Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

tiek as pati daznai tai sakau,tiek ir pati daznai ta girdziu 4u.gif
Atsakyti
Daznai thumbup.gif jei nesako klausiu ar myli mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Po vestuvių pamiršo, kad toks žodis iš viso yra doh.gif
Atsakyti
į dieną po kelis kartus wub.gif
Atsakyti
O tikrai neatsibosta ir netampa banalu, kai taip dažnai sako, nepraranda prasmės?
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 05, 17:07)
O tikrai neatsibosta ir netampa banalu, kai taip dažnai sako, nepraranda prasmės?


Anksčiau galvojau lygiai taip pat, bet nuomonę pakeičiau. Tai girdėti visada miela. Galų gale, nebūtina sakyti pagal grafiką. Galima stengtis pasakyti labai netikėtai, kai žmogus nesitikės išgirsti - ir vis dar sugeba nustebinti.

Dar galvoju, kad meilė ne tik žodžiais parodoma. Galima be proto dažnai svaidytis visais myliu, o elgtis visai priešingai. Kai iš žmogaus veiksmų matai ir jauti rūpestį, gali suprasti, kad myli. Tada žodžiai nebūtinai reikalingi, aišku, juos girdėt visada maloniau nei negirdėt.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 05, 18:24)
Anksčiau galvojau lygiai taip pat, bet nuomonę pakeičiau. Tai girdėti visada miela. Galų gale, nebūtina sakyti pagal grafiką. Galima stengtis pasakyti labai netikėtai, kai žmogus nesitikės išgirsti - ir vis dar sugeba nustebinti.

Dar galvoju, kad meilė ne tik žodžiais parodoma. Galima be proto dažnai svaidytis visais myliu, o elgtis visai priešingai. Kai iš žmogaus veiksmų matai ir jauti rūpestį, gali suprasti, kad myli. Tada žodžiai nebūtinai reikalingi, aišku, juos girdėt visada maloniau nei negirdėt.

Tikrai taip, jei tai nera tik tusti zodziai, bet zodi seka veiksmai per daug negali buti. Man ypac miela kuomet pasako pries uzmiegant, kai jau snaudziu arba tika atsikelus, tada bunu tokia pazeidziama ir taip gera but mylimo vyro gleby ir girdet, kad esu mylima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 05, 16:24)
Anksčiau galvojau lygiai taip pat, bet nuomonę pakeičiau. Tai girdėti visada miela. Galų gale, nebūtina sakyti pagal grafiką. Galima stengtis pasakyti labai netikėtai, kai žmogus nesitikės išgirsti - ir vis dar sugeba nustebinti.

Dar galvoju, kad meilė ne tik žodžiais parodoma. Galima be proto dažnai svaidytis visais myliu, o elgtis visai priešingai. Kai iš žmogaus veiksmų matai ir jauti rūpestį, gali suprasti, kad myli. Tada žodžiai nebūtinai reikalingi, aišku, juos girdėt visada maloniau nei negirdėt.

Dėl darbų tai visada sakiau ir maniau, kad geriau realūs darbai, nei tik tušti svaidymaisi, aišku du viename nekenkia, tik dar geriau 4u.gif bet po paskutinio kartojusio itin dažnai, tikrai dabar pagalvoju, kad buvo atsibodę ir nieko verta pasidarę, o gal pačios meilė išblėso, o gal skirtingai visoms atsibosta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(S@lsa @ 2012 02 05, 18:38)
Tikrai taip, jei tai nera tik tusti zodziai, bet zodi seka veiksmai per daug negali buti. Man ypac miela kuomet pasako pries uzmiegant, kai jau snaudziu arba tika atsikelus, tada bunu tokia pazeidziama ir taip gera but mylimo vyro gleby ir girdet, kad esu mylima  wub.gif

Man irgi apskritai labiausiai patinka išgirsti prieš miegą vietoj labanakt, ryte vietoj labas rytas ir dar po kūniško kontakto biggrin.gif man patys -ausi momentai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 05, 22:49)
Man irgi apskritai labiausiai patinka išgirsti prieš miegą vietoj labanakt, ryte vietoj labas rytas ir dar po kūniško kontakto  biggrin.gif man patys -ausi momentai  wub.gif


Mes tai esame tolokai vienas nuo kito, todėl perskaičius šitą žinutę net šiurpuliukai per kūną nuėjo. Taip, tie momentai būna wub.gif
Atsakyti
Kasdien sms žinute,kai vyras isvykęs,o kai namie labai mažai kada sako ,kad myli ,tipo juk aš ir taip žinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Šypsenėlė* @ 2012 02 07, 19:21)
mažai kada sako ,kad myli ,tipo juk aš ir taip žinau  doh.gif


Savotiškai g.gif
Atsakyti
O aš jau supratau, kad nieko čia savotiško, nes jeigu parodo elgesiu, darbais ir t.t., tai tikrai tą žinai, jauti ir pakartoja, primena tik kartais, o ne kasdien, kad neatsibostų ir netaptų banalu 4u.gif
Atsakyti