Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Geriausiu atveju karta per savaite lotuliukas.gif , bet buna ir reciau. bet as to visiskai nesureiksminu, nes svarbu ne sakomos frazes kiekis, o veiksmais parodomi jausmai wub.gif
Atsakyti
Kasdiena bent du kartus tai tikrai, pries iseinant i darba rytais ir pries uzmiegant. Ir ne is reikalo wub.gif
Atsakyti
man vaikas kasdien pasako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 07 04, 10:05)
man vaikas kasdien pasako smile.gif

o cia jau baisiai miela, tikra ir grazu wub.gif baltas pavydas 4u.gif
maniskis kasdien pasako (na beveik kasdien ax.gif ), kad myli smile.gif smagu girdeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka23 @ 2012 06 16, 13:43)
Kuo toliau - tuo reciau... verysad.gif


console.gif na,taip ir pas mus,atsakymas į tokį klausimą būna:ai, kam klausi juk ir taip zinai.
Kartais rodos,kad zinau jog nieko nezinau unsure.gif
Atsakyti
dabartiniuose santykiuose kas dar neisgirdau, bet labai tikiuosi isgirsti smile.gif
Atsakyti
Girdziu kone kasdien is vyro pries miega dazniausiai ir is savo dukros irgi kone kasdien ta girdziu smile.gif
Atsakyti
Retokai girdžiu, bet kai jis jau tai pasako, tada taip širdis apsąla wub.gif manau nereikia tokių žodžių nuvalkioti, svarbiausia jaustis mylimam, o tie žodžiai tik auselėm ir širdelei paglostyti mirksiukas.gif
Atsakyti
As si zodi girdziu tikrai ne kasdien. Ir tikrai ne todel, kad nemyletu. Tiesiog jam sis zodis brangus ir sventas, be to jis linkes jausmus irodyti veiksmais. Ir veiksmais jis tai tikrai irodo kasdien - gyvenu lyg uz sienos... O ir as nenoreciau to girdeti kasdiena, nes tai taptu nuvalkiota ir banalu...
Atsakyti
Girdziu kiekviena diena smile.gif
Atsakyti
Kasdien negirdžiu smile.gif. Kartais pakanka vien žvilgsnio, kuris visą tai pasako, apkabinimo, palepinimo , dėmesio,mažų staigmenėlių. Net ir nuo tokių smulkmenėlių jauti meilę- jo prisipažinimą ir be žodžių smile.gif.
Atsakyti
Negirdejau nei vieno kartelio, o jau nugyventa 15 metu santuokoj...O taip noretusi bent karta isgirsti tokia, atrodo, banalia, fraze...Jei klausiu prisispyrus tai numykia kazka , ir taip savaime suprantama jam.
Atsakyti