Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(jurgimonas @ 2012 03 16, 20:42)
labai pykdavau ant savo vyro, del to kad jis man labai retai pasakydavo kad myli doh.gif , arba pasakydavo po to kai as jam pasakydavau, as ziuredavau i musu draugus, kur jis sakydavo savo merginai kad jis ja myli, sakydavo taip daznai kaip tik gali, o vaiksciodavo i kaire ir ne su viena, net ne su dviem ir net ne su trim..., as vyrui sakau, matai kaip jis daznai jai sako kad myli ir irgi tiek pat beveik laiko kiek mes su tavim jie kartu, o tada man vyras ir sako, nejaugi tu noretumei kas as tau sakyciau myliu, myliu, myliu o daryciau taip kaip daro ponaitis X, uzsigalvojau, vyras man sako, as tave labai myliu, ir labai dziaugiuosi kad tave sutikau ir kad esame kartu ir dievas duos visa gyvenima busime kartu, bet as ne toks zmogus kuris kartoja sita zodi daznai, as meiles irodyma matau nezodyje MYLIU o darbuose, irodymuose sako jis man, tau gi nereikia rupintis nei automobiliu, nei kuru, nei namu buitiniais dalykai, ir net tavo darbus dar kartais nuveikiu kai tu ateini pavargus is darbo kad tik tau nereiketu daryti sako jis man. Tada pagalvojau, juk jis sako visiska tiesa, nesirupinu visiskai masina,as tik sedu ir vaziuoju, nesirupinu ar ten ka remontuot reikia, ar tam pinigu reikia viskas padaryta,jei ziema ir masina apsnigta, vyras nueina nuvalo nuo masinos sniega, ja prasildo, o tik tada as ateinu ir vaziuoju, jei dirbu ilgiau namai sutvarkyti, indai isplauti, valgyt padaryta. Ir mano nuomone dabar, lai as isgirsiu vos kelis zodzius myliu per metus, bet visa sita rupinimasi, demesio rodyma, manes ir mano nuomones vertinima ir tai kad zmogus tik tavo, buna man thumbup.gif . Man tai svarbiau, o ne tas zodis MYLIU, bet daro ka nori ir nesirupina, aisku noretrusi visko, bet kaip sakoma, taip nebuna

kaip grazu... tikrai svarbiausia veiksmai ir tai kaip jis parodo, o ne zodziai "myliu, labai myliu... " kas 5 min... turejau ir as tokius draugus, kur vaikinas kartojo tuos zodzius kas kelias minutes, o pats vaiksciojo i visas puses... sakyciau ziauru, bet nieko nepadarysi.. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Labai dažnai sako, o ir veiksmais parodo. ax.gif
Atsakyti
labai labai daznai 4u.gif
Atsakyti
Visai jų negirdžiu. Nėra kam juos sakyti.
Atsakyti
MB vietoj to,kad sakytu ''as tave myliu'' klausia ''ar myli mane''? biggrin.gif ka jus apie tai galvojat?
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2012 04 14, 14:58)
MB vietoj to,kad sakytu ''as tave myliu'' klausia ''ar myli mane''?  biggrin.gif  ka jus apie tai galvojat?


Kažkokį neužtikrintumą/nerimą viduje gal turi... g.gif
Atsakyti
tada turbut reik dazniau pasakyt,o nelaukt kol paklaus,nes jis prisipazino,kad jam patinka tai girdet biggrin.gif
Atsakyti
O ar neatsibostu jeigu kasdien sakutu jog Myli? smile.gif beje kaip jus atsakote kaip jums sako as tave Myliu? sakot as irgi, ar irgi pasakote jog as irgi tave Myliu smile.gif
Atsakyti
Vargu ar tokie dalykai gali atsibosti, jei yra abipusė meilė, supratimas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(algimantasss @ 2012 04 14, 23:08)
O ar neatsibostu jeigu kasdien sakutu jog Myli?  smile.gif  beje kaip jus atsakote kaip jums sako as tave Myliu? sakot as irgi, ar irgi pasakote jog as irgi tave Myliu  smile.gif


nemanau,kad noreciau kiekviena diena girdet,labai nusivalkiotu tas zodelis,juk taip ipatinga kai kartais pasako wub.gif
ar mano, ar MB atsakyme visada skamba zodis MYLIU tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2012 04 15, 00:19)
nemanau,kad noreciau kiekviena diena girdet,labai nusivalkiotu tas zodelis,juk taip ipatinga kai kartais pasako  wub.gif 
ar mano, ar MB atsakyme visada skamba zodis MYLIU  tongue.gif

tarkime tavo smile.gif zinai kaip buna, pasako as tave Myliu, o tu paprasciausiai atsakai ir as tave, bet be zodelio Myliu smile.gif
Atsakyti
manasis labai labai senai sakydavo kad myli... blush2.gif
paskui kai as paklausdavau "ar tu myli mane", nes kazkaip nustojo visai sakyti...
tai jis ismekendavo "joooooooooo"... doh.gif doh.gif doh.gif
vat cia tai meile.... doh.gif doh.gif doh.gif
ax.gif
Atsakyti