Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Dažniausiai vakare, prieš užmiegant pasakome vienas kitam.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 02 24, 16:43)
Dažniausiai vakare, prieš užmiegant pasakome vienas kitam.

+ryte pabude :]
Atsakyti
Stengiames pasakyti situos zodelius kasdien vienas kitam smile.gif
Atsakyti
4u.gif labai daznai girdziu siuos zodzius,diena nakti,ryte,kai toli vyras irgi napamirsa paskambint ir pasakyt karts nuo karto 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kasdien 4u.gif o jei dar pridejus tuos nebylius veiksmus, kurie reiskia "as tave myliu', tai vos ne kekviename zingsnyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aureli777 @ 2012 03 09, 09:56)
kasdien 4u.gif o jei dar pridejus tuos nebylius veiksmus, kurie reiskia "as tave myliu', tai vos ne kekviename zingsnyje blush2.gif

pats nuosirdziausias, labiausiai jaudinantis yra nebylus prisipazinimas meileje.
Myliu sakom kiekviena diena, bet labiausiai vertinu meile isreiksta veiksmais/gestais/poelgiais, o ne zodziais.
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2012 03 09, 16:00)
pats nuosirdziausias, labiausiai jaudinantis yra nebylus prisipazinimas meileje.
Myliu sakom kiekviena diena, bet labiausiai vertinu meile isreiksta veiksmais/gestais/poelgiais, o ne zodziais.


As taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 10 kovo 2012 - 18:30
Man vyras sako , kad myli, beveik kasdien smile.gif ivairiose situacijose smile.gif kai buna darbe, paraso sms smile.gif bet esme ne tame, kad sako, o tame, kad parodo smile.gif
Atsakyti
Aš negirdžiu jų tariant , tik jaučiu.
Atsakyti
Vakare, prieš einant miegoti, kai kažkur išvykstam atskirai, išvažiuojant į darbą ir panašiai.. wub.gif Aišku, kai kada šiaip gulėdami, ar vaikščiodami ištariam kažką gražaus, o kartais visą dieną nepasakom. Nesureikšminu šiaip.
Beeeet, vakarais kadangi esam pripratę tai sakyti, neišgirdus jaučiuosi nesmagiai, šiurpuliukas nukerta per širdį.. unsure.gif
Atsakyti
labai pykdavau ant savo vyro, del to kad jis man labai retai pasakydavo kad myli doh.gif , arba pasakydavo po to kai as jam pasakydavau, as ziuredavau i musu draugus, kur jis sakydavo savo merginai kad jis ja myli, sakydavo taip daznai kaip tik gali, o vaiksciodavo i kaire ir ne su viena, net ne su dviem ir net ne su trim..., as vyrui sakau, matai kaip jis daznai jai sako kad myli ir irgi tiek pat beveik laiko kiek mes su tavim jie kartu, o tada man vyras ir sako, nejaugi tu noretumei kas as tau sakyciau myliu, myliu, myliu o daryciau taip kaip daro ponaitis X, uzsigalvojau, vyras man sako, as tave labai myliu, ir labai dziaugiuosi kad tave sutikau ir kad esame kartu ir dievas duos visa gyvenima busime kartu, bet as ne toks zmogus kuris kartoja sita zodi daznai, as meiles irodyma matau nezodyje MYLIU o darbuose, irodymuose sako jis man, tau gi nereikia rupintis nei automobiliu, nei kuru, nei namu buitiniais dalykai, ir net tavo darbus dar kartais nuveikiu kai tu ateini pavargus is darbo kad tik tau nereiketu daryti sako jis man. Tada pagalvojau, juk jis sako visiska tiesa, nesirupinu visiskai masina,as tik sedu ir vaziuoju, nesirupinu ar ten ka remontuot reikia, ar tam pinigu reikia viskas padaryta,jei ziema ir masina apsnigta, vyras nueina nuvalo nuo masinos sniega, ja prasildo, o tik tada as ateinu ir vaziuoju, jei dirbu ilgiau namai sutvarkyti, indai isplauti, valgyt padaryta. Ir mano nuomone dabar, lai as isgirsiu vos kelis zodzius myliu per metus, bet visa sita rupinimasi, demesio rodyma, manes ir mano nuomones vertinima ir tai kad zmogus tik tavo, buna man thumbup.gif . Man tai svarbiau, o ne tas zodis MYLIU, bet daro ka nori ir nesirupina, aisku noretrusi visko, bet kaip sakoma, taip nebuna
Atsakyti
Sveikos,
MB sako kiekvieną dieną. Po kelis kartus. Ir nežinau.. galbūt aš nešiuolaikiška, bet mane tai erzina. Gerai - myli - valio. Pasakyk kartą į mėnesį ir man bus gana. Žinosiu, atsakysiu tuo pačiu.
Nes kai kartoja po kelis kartus, Dievaži, norisi atsakyti kad man su atmintim dar viskas tvarkoje.. blush2.gif
Atsakyti