Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Vo siandien susimasciau ka reiskia man tas "as tave myliu". kai buvo musu gyvenimo pradzia, net ne pradzia, o tik pazintis, siuos zodzius as isgirdau isjo po 2 svaiciu musu pazinties, nepatikejau juo, jam nieko neatsakiau, tik siandien galiu pasakyti tada zmogus buvo tikrai nuosirdus. todel kasdieninis siu zodziu vartojimas man taptu tusciazodziavimas. tai vat tokie zodziai man tariami ne kas dien, bet kai tariami jie yra svarus ir tikri. o kas dien as jauciu, kad esu mylima ne zodziais, o veiksmais, kitais pasakymais ax.gif
Atsakyti

QUOTE(northstar @ 2012 07 23, 21:52)
O as vien zodziu nelaikyciau meile, jei tarp mylimuju yra specialus rysys kartais zvilgsnis ar svelnus rankos spustelejimas reiskia daugiau negu is iprocio nuolat kartojami zodziai.


nu vistiek nesuprantu, kodėl čia daugkam atrodo, kad jei vyras nuolat kartoja MYLIU daugiau niekaip kitaip to neparodo ir kad tai tušti žodžiai doh.gif juk jei myli žmogų KIEKVIENĄ dieną, KIEKVIENĄ minutę ir sekundę, tai kodėl turi tai pasakyt tik per šventes doh.gif

ne veltui sakoma, kad mes lietuviai šalti žmonės, nemokam savo jausmų išsakyt, per retai vienas kitam sakom gražius žodžius, kažko bijom, bijom parodyt kad mylim net patiems artimiausiems, nesišypsom.... ir auginam nelaimingiausius europoj vaikus ir skaičiuojam kraupius savižudybių rodiklius.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 07 24, 08:09)
nu vistiek nesuprantu, kodėl čia daugkam atrodo, kad jei vyras nuolat kartoja MYLIU daugiau niekaip kitaip to neparodo ir kad tai tušti žodžiai  doh.gif juk jei myli žmogų KIEKVIENĄ dieną, KIEKVIENĄ minutę ir sekundę, tai kodėl turi tai pasakyt tik per šventes  doh.gif

ne veltui sakoma, kad mes lietuviai šalti žmonės, nemokam savo jausmų išsakyt, per retai vienas kitam sakom gražius žodžius, kažko bijom, bijom parodyt kad mylim net patiems artimiausiems, nesišypsom.... ir auginam nelaimingiausius europoj vaikus ir skaičiuojam kraupius savižudybių rodiklius....  verysad.gif

as aisku ne spece ir nezinau kiek jus su vyru pragyvenote, tikrai gal daug ir turite patirties, bet nesupykite vien zodziais sotus nebusi. o pastovus lemenimas myliu ir be jokiu kitu parodymu tai ir lieka kaip nusitrynusi plostele.
del to, kad pastoviai mylkcioja vaikai laimingesni neuzauga, ir jausmai ir santykiai siltesni netampa. nenusisnekekite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2012 07 24, 09:25)
as aisku ne spece ir nezinau kiek jus su vyru pragyvenote, tikrai gal daug ir turite patirties, bet nesupykite vien zodziais sotus nebusi. o pastovus lemenimas myliu ir be jokiu kitu parodymu tai ir lieka kaip nusitrynusi plostele.
del to, kad pastoviai mylkcioja vaikai laimingesni neuzauga, ir jausmai ir santykiai siltesni netampa. nenusisnekekite mirksiukas.gif


xxkamanyte, tai gincaryce ir rašo, kad jei vyras dažnai sako myliu, tai dar nereiškia jog jis kitais darbais ar būdais to neparodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 07 24, 09:54)
xxkamanyte, tai gincaryce ir rašo, kad jei vyras dažnai sako myliu, tai dar nereiškia jog jis kitais darbais ar būdais to neparodo g.gif

aaaa, tuomet ne taip supratau, unsure.gif nu internetas gi, ne viesas bendravimas unsure.gif
Atsakyti
Labai daznai.
Atsakyti
QUOTE(northstar @ 2012 07 23, 22:52)
O as vien zodziu nelaikyciau meile, jei tarp mylimuju yra specialus rysys kartais zvilgsnis ar svelnus rankos spustelejimas reiskia daugiau negu is iprocio nuolat kartojami zodziai.

logiška drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man nereikia girdėti tų trijų žodžių, kad jausčiausi mylima. Daug daugiau pasako smulkmenos - žibančios akys, nuoširdi šypsena, švelnus prisilietimas ar stiprus apkabinimas... Pirmą kartą "Aš Tave myliu" išgirdau po dviejų mėnesių draugystės ir tikrai žinau, kad jis buvo nuoširdus. Kaip ir visi kiti po to sekę. Vienas kitam šiuos žodžius sakom tik tada, kai jie patys išlekia iš širdies - ypatingom akimirkom. Iš tiesų, net nenorėčiau "Aš Tave myliu" girdėti ir sakyti kasdien, mano nuomone, po kiek laiko iš įpročio net nebemąstydamas tartum juos, o ne dėl to, kad kažką pajutai.
Atsakyti
trukt uz vadziu, vel is pradziu biggrin.gif kas cia per teigimas, kad negali zodziai ir veiksmai gyvenime dereti.
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2012 07 26, 20:12)
trukt uz vadziu, vel is pradziu biggrin.gif kas cia per teigimas, kad negali zodziai ir veiksmai gyvenime dereti.


doh.gif lotuliukas.gif

man jau įdomu pasidarė, ką tokio įspūdingo tie vyrai daro, kad moterims net žodžių gražių nebereikia (žinanat, kad moterys myli ausimis rolleyes.gif ). Jei čia apkabinimai, žvilgsniai, bučiniai ir t.t tai kodėl jei negali eiti kartu su "myliu tave"? o gal tai kokie žygdarbiai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2012 07 26, 20:12)
trukt uz vadziu, vel is pradziu biggrin.gif kas cia per teigimas, kad negali zodziai ir veiksmai gyvenime dereti.

Na nebuna taip. Jei vyras is tiesu myli, jis tai irodo veiksmais. Vyrai juk pasaulio uzkariautojai ir ju mastymas kitoks. Jie nesuvokia to musu moterisko mylejimo ausimis. Tik pavirsutiniski vyrai gali nusileisti iki moteru logikos. O siap vyrams reikia konkretumo - meileje taip pat.

QUOTE(gincaryce @ 2012 07 27, 07:15)
doh.gif  lotuliukas.gif

man jau įdomu pasidarė, ką tokio įspūdingo tie vyrai daro, kad moterims net žodžių gražių nebereikia (žinanat, kad moterys myli ausimis  rolleyes.gif ). Jei čia apkabinimai, žvilgsniai, bučiniai ir t.t tai kodėl jei negali eiti kartu su "myliu tave"? o gal tai kokie žygdarbiai?  smile.gif

Cia ne apkabinimai, ne buciniai ir net ne zvilgsniai... Pabandysiu paaiskint vaizdingai... Isivaizduokit, kad susiduret su neissprendziama problema... Jis atejo ir viska issprende uz jus be zodziu... Cia jau ir zodziu nebereikia...
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2012 07 28, 01:42)
. Jie nesuvokia to musu moterisko mylejimo ausimis.

Cia ne apkabinimai, ne buciniai ir net ne zvilgsniai... Pabandysiu paaiskint vaizdingai... Isivaizduokit, kad susiduret su neissprendziama problema... Jis atejo ir viska issprende uz jus be zodziu... Cia jau ir zodziu nebereikia...

labai netgi suvokia, ypač kai ko nors nori smile.gif

bet tai nepriežastis nepasakyt retkarčiais myliu schmoll.gif
Atsakyti