Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

O kas iš to, jei vyras per dieną po kelis kartus kaip maldelę tą "aš tave myliu" sukalba, o nei apkabina, nei pabučiuoja? Man daug mieliau jausti ir matyti, kaip jis mane myli, nei tai tik girdėti rolleyes.gif
Aišku, gražu, kai vyras meilę ir parodo, ir ją žodžiais išreiškia, bet tokių vyrų nėra daug. O man ir nesinori tai kiekvieną dieną girdėti, atsibostų juk smile.gif
Atsakyti
nu vel atsiprasau, bet nelogiskas tas teiginys, kad moteriskos logikos jie nesupranta ir kaip uzkariautojai savo meile tik veiksmais demonstruoja biggrin.gif stiprioje ir darnioje poroje mylintys partneriai moka ne tik problema isspresti, padeti, darbais pasidalinti, bet salia to ir myliu pasakyti. Absoliuciai absurdiskas teiginys, kad va tikriau mylitie vyrai, kurie darbais parodo, o tie silpnieji tik zodziais ir temyli. Darnioje poroje puikiausiai dera abu dalykai - vyras tai parodo ir veiksmais, ir nebijo parodyti jausmu zodziais. Isimtis - uzdaro, santuraus charakterio ir budo zmones, kurie kitaip ta jausma ir isreiskia.
Papildyta:
QUOTE(Fungu @ 2012 07 28, 12:55)
O kas iš to, jei vyras per dieną po kelis kartus kaip maldelę tą "aš tave myliu" sukalba, o nei apkabina, nei pabučiuoja? Man daug mieliau jausti ir matyti, kaip jis mane myli, nei tai tik girdėti  rolleyes.gif
Aišku, gražu, kai vyras meilę ir parodo, ir ją žodžiais išreiškia, bet tokių vyrų nėra daug. O man ir nesinori tai kiekvieną dieną girdėti, atsibostų juk  smile.gif


neatsibosta smile.gif viskas priklauso nuo santykio ir kaip tai yra pateikiama.
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2012 07 28, 13:03)
Isimtis - uzdaro, santuraus charakterio ir budo zmones, kurie kitaip ta jausma ir isreiskia.

tai juk dauguma vyrų būtent tokie ir yra, juk auklėjami nuo mažo, kad nesiseilėk, čia mergaičių reikalas..Ir jeigu nugali tą savo auklėjimą ir įstengia tais ypatingais momentais žodžiais savo jausmus išreikšti, aš tai jau laikau nuostabiu žingsniu į priekį.
Atsakyti
Aplamai negirdžiu. Deja...
Atsakyti
QUOTE(In hell @ 2012 07 28, 23:10)
Aplamai negirdžiu. Deja...




ne karto nera sakes ,kad myli unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 07 28, 22:21)
ne karto nera sakes ,kad myli  unsure.gif  ?


Per 6 santuokos metus 1 kartą raštišku pavidalu doh.gif Aš šito neskaitau.
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2012 07 28, 13:08)
tai juk dauguma vyrų būtent tokie ir yra, juk auklėjami nuo mažo, kad nesiseilėk, čia mergaičių reikalas..Ir jeigu nugali tą savo auklėjimą ir įstengia tais ypatingais momentais žodžiais savo jausmus išreikšti, aš tai jau laikau nuostabiu žingsniu į priekį.

wub.gif

Tie, kurie yra normaliai auklejami, tokio komplekso neturi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2012 07 29, 03:32)
wub.gif

Tie, kurie yra normaliai auklejami, tokio komplekso neturi smile.gif

nemanau, kad mes galime spręsti, koks auklėjimas normalus, o koks ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2012 07 29, 10:11)
nemanau, kad mes galime spręsti, koks auklėjimas normalus, o koks ne rolleyes.gif


nu tevai kurie sakytu savo sunui nesiseilek, cia mergaiciu reikalas, siokiu tokiu problemu turi smile.gif
Atsakyti
Kiekvieną dieną ir ne po vieną kartą, ir taip jau 20 metų.
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2012 07 30, 13:34)
Kiekvieną dieną ir ne po vieną kartą, ir taip jau  20 metų.

ir jums tie žodžiai vis dar tokie nuostabūs kaip pirmą kartą?
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2012 07 30, 14:38)
ir jums tie žodžiai vis dar tokie nuostabūs kaip pirmą kartą?



Klausimas, ne man blush2.gif , bet galiu atsakyti?
Ne, jie ne tokie kaip pirmą kartą, jie daug prasmingesni, daug nuostabesni biggrin.gif
Atsakyti