Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

neprisimenu ,kada man taip sake:(((
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2012 07 17, 12:31)
Nesiimu spresti uz visas, kalbu tik uz save. Man asmeniskai, kai mano ex tai kartodavo kone kasdien, nuo to jau darydavosi bloga...veliau tiesiog nebegirdedavau... Ir nesuprasdavau, kam to reikia... Galvodavau, kad man daug smagiau ta "myliu" pajausti darbu, pagalbos, uzuojautos ar siaip prasmingo zvilgsnio pavidale... Dabar butent tai ir gaunu! Ir tikrai nenoreciau, kad vel man pradetu tai kartoti kasdien! As ir pati tai sakau labai retai, kai tikrai jauciu poreiki tai issakyti... wub.gif


Tikra tiesa, mes irgi retai sakom, bet darbai, supratingumas ar uzuojauta prasmingesni uz kasdien kartojamus zodzius.
Atsakyti
Galima ir darbais, ir zodziais savo zmogu kasdien myleti smile.gif
Atsakyti
pagalbą buity, darbai namie, užuojauta ir kt. kažkokių veiksmų neskaitau meile. Tai natūralu santykiuose. Jei nesakytų "myliu", darbų ir kt. veiksmų nelaikyčiau meile
Atsakyti
Kasdien ir po keliskart thumbup.gif
Atsakyti
Beveik kasdien wub.gif
Atsakyti
kasdien ax.gif
Atsakyti
Gal ir ne kasdien, bet gana dažnai, aš tikrai mažiau tai pasakau ax.gif
Atsakyti
Jau nepamenu kada šiuos žodžius girdėjau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 07 22, 15:52)
pagalbą buity, darbai namie, užuojauta ir kt. kažkokių veiksmų neskaitau meile. Tai natūralu santykiuose. Jei nesakytų "myliu", darbų ir kt. veiksmų nelaikyčiau meile


O as vien zodziu nelaikyciau meile, jei tarp mylimuju yra specialus rysys kartais zvilgsnis ar svelnus rankos spustelejimas reiskia daugiau negu is iprocio nuolat kartojami zodziai.
Atsakyti
Aš žinau, kad esu mylima, kai jam mane pamačius sužimba akys ir jis nusijuokia, kai nors ir pavargęs ir susirūpinęs, sugeba prie manęs prieiti ir švelniai apkabinus pabučiuoti ir paklausti, kas pas mane naujo, arba kai mūsų dukrelė su juo žaidžia ir krykštauja, o jis į mane pažiūrėjęs jai sako, užaugusi būsi tokia nuostabi kaip tavo mama wub.gif
Tokiomis akimirkomis prisipildau meilės ir švelnumo, tai tūkstantį kartų geriau nei žodžiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fungu @ 2012 07 24, 01:00)
Aš žinau, kad esu mylima, kai jam mane pamačius sužimba akys ir jis nusijuokia, kai nors ir pavargęs ir susirūpinęs, sugeba prie manęs prieiti ir švelniai apkabinus pabučiuoti ir paklausti, kas pas mane naujo, arba kai mūsų dukrelė su juo žaidžia ir krykštauja, o jis į mane pažiūrėjęs jai sako, užaugusi būsi tokia nuostabi kaip tavo mama wub.gif
Tokiomis akimirkomis prisipildau meilės ir švelnumo, tai tūkstantį kartų geriau nei žodžiai wub.gif


O kas čia ? Ne žodžiai?
Atsakyti