Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Gal kelis kartus per mėnesį g.gif Bent jau neatsibosta.
Atsakyti
o man kitas klausimas iskilo: po kiek draugystes laiko jums antra puse pasake, kad myli? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2012 05 03, 11:43)
o man kitas klausimas iskilo: po kiek draugystes laiko jums antra puse pasake, kad myli? rolleyes.gif

Hm. Greit. Gal po kokio menesio biggrin.gif as ilgai tuo neatsakiau...
O dabar...dabar ganetinai daznai, bet geriau jausti nei kas girdeti smile.gif
Atsakyti
Sutinku, geriau jausti, nei girdeti, kad ir kiekviena diena...
Atsakyti
man per du metus draugystes nera nei karto dar pasakes. tai nzn kaip bus toliau...
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2012 05 03, 11:43)
o man kitas klausimas iskilo: po kiek draugystes laiko jums antra puse pasake, kad myli? rolleyes.gif

hm.,..gal po 2 ar 3 menesiu g.gif , bet uztat dabar karta per diena tikrai tai girdziu wub.gif
Atsakyti
man sako kas diena ar bent kas antra, as ir sakau daznai ax.gif
Atsakyti
Mes irgi vienas kitam daznai pasakom "MYLIU" wub.gif
Atsakyti
Man pasakė po savaitės gal mūsų draugystės... smile.gif pas mus buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Ir dabar dažnai sako, beveik kiekvieną dieną ax.gif
Atsakyti
o man niekada nesako... blush2.gif net kai klausiu neatsako, sako kad gi zinai pati, kam dar klausi... blush2.gif tik keleta kartu, kai buvome ziauriai susipyke, tik tada buvo pasakes. o kad myli, tai as zinau tiesiog, jauciu smile.gif is kalbu, is elgesio... is to, kai stipriai apkabina, kad net kvepuot neeina.. biggrin.gif
nors as irgi nesakau kad myliu dabar..
Atsakyti
Moterys, kurios neužtikrintos santykių tikrumu, turi šiuos žodžius girdėti daržnai, nes tai kaip patvirtinimas jms, nors kartais ir melas būna. Moterys, kurios laimingos santykiuose, tokie žodžiai yra nebūtini, nors ir nemaišo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grom @ 2012 05 22, 16:31)
Moterys, kurios neužtikrintos santykių tikrumu, turi šiuos žodžius girdėti daržnai, nes tai kaip patvirtinimas jms, nors kartais ir melas būna. Moterys, kurios laimingos santykiuose, tokie žodžiai yra nebūtini, nors ir nemaišo smile.gif



Aš jau beveik keturis dešimtmečius "neužtikrinta santykių tikrumu", nes girdžiu beveik kiekvieną dieną biggrin.gif
Atsakyti