Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(*matrioshka* @ 2011 07 30, 14:00)
Jūs teisios, bet kai nebegirdi tų nuostabių žodžių jau 5 mėnesius, o pati pasakiusi sulauki tik bučkio, tai žinot... verysad.gif Man labai skauda tokiom akimirkom cray.gif
Kad kasdien sakytų, tai tikrai nenorėčiau, jokiais būdais, ne schmoll.gif Tada tas žodis tampa toks įprastas, kaip "Geros dienos, iki, labanakt". Ir nebeatsiduri devyniasdešimt devintam danguj jį išgirdusi schmoll.gif


...bet juk galėtumėt ir bučkio nesulaukt, vat tada jau sunerimt reikėtų 4u.gif krizės užeina ir praeina, aišku ir su laiku viskas keičiasi, bet gal geriau išgirst vieną bet tikrą "myliu" per pusę metų, negu dirbtiną ir išspaustą, bet kiekvieną vakarą...aišku savo žmogų pati pažįstat geriausiai ir jaučiat normalu tai ar ne, o kitų patirtis nelabai ką ir padės...pvz., pati santuokoje 8 metus gyvenu ir niekada nei pati švaisčiausi šiuo žodžiu, nei reikalauju (ar noriu), kad švaistytusi vyras, tiesiog jaučiu, kad esu labai mylima ir jis tai parodo veiksmais, o ne žodžiais...
Atsakyti
QUOTE(Robyn @ 2011 08 01, 22:16)
gal geriau išgirst vieną bet tikrą "myliu" per pusę metų, negu dirbtiną ir išspaustą, bet kiekvieną vakarą...

drinks_cheers.gif Man pačiai beprotiškai gera tai pasakyti tą akimirką, kai suplūsta šilčiausi jausmai, o ne kaip koks Petruškevičius "Myliu, bučiuoju ir iki" ax.gif Nei girdėti nenorėčiau kasdien, nei pati sakyti. Na, nežinau, man asmeniškai tai pernelyg įpatinga wub.gif
Atsakyti
Esu girdejusi viena vieninteli karta ... jau 8 metai kartu... kitus kartus yra parases laiske.. popieriniame...ir vis dar zinau kad jausmai nepasikeite..tiesiog zinau .. nereikia net zodziu... wub.gif
Atsakyti
As asmeniskai pati nesu linkusi daznai tu zodziu kartoti schmoll.gif Savo meile parodome veiksmais.O jei noriu is vyro isgirti,tai tiesiog paklausiu jo,ar myli mane smile.gif Atsako "Tai aisku" ir man to gana ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 07 29, 20:13)
Manau ne zodziai ar ju kiekis,o elgesys daug daugiau pasako... mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
bet visgi jei ir veiksmais parodo, bet girdėti tave myliu, tu man reikalinga beprotiškai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatališka @ 2011 08 05, 23:34)
bet visgi jei ir veiksmais parodo, bet girdėti tave myliu, tu man reikalinga beprotiškai gražu wub.gif

Aš tai neįsivaizduoju, kurių galų aš SB reikalinga. Tiksliau - nereikalinga, bet kam jis su manim. "Žavingas" jausmelis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 08 05, 23:57)
Aš tai neįsivaizduoju, kurių galų aš SB reikalinga. Tiksliau - nereikalinga, bet kam jis su manim. "Žavingas" jausmelis verysad.gif

o ko tu taip liūdnai???kas su TB???
Atsakyti
QUOTE(Fatališka @ 2011 08 06, 00:01)
o ko tu taip liūdnai???kas su TB???

Jis nori, kad mūsų santykiai vėl būtų gražūs, su daug laimės, džiaugsmo, meilės, bet aš jaučiu, kad stengiuos daug daugiau už jį...
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 08 06, 15:52)
Jis nori, kad mūsų santykiai vėl būtų gražūs, su daug laimės, džiaugsmo, meilės, bet aš jaučiu, kad stengiuos daug daugiau už jį...

hmmm juk ne visi žmonės vienodi, o ir tą patį stengimąsi supranta skirtingai visi ax.gif
Atsakyti
Atsakant i temos klausima - daznai, kai bunam toli viens nuo kito (o taip buna per daznai unsure.gif )
Atsakyti
3 - 4 kartus i menesi, bet as vistiek dazniau ax.gif
Atsakyti