. 4u.gif Santurus toks vyrelis.
Atsakyti
Dabar girdziu tai daznai ir pati ne ka reciau tai sakau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2012 12 03, 14:50)
Man irgi retai, net gi laaaaabai retai. Bet as del to nepergyvenu, nes darbai pasako daugiau, nei zodziai. As zinau, kad jis mane myli ir man to pakanka.  smile.gif Aisku, malonu butu tai ir isgirsti, bet yra kaip yra.  4u.gif Santurus toks vyrelis.

drinks_cheers.gif maniškis irgi teigia, kad darbai pasako daugiau nei žodžiai.. ir.. tyli biggrin.gif būna tik paklausiu "ar tu mane myli?" atsakymas "mhm". arba "niu gi nemylėčiau, su tavi m nebūčiau.. ot moterys, vis jums žodinio patvirtinimo reik biggrin.gif "
Atsakyti
QUOTE(Miegapelė** @ 2012 12 05, 10:05)
arba "niu gi nemylėčiau, su tavim nebūčiau..

manasis tą patį sako paklaustas biggrin.gif bet man kažkaip ir netrūksta tų žodžių, jei jaučiuosi mylima.
Atsakyti
Mes kartu jau beveik 7 metai - vis dar sako kad myli ir as sakau, ne kasdien tikrai, bet karta per menesi gal, dar rasteliu randu ir pati rasau, pvz. Mazuti nupirk pieno. Ps. pamirsai isnest siuksles.Psps. bet vis tiek Tave myliu . Buvau visai neseniai uzklausus ar yra laiminagas su manim ar myli ( as bjauraus charakterio esu verysad.gif ) tai reze mazdaug kas cia per klausymai? juk tokia tave ir pamylau. Buciau nelaimingas ir nemylejus nei kvapo nebutu. Ir nors ir vredna esu, bet jam as pati paciausia. Oj nezinau kas butu jei viena diena pareikstu kad su manim vien del pareigos, musiet kad ne savo noru pakeistu gyvenamaja vieta ta pacia diena. Tiesa ir as nelikciau jei nemyleciau, zinau kad nesugebu but salia nemylimojo.
Atsakyti
Man vyras daznai ta sako,nors mes neilgai kartu,taciau kai paryciais grizta is darbo visas susales,jis pasilenkia ir sako myliu tave" ir as prabundu ir apkabinu ji,kai pykstames,nors tai buna retai,is karto atsiranda toks dalykas kaip - kokio velnio cia pykstames del nieku,apsikabiname ir sprendziame problemas ,vienas kitam pasakom kad mylim vienas kita ir ner cia delko pyktis jeigu meile yra,aisku del finansiniu priezasciu iskarto nepuolam i panika kaip kiti kurie nemato masinos kieme,arba kad seimos nariai isdave kelis kartus ir nepadejo,kad pinigu nebus sia savaite ar panasiai,tiesiog susiglaude gyvename,jis man - panasiai kaip didele krutine i kuria galiu atsiremti ir didelis kumstis kuri galiu suspausti ir jis bus dar didesnis abiem rankom,jauciu kad stiprybes ir meiles visada suteikia,kiek mum buvo visko nutike,kad ir pamenu gimines atstume (aisku ne visos) buvo ir anytos priekaistu ir bandymo isskirt mus,buvo ir kad draugai isdave,ypac kai kruastemes i uk,dabar atsiradom vieni isvien be draugu be mamu,be mociuciu,ir zinot yra daug geriau gyventi dviese - bet kartu kaip tvirtas medis.Myliu savo vyra,jam pati ta daznai daznai sakau ypac kai valgome kartu,ir jis man daznai sako smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mano vyras šitais žodžiais labai nesimėtė nei draugystės pradžioje, nei dabar, kai jau esam vedę n metų smile.gif . O aš irgi panaši į jį, dažnai to jam nesakau. Bet meilė ir švelnumas atsispindi ne vien juk žodžiuose. Tai matyti iš akių, poelgių. Juk jeigu jis nerimauja,kad vėluoju grįžti namo ir skambina, nerimauja - tai turbūt irgi kažką reiškia. O jeigu prabudęs kiekvieną rytą nusišypso? O jeigu ko paprašau, visada įvykdo - juk irgi kažką reiškia smile.gif , tai kol jo akyse ir poelgiuose matau meilę - nesuku sau galvos dėl to, kad retai girdžiu ,,aš tave myliu“. O moterims, ypač toms, kurios dar neištekėjusios ir dar tik draugauja, net nepatariu dažnai to sakyti, ypač pirmoms, nes vyrai tokie padarai - jiems tada pradeda darytis neįdomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvitute: 06 gruodžio 2012 - 16:21
Mano MB irgi nevie6ina savo jausmu, kai prispaudziu i kampa ale jog jauciuosi nemylima atsako "nu myliu nu " lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes myliu sakome kiekvieną dieną ir po kelis kartus.

Ir būtų keista man, jeigu būtų kitaip. Žinoma ne žodžiais, o darbais tėvynę mylim, bet žodžiai darbams suteikia sparnus. Bent jau aš taip manau.

Man net gaila tų užrūdijusių vyrų, kurie negali pasakyti myliu dažniau. Taigi tai taip gražu ir taip malonu girdėti. Tiek jiems patiems patiktų manau girdėti kasdien. Aš sakyčiau ir daugiau laimingesnių žmonių būtų smile.gif
Atsakyti
Mano vyras mane kiekvieną rytą išeidamas į darbą pabučiuoja, o kai grįžta dažnai sugulam ant lovos paplepèti ir pasako, kad śiandien mane myli labiau nei vakar , kad nori , kad po namus bėgiotų vaikai vos tik ir aš to norėsiu, kad esu jam visas pasaulis ir jei tik galėtų jis būtų su manim 24h per parą. Kolkas mūsų santykiai idealūs. Vienas be kito negalim nė dienos
Atsakyti