Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Girdziu koki karta i menesi ir labai tuo dziaugiuosi, fraze kaip sakant nenuvalkiota ir pasakoma tikrai labai laiku ir nuosirdziai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zdikara @ 2012 07 11, 22:20)
Girdziu koki karta i menesi ir labai tuo dziaugiuosi, fraze kaip sakant nenuvalkiota ir pasakoma tikrai labai laiku ir nuosirdziai smile.gif



O kiek kartų išgirdus per mėnesį, ta frazė jau tampa nuvalkiota?
2,3 ar 4? g.gif Kiek?
Tie vyrai, kurie sako dažnai, manau, kad irgi nesako vien iš sportinio intereso ar dėl to, kad ir dantis kelis kartus į dieną valosi g.gif Jie tai irgi daro laiku ir nuoširdžiai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 12 liepos 2012 - 07:16
QUOTE(Molė @ 2012 07 12, 07:16)
O kiek kartų išgirdus per mėnesį, ta frazė jau tampa nuvalkiota?
2,3 ar 4? g.gif  Kiek?
Tie vyrai, kurie sako dažnai, manau, kad irgi nesako vien iš sportinio intereso ar dėl to, kad ir dantis kelis kartus į dieną valosi g.gif Jie tai irgi daro laiku ir nuoširdžiai bigsmile.gif


O as visgi manau, kad jausmu trukuma dazniausiai kaip tik ir bandoma uzmaskuoti siuo stebuklingu zodziu, daznai ji numetant kaip suniui kaula. Kalbu ir is patirties. Mano ex tai kartodavo daznai, nors jausmai jo buvo nulio verti. Dabar as tai girdziu retai, bet darbais tai irodoma daznai... Va cia ir yra tikroji meile, o ne kasdien kartojamas "myliu"... Kartais jis tam ir kartojamas, kad daugiau niekuo nereiketu to irodineti - juk taip lengviausia!
Zinoma, buna isimciu kai tai ir sakoma, ir daroma. Bet, manau, retas vyras taip daro. Juk vyru logika visai kitokia - jei jis moteriai kasdien savo jausmus irodo darbais, jam zodziu nebereikia...juk moteris ir taip turi suprasti! mirksiukas.gif
Atsakyti
Pritariu visu 100proc thumbup.gif
Kazkada savo vyro paklausiau, kodel jis taip retai sako, tai jis man ir atsake, kas is to, kad as tau kasdien sakysiu siuos zodzius ir jie jau taps laikui begant kaip "labas rytas", "ar nori valgyti", geriau sako as tau savo demesiu ir veiksmais ta meile isreiksiu, uz tai as ji labai gerbiu ir tikrai kartais uztenka zvilgsio, kazkokio veiksmo, pagalbos tau is kuriu ta meile jauciu simtus kartu stipriau nei is pasakytu zodziu.
Atsakyti
QUOTE(*Miledi* @ 2012 07 12, 09:04)
O as visgi manau, kad jausmu trukuma dazniausiai kaip tik ir bandoma uzmaskuoti siuo stebuklingu zodziu, daznai ji numetant kaip suniui kaula. Kalbu ir is patirties. Mano ex tai kartodavo daznai, nors jausmai jo buvo nulio verti. Dabar as tai girdziu retai, bet darbais tai irodoma daznai... Va cia ir yra tikroji meile, o ne kasdien kartojamas "myliu"... Kartais jis tam ir kartojamas, kad daugiau niekuo nereiketu to irodineti - juk taip lengviausia!
Zinoma, buna isimciu kai tai ir sakoma, ir daroma. Bet, manau, retas vyras taip daro. Juk vyru logika visai kitokia - jei jis moteriai kasdien savo jausmus irodo darbais, jam zodziu nebereikia...juk moteris ir taip turi suprasti! mirksiukas.gif

Patirtis jūsų liūdna tongue.gif O tikroji meilė labai dar trumpa g.gif Ir tikrai nereikia čia nei apie kaulus, nei apie lengviausią kelią g.gif Žmonės skirtingi, savo jausmus irgi reikiškia skirtingai bigsmile.gif
Aš net iš anūkų girdžiu per dieną po kelis kartus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 07 12, 13:39)
Patirtis jūsų liūdna tongue.gif O tikroji meilė labai dar trumpa g.gif Ir tikrai nereikia čia nei apie kaulus, nei apie lengviausią kelią g.gif Žmonės skirtingi, savo jausmus irgi reikiškia skirtingai bigsmile.gif
Aš net iš anūkų girdžiu per dieną  po kelis kartus bigsmile.gif

pritarsiu..
aisku darbais ir elgesiu taipogi meile rodyti reikia.. ne tik zodziais.. bet visada malonu ir gera tai girdeti ax.gif ka besakytume,tai glosto pasirdzius kiekvienai..

o kada issakyti jausmus,jei ne dabar.. kai geles atnesim ant kapu? bigsmile.gif o tada verkiam kiek nepasakem..



Atsakyti
Nebepamenu, kada girdėjau, bet taip pat nepamenu ir kada pati tai sakiau, tad visai nepergyvenu.
Atsakyti
Kelis kartus per savaite. Nei per daug, nei per mazai mano poreikiams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 07 12, 12:39)
Patirtis jūsų liūdna tongue.gif O tikroji meilė labai dar trumpa g.gif Ir tikrai nereikia čia nei apie kaulus, nei apie lengviausią kelią g.gif Žmonės skirtingi, savo jausmus irgi reikiškia skirtingai bigsmile.gif
Aš net iš anūkų girdžiu per dieną  po kelis kartus bigsmile.gif

Anuku bei vaiku meile - tai visai kas kita, nepainiokim.
Taip, mano patirtis liudna. Bet ji mane daug ko ismoke... Ir ne laiko tarpe esme. Mano ex per 20 metu nepadare nei mazos daleles to, ka mano dabartinis padare del manes per ta tumpa laika. O tai pasako daug daugiau nei bet kokie zodziai... Mes per ta laika praejom tiek, kiek kiti per metu metus nepraeina... Patirtis patirciai nelygu... Ir as tikrai daug labiau zodi "myliu" ivertinu tada, kai jis pasakomas laiku ir vietoj... Jei kartotu kas zingsni, as jo tiesiog nebegirdeciau...
Atsakyti
na, mano atrodo siuo klausimu nera gero/blogo varianto. kiekvienuose santykiuose tik ta pora ir jaucia, ar to sakymo uztenka, ar sakymu/nesakymu is tikruju nuosirdziai jausmas issakomas. mes su vyru "myliu" sakome kasdien. ir tik nepulkite, kad tada jie tampa nuvalkioti. priklauso nuo poros. uzdaresni zmones pasako karta metuose, mes jauciame poreiki gyventi sia diena ir dalintis geromis emocijomis. ir nuo to neturi nukenteti meiles isreiskimas veiksmais
Atsakyti
Sveikos,
mano pirmasis vyras man sakė tik porą kartų - kai prišosi, ir kai aš nusprendžiau skirtis....

Antrasis - iš jo tą frazę girdžiu kasdien, deja, aš ją sakau rečiau.... Bet gera tai girdėti - jautiesi saugiau, nekyla abejonių dėl santykių...
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 07 12, 07:16)
O kiek kartų išgirdus per mėnesį, ta frazė jau tampa nuvalkiota?
2,3 ar 4? g.gif  Kiek?
Tie vyrai, kurie sako dažnai, manau, kad irgi nesako vien iš sportinio intereso ar dėl to, kad ir dantis kelis kartus į dieną valosi g.gif Jie tai irgi daro laiku ir nuoširdžiai bigsmile.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Visu 100% pritariu... tiikrai nemanau, kad aš šuo ir gražius žodžius renku kaip kaulus. Nuolat kartojame vienas kitam "myliu", "kaip man gera su tavim" ir t.t. ir ne todėl, kad to reikia, o todėl, kad NORISI tai ir pasakyti ir išgirsti... wub.gif meilės, švelnumo, gerumo vienas kitam niekada nebus per daug ir niekaip nesuprantu, kaip tai gali taptu "banalu" ar juo labiau "nuvalkiota".

Galimas ir kitoks išvedžiojimas - moterys, kurios negirdi "myliu" tikina save, jog jų vyrai myli darbais ir bla bla bla... ir joms to nereikia, kad tas žodis "nenusivalkiotų". Čia nekalbama apie pasirinkimą tarp meilės darbais ir meilės žodžiais, galima gaut ir visą komplektą rolleyes.gif Tiesiog noriu pasakyti, kad taisyklės tarp sako ir myli nėra, kiekvieni santykiai skirtingi...
Atsakyti