Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(Simuute @ 2011 07 30, 21:18)
Aš girdžiu beveik kiekvieną dieną, ir tai netapo nuvalkiota fraze. Nesakai juk "ačiū už pietus, myliu tave"; "išplauk indus, myliu tave"; ir t.t.

O jeigu jau žinai, kad 5 mėnesius šių žodžių negirdėjai, vadinas tau tikrai sunku, ar bandei apie tai pasišnekėti su juo?

Niekad negirdejau, bet gal as dar per maza ir man tokiu dalyku nesako. g.gif
Atsakyti
negirdziu-ir-nesakau blush2.gif
Atsakyti
Paskutinį kartą girdėjau gal prieš pusę metų. Ir kažkaip jaučiu, kad niekas nepasikeitė g.gif
Atsakyti
Ne itin dažnai,nes jis nemėgėjas manęs "lepint" tokiais žodžiais,tipo priprasiu poto blink.gif sakė kai jaus poreikį,pasakys g.gif
Nors šiaip sako,sako... Džiaugiuosi,kad iš vis sako,nes pvz mano dėdė išvis negali tokių žodžių sakyti net mylimam žmogui,tai aš net stebėjausi g.gif
Nors esmė nežodžiuose o elgesyje. smile.gif
Atsakyti
Kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą.
Prieš vestuves mums kunigas pasakojo savo atvejį: "Nežadu savo žmonai amžinos meilės, nes niekas nežinom, kad bus rytoj, bet esu laimingas, nes, štai, jau 35 metus kiekvieną rytą ir vakarą vis dar ją myliu ir galiu bei noriu jai tai pasakyti". Tie žodžiai įstrigo kažkaip mums abiems ir kol kas esam laimingi, kad vos pravėrę ar prieš užmerkiant akis, galim vienas kitam pasakyti, kad mylim.
Atsakyti
kiekviena diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuute @ 2011 07 30, 22:18)
O jeigu jau žinai, kad 5 mėnesius šių žodžių negirdėjai, vadinas tau tikrai sunku, ar bandei apie tai pasišnekėti su juo?

Bandžiau... Praeitą savaitę kaip tik šnekėjomės ir išplaukė tema. Pasakiau, kad man sunku dėl to. Bet jokio konkretaus atsakymo nesulaukiau. O giliau lįsti, kvosti man baisu.
Na, suprantu, kad ir jam nelengva, nes pastaruoju metu santykiai buvo sudėtingi. Daug pykomės, daug liūdėjom. Bet stengiamės atsitiesti. Juk būna tokių gražių akimirkų, pvz. savaitgaliais, kai daugiau laiko skiriam viens kitam, o ne rutinai.
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 08 01, 10:38)
Na, suprantu, kad ir jam nelengva, nes pastaruoju metu santykiai buvo sudėtingi. Daug pykomės, daug liūdėjom. Bet stengiamės atsitiesti. Juk būna tokių gražių akimirkų, pvz. savaitgaliais, kai daugiau laiko skiriam viens kitam, o ne rutinai.
jus dar tiek nedaug laiko kartu, o jau kalbi apie rutina.... 4u.gif 4u.gif
ja net kvepet dar neturetu..... 4u.gif
ar gyvenat kartu? ir jei nepaslaptis, kokio pobudzio tie pykcia pas jus buvo, daugiau kasdieniniai ir smulkmenos ar kazkas rimciau? 4u.gif

gal daznai taip buna ir ji jau uzkniso....
siaip tikrai reiketu kokia liepsnele i jusu santykius ipusti, kad ji visai neuzgestu 4u.gif



atsakant i temos klausima, tai daznai girdziu tuos grazius zodzius 4u.gif ar vakarais pries uzmiegant ar dienos begyje...
Atsakyti
Kiekviena diena wub.gif ir tai smagu girdeti 4u.gif
Atsakyti
Kiekviena diena po kelis kartus, kada jaucia poreiki man ta pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2011 08 01, 12:44)
jus dar tiek nedaug laiko kartu, o jau kalbi apie rutina....  4u.gif  4u.gif
ja net kvepet dar neturetu.....  4u.gif
ar gyvenat kartu? ir jei nepaslaptis, kokio pobudzio tie pykcia pas jus buvo, daugiau kasdieniniai ir smulkmenos ar kazkas rimciau?  4u.gif

gal daznai taip buna ir ji jau uzkniso....
siaip tikrai reiketu kokia liepsnele i jusu santykius ipusti, kad ji visai neuzgestu  4u.gif

Oi, sorry, turbūt negerai išsireiškiau doh.gif Rutina pavadinau šiokiadienius, kuomet viskas vyksta taip pat biggrin.gif
Kartu dar negyvenam, bet dažnai leidžiam laiką pas jį po darbo ir savaitgaliais (beveik visi savaitgaliai - mūsų).
Pykčiai... Na, dėl smulkmenų... Yra priežastis, kurios nenoriu minėti, bet ji įtakoja mūsų tarpusavio bendravimą. Šiaip pastaruoju metu tai šviesėja, todėl ir dėl santykių tikiuosi prašviesėjimo.
Velnias, gal ir nereikėjo kurti šios temos, jei negaliu visų kortų klot ant stalo doh.gif Bet... Jausmai pagavo ir panorau pabendrauti apie tai su kitomis...
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 08 01, 16:49)
Yra priežastis, kurios nenoriu minėti, bet ji įtakoja mūsų tarpusavio bendravimą. Šiaip pastaruoju metu tai šviesėja, todėl ir dėl santykių tikiuosi prašviesėjimo.

na va, zinai priezasti 4u.gif tikekimes ateis tas prasvesejimas ir grys grazus zodziai 4u.gif

kazko daugiau patart ir negaliu, nes nelabai zinau kas ir kaip pas jus 4u.gif
Atsakyti