Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(Molė @ 2012 05 22, 15:35)
Aš jau beveik keturis dešimtmečius "neužtikrinta santykių tikrumu", nes girdžiu beveik kiekvieną dieną biggrin.gif

Aš tai užtikrinta jų nebuvimų, nes visai negirdžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 05 22, 16:35)
Aš jau beveik keturis dešimtmečius "neužtikrinta santykių tikrumu", nes girdžiu beveik kiekvieną dieną biggrin.gif

super thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šiuos žodžius girdžiu kiekviena diena smile.gif ir taip jau treti metai tongue.gif
Atsakyti
Beveik kasdien tai girdziu ,bet ne pastoviai smile.gif ... Vien zodis myliu dar nereiskia kad myli ,svarbiausiai veiksmai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2012 05 22, 16:35)
Aš jau beveik keturis dešimtmečius "neužtikrinta santykių tikrumu", nes girdžiu beveik kiekvieną dieną biggrin.gif


Bet jūs tų žodžių neišsireikalaujate, vyras savanoriškai taria? mirksiukas.gif
Atsakyti
Karts nuo karto isgirstu,bet labai nesureiksminu, cia kaip kazkas sake svarbiau veiksmai nei zodziai tongue.gif
Atsakyti
Girdžiu dažnai,bet dažniausia tai būna parodo veiksmais,kadangi esame abu romantikai ir tikime meile iš pirmo žvilgsnio ir ta ilga meile iki senatvės,tai abu dažniausia sakome vienas kitam kaip vienas kita mylime,kodėl mylime ir kiekviena diena mes vienas kita vis iš naujo įsimylime.Meile ji stipri ne žodžiais,o veiksmais ir noru,kaip tu norėsi mylėti ir turėti,taip tu ir mylėsi ir turėsi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shyvana @ 2012 05 24, 17:38)
Karts nuo karto isgirstu,bet labai nesureiksminu, cia kaip kazkas sake svarbiau veiksmai nei zodziai tongue.gif

visiskai sutinku - svarbiau veiksmai, zymiai svarbiau veiksmai nei kad zodziai. Viena neka, kitas minty biggrin.gif
Atsakyti
Siuos zodzius girdziu kasdien wub.gif
Atsakyti
girdžiu kasdien...ir jaučiu kad taip yra wub.gif
Atsakyti
is tikruju kai kuriems vyrams sunku istarti siuos zodzius, taciau tai isreiskiama veiksmais ar poelgiais, as 5 metus kiekviena vakara sulaukdavau ''myliu'', bet poto sis zodis matyt igavo tikraja prasme, nors isgirstu retai bet zinau kad tai tiesa, geriau isgirsti retai, bet tikraja sio zodzio verte wink.gif
Atsakyti
Kuo toliau - tuo reciau... verysad.gif
Atsakyti