Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(Aiden @ 2011 12 12, 12:56)
Kiekvieną dieną po kelis kartus smile.gif
Ir tai nei atgyvenę, nei banalu. Per tūkstančius metų šis žodis netapo banaliu, tai kodėl turėtų dabar imt ir tapt...


ir aš girdžiu kiekvieną dieną po kelis kartus blush2.gif tik, vat aš nemėgėja svaidytis tokiais pasakymais, tai per savaite gal vieną kartą leptelėju, bet tai nereiškia jog myliu mažiau, nei MB kuris man kasdien po kelis kartus tai pasako doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 07 30, 08:35)
kiekviena diena beveik  smile.gif  smile.gif

maniskis sako kelis kartus per diena smile.gif
Atsakyti
Įdomu būtų sužinoti atsakymus tų, kurie gyvena santuokoje jau daugiau nei 10 metų. Aš iš saviškio išgirstu, kad myli, tik kai paklausiu... Ir tai dar abejonių lieka g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzliukė @ 2011 12 15, 17:20)
Įdomu būtų sužinoti atsakymus tų, kurie gyvena santuokoje jau daugiau nei 10 metų. Aš iš saviškio išgirstu, kad myli, tik kai paklausiu... Ir tai dar abejonių lieka  g.gif  g.gif


Kasdien viens kitam pasakom MYLIU. O kai as del kokio nieko supykstu,tai ateina apkabina ir sako i ausi,tai jau manes nemyli? Tada pradedu juoktis ir neiseina ilgiau pykti. Belieka atsakyti,taip,myliu.

Vaikystej klausdavau mamos,ar mane myli,kai noredavau kazko. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo festina lente: 15 gruodžio 2011 - 19:13
QUOTE(zyzliukė @ 2011 12 15, 17:20)
Įdomu būtų sužinoti atsakymus tų, kurie gyvena santuokoje jau daugiau nei 10 metų. Aš iš saviškio išgirstu, kad myli, tik kai paklausiu... Ir tai dar abejonių lieka  g.gif  g.gif


Girdžiu ne kartą per dieną ir visada prieš užmiegant, pati sakau rečiau,
santuokoje jau daug
Beje pastebėjau, kad ir vaikai ir ypač anūkai 3 ir 5 metų " aš tave myliu" sako labai dažnai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 16 gruodžio 2011 - 08:10
QUOTE(Molė @ 2011 12 16, 10:10)
Girdžiu ne kartą per dieną ir visada prieš užmiegant, pati sakau rečiau,
santuokoje jau daug
Beje pastebėjau, kad ir vaikai ir ypač anūkai  3 ir 5 metų " aš tave myliu" sako labai dažnai wub.gif




Šaunuolė jūsų šeimynėlė!!! Kaip dvi vieno obuolio puselės...
Atsakyti
Pas mus zodis "myliu"sakomas labai daznai,vyras nepamirsta jo pasakyti kelis kart per diena wub.gif
Atsakyti
Seniau sakydavo dažnai,dabar retai..Man dabartinis variantas priimtinesnis,tiesiog nemėgstu ,kai per dažnai tas pats per tą patį..
Atsakyti
Pakankamai dažnai. smile.gif
Atsakyti
kasdien po kelis kartus wub.gif
Atsakyti
Kasdien
Atsakyti
Is tikruju, tai kasdien. Ir visada pries miegant jau, nes apkabina ir pasako Myliu. Seniau sakydavau, kad labai banalu ir nuvalkiota pasidaro, kai ta myliu taip daznai sako, bet kai jau esu su SB, kiekviena karta sita pasakius, ausys nukaista lotuliukas.gif
Atsakyti