Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Senai negirdejau..nusprendziau kad del to kad ir nemyli.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Galakty @ 2012 01 24, 17:35)
Senai negirdejau..nusprendziau kad del to kad ir nemyli.. verysad.gif

Tai gal žmogus ne plepys?
Atsakyti
Kasdien primena wub.gif
Atsakyti
As ir manau, kad nereikia siais zodziais svaistytis i desine ir i kaire, jie per daug ypatingi. o siaip teisios merginos, kurios sako, kad meile parodoma elgesiu, bet aisku kartkartem isgirsti "as tave myliu" buna taip gera, vien del to, kad tai ne kiekviena diena atsitinka. as ir nenoreciau tai kiekviena diena girdeti, nusivalkiotu...
Atsakyti
QUOTE(Galakty @ 2012 01 24, 17:35)
Senai negirdejau..nusprendziau kad del to kad ir nemyli.. verysad.gif


o gal ne zodziais, o darbais savo meile irodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2012 01 25, 16:29)
o gal ne zodziais, o darbais savo meile irodo?  4u.gif


anksciau taip ir budavo, dabar jau nebe..nei zodziais nei darbais.. verysad.gif
Atsakyti
Šiaip jau, gal kartais būtų geriau, kad ir nerodytų...
Atsakyti
sako beveik kasdien wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2012 01 25, 14:29)
o gal ne zodziais, o darbais savo meile irodo?  4u.gif

o ar tu pati myli ji?arba...kada pati sakei tuos zodzius paskutini karta? mirksiukas.gif kartais tai padeda.... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(juzė @ 2012 01 25, 19:42)
Šiaip jau, gal kartais būtų geriau, kad ir nerodytų...

aisku ziurint kaip rodo doh.gif jei pradeda sekt visus tavo zingsnius.visus tavo psakytus zodzius ir t.t tai cia iau liga,o ne meile..... g.gif bet....jei jis zmogus-svente,ir nori tau irodyti savo meile.tai visas irodymas bus sventes pavidale wub.gif
Atsakyti
Kadangi po paskutinio nevykėlio buvau pripratusi prie liaupsinimo ir seilėjimosi kiekvieną dieną, tai.. man buvo truputį šokas, kad maniškis toks santūrus, žodžiais nesišvaisto ir tam tikra prasme uždaras, šaltas. Pripratau irnesakyk.gif galų gale, pamačiau, kad įrodo ne tuščiais žodžiais, o paprastais darbais ir kai jau pasako, kad myli, tai pritaiko tokį tinkamą momentą ir tokie tie žodžiai brangūs, nes nėra kartojami kasdien wub.gif
Atsakyti
QUOTE(goodWife @ 2012 01 26, 19:15)
o ar tu pati myli ji?arba...kada pati sakei tuos zodzius paskutini karta? mirksiukas.gif kartais tai padeda.... cool.gif


as savo vyra myliu ir jam daznai tai sakau. kaip ir vyras man wub.gif o mano tas postas, kuri jus pakomentavot buvo ne apie mane, o tik atsakymas i kita posta smile.gif
Atsakyti
manasis irgi retai sako, taciau kai paklausiu kodel negirdziu, atsako , kad parodo tai veiksmais ir darbais, ir zinoma elgesiu smile.gif sako nemyleciau-nebuciau sutavim smile.gif wub.gif
Atsakyti