Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(gincaryce @ 2012 07 17, 11:18)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Visu 100% pritariu... tiikrai nemanau, kad aš šuo ir gražius žodžius renku kaip kaulus. Nuolat kartojame vienas kitam "myliu", "kaip man gera su tavim" ir t.t. ir ne todėl, kad to reikia, o todėl, kad NORISI tai ir pasakyti ir išgirsti...  wub.gif  meilės, švelnumo, gerumo vienas kitam niekada nebus per daug ir niekaip nesuprantu, kaip tai gali taptu "banalu" ar juo labiau "nuvalkiota".

Galimas ir kitoks išvedžiojimas - moterys, kurios negirdi "myliu" tikina save, jog jų vyrai myli darbais ir bla bla bla... ir joms to nereikia, kad tas žodis "nenusivalkiotų". Čia nekalbama apie pasirinkimą tarp meilės darbais ir meilės žodžiais, galima gaut ir visą komplektą  rolleyes.gif  Tiesiog noriu pasakyti, kad taisyklės tarp sako ir myli nėra, kiekvieni santykiai skirtingi...

Nesiimu spresti uz visas, kalbu tik uz save. Man asmeniskai, kai mano ex tai kartodavo kone kasdien, nuo to jau darydavosi bloga...veliau tiesiog nebegirdedavau... Ir nesuprasdavau, kam to reikia... Galvodavau, kad man daug smagiau ta "myliu" pajausti darbu, pagalbos, uzuojautos ar siaip prasmingo zvilgsnio pavidale... Dabar butent tai ir gaunu! Ir tikrai nenoreciau, kad vel man pradetu tai kartoti kasdien! As ir pati tai sakau labai retai, kai tikrai jauciu poreiki tai issakyti... wub.gif
Atsakyti
Vakare einant miegoti vienas kitam pasakom, ar kažkur išvykdami wub.gif
Kartais šiaip, kai užeina kokia banga, nenustoju kartoti biggrin.gif doh.gif
Smagu ir gera kai išgirsti tokius žodžius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2012 07 17, 11:31)
Nesiimu spresti uz visas, kalbu tik uz save. Man asmeniskai, kai mano ex tai kartodavo kone kasdien, nuo to jau darydavosi bloga...veliau tiesiog nebegirdedavau... Ir nesuprasdavau, kam to reikia... Galvodavau, kad man daug smagiau ta "myliu" pajausti darbu, pagalbos, uzuojautos ar siaip prasmingo zvilgsnio pavidale... Dabar butent tai ir gaunu! Ir tikrai nenoreciau, kad vel man pradetu tai kartoti kasdien! As ir pati tai sakau labai retai, kai tikrai jauciu poreiki tai issakyti... wub.gif


Gal pasikartosiu, bet kam rinktis viena ar kita (pasakymą "myliu" ar "gerus darbus") jei galima turėt ir tą ir tą ax.gif tiesiog nemanau, kad reikia riboti tokius žodžius. Juk Jūsų ankstesni santykiai manau iširo ne dėl to, kad per dažnai girdėjot "myliu" ir ne dėl to pasidarė koktu. Todėl ir sakau, kad asmeninė patirtis negali tapti taisykle ar atskaitos tašku... blush2.gif
Atsakyti
Aš dažnai pasakau, bet atsako: iš aš tave. Tada atrėžiu jam, kad "ir aš tave" tokio jausmo nėra!!! Pati sakau dažnai, o pirmas turbūt niekada nėra pasakęs.. Na veiksmais sako, bet ausims malonu tai girdėti, ar ne? blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DiToLe @ 2012 07 17, 15:49)
Aš dažnai pasakau, bet atsako: iš aš tave. Tada atrėžiu jam, kad "ir aš tave" tokio jausmo nėra!!! Pati sakau dažnai, o pirmas turbūt niekada nėra pasakęs.. Na veiksmais sako, bet ausims malonu tai girdėti, ar ne?  blush2.gif  wub.gif

Is patirties galiu pasakyti, kad veiksmai daug svaresni uz zodzius. Man gyvenime teko isitikinti, kad ta "myliu" dazniausiai kartoja tie, kurie ne taip jau ir myli, tik pavirsutiniskai... Jie tuo katojimu lyg ir bando uztikrnti ta jausma, lyg bando nesamoningai tuo itikinti save ir kita... Kas myli is tikruju, nelabai metosi siuo zodziu, nes tikrai supranta jo svaruma ir branguma... Todel galite tik dziaugtis, kad jus darbais, o ne zodziais myli... Sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2012 07 17, 16:47)
Is patirties galiu pasakyti, kad veiksmai daug svaresni uz zodzius. Man gyvenime teko isitikinti, kad ta "myliu" dazniausiai kartoja tie, kurie ne taip jau ir myli, tik pavirsutiniskai... Jie tuo katojimu lyg ir bando uztikrnti ta jausma, lyg bando nesamoningai tuo itikinti save ir kita... Kas myli is tikruju, nelabai metosi siuo zodziu, nes tikrai supranta jo svaruma ir branguma... Todel galite tik dziaugtis, kad jus darbais, o ne zodziais myli... Sekmes wub.gif



nu jau atsiprasau, bet nesamone smile.gif cia dabar padaret toki apibendrinima, kad dazniausiai myliu sako pavirsutiniskai mylintis schmoll.gif pasikartosiu - zmones skirtingi. negalima sakyti, kad dazniau ar reciau sakantys yra geresni, viskas priklauso nuo zmoniu charakteriu ir santykiu. bet cia jau greiciau nesakymas tokiu zodziu rodo santykiu problemas
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2012 07 17, 17:58)
nu jau atsiprasau, bet nesamone smile.gif cia dabar padaret toki apibendrinima, kad dazniausiai myliu sako pavirsutiniskai mylintis  schmoll.gif pasikartosiu - zmones skirtingi. negalima sakyti, kad dazniau ar reciau sakantys yra geresni, viskas priklauso nuo zmoniu charakteriu ir santykiu. bet cia jau greiciau nesakymas tokiu zodziu rodo santykiu problemas

As sakiau, kad kalbu is savo patirties, as per ta praejau. Ir niekam savo nuomones nepersu, jusu komentarai taip pat man nebutini. Jusu patirtis gal kitokia. As tik zinau, kad gyvenime yra lygsvara visur - tiek ir jausmuose. Ju trukuma atsveria zodziai. As problemu dabartiniuse santykiuose neturiu tikrai. Bent man pasaulis po kojom padetas pilna to zodzio prasme...to neatstos jokie zodziai... Tarp kitko siandien isgirdau "as tave myliu"...nes del jo darbo reikalu nesimatem dvi savaites...
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2012 07 17, 23:05)
As sakiau, kad kalbu is savo patirties, as per ta praejau. Ir niekam savo nuomones nepersu, jusu komentarai taip pat man nebutini. Jusu patirtis gal kitokia. As tik zinau, kad gyvenime yra lygsvara visur - tiek ir jausmuose. Ju trukuma atsveria zodziai. As problemu dabartiniuse santykiuose neturiu tikrai. Bent man pasaulis po kojom padetas pilna to zodzio prasme...to neatstos jokie zodziai... Tarp kitko siandien isgirdau "as tave myliu"...nes del jo darbo reikalu nesimatem dvi savaites...




Na as visada ir tvirtinu,kad ne kiekybe ,o kokybe turi buti svarbiau,kaip ir darbai ,o ne tik zodziai. mirksiukas.gif O tik ciulbantys apie meile-seile,tik ir sugeba ciulbeti. Bet labai abejoju,kad tik to moteriai reikia.
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2012 07 17, 16:47)
Is patirties galiu pasakyti, kad veiksmai daug svaresni uz zodzius. Man gyvenime teko isitikinti, kad ta "myliu" dazniausiai kartoja tie, kurie ne taip jau ir myli, tik pavirsutiniskai... Jie tuo katojimu lyg ir bando uztikrnti ta jausma, lyg bando nesamoningai tuo itikinti save ir kita... Kas myli is tikruju, nelabai metosi siuo zodziu, nes tikrai supranta jo svaruma ir branguma... Todel galite tik dziaugtis, kad jus darbais, o ne zodziais myli... Sekmes wub.gif



QUOTE(milagra797 @ 2012 07 17, 17:58)
nu jau atsiprasau, bet nesamone smile.gif cia dabar padaret toki apibendrinima, kad dazniausiai myliu sako pavirsutiniskai mylintis  schmoll.gif pasikartosiu - zmones skirtingi. negalima sakyti, kad dazniau ar reciau sakantys yra geresni, viskas priklauso nuo zmoniu charakteriu ir santykiu. bet cia jau greiciau nesakymas tokiu zodziu rodo santykiu problemas


Aš myliu iš tikrųjų ir "nesimėtau" šiuo žodžiu, o nuoširdžiai išsakau savo jausmus mylimam žmogui.. ir išsakau dažnai, jei noriu, nors ir 100 kartų per dieną. nuo to nei kiek ne blogiau ax.gif todėl pritariu milagrai thumbup.gif tokias išvadas daryti neteisinga. blush2.gif
Atsakyti
Miledi, visos kalbame is patirties smile.gif ir visos savas taisykles kuriame santykiuose, seimoje. Tik nei viena negalim apibendrinti, kad sakyti daznai - tai zodzio nuvalkiojimas, sakyti retai - reiskia veiksmais, o ne zodziais myli. Tikiu, kad esate laiminga ir jums nereikia to dazno sakymo. Tai nereiskia, kad taip geriau negu daro kiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuk-as® @ 2011 08 01, 00:30)
Ne itin dažnai,nes jis nemėgėjas manęs "lepint" tokiais žodžiais,tipo priprasiu poto  blink.gif  sakė kai jaus poreikį,pasakys g.gif

QUOTE(karamone @ 2011 08 09, 16:44)
kad as prie kompo per daug bunu, nes kyla tokie durni klausimai  lotuliukas.gif


Maniskis irgi taip sako. Ansciau sakydavo, bet ne daznai, o dabar as tu zodeliu negirdziu ir pati nebesakau... Kodel as turiu jam sakyti, kad ji myliu ir nieko nesulaukti atgalios? blink.gif beto ir veiksmai parodo, kad manes nemyli, kad jam geresni svetimi zmones nei as... verysad.gif
Dabar man demesio ir meiles norisi kur kas daugiau, nes laukiuosi ... verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Chil Rose @ 2012 07 18, 17:47)
ir veiksmai parodo, kad manes nemyli, kad jam geresni svetimi zmones nei as...  verysad.gif
Dabar man demesio ir meiles norisi kur kas daugiau, nes laukiuosi ...  verysad.gif


nesuprantu, ka save gerbianti moteris veikia su jos akivaizdziai nemylinciu vyru? g.gif


mes su vyru daznai viens kitam ir dukrytei sakom situos zodzius. naturaliai taip gaunasi. smile.gif
Atsakyti