Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

QUOTE(astabil @ 2011 10 21, 20:45)
Nemanau,kad vyras maziau jus myli nei jus ji.Paprasciausiai yra zmoniu,kuriems sunku reiksti jausmus.Gal tai nuo auklejimo priklauso,gal nuo harakterio,bet tikriausiai jiems atrodo,kad jei parodys daugiau demesio,svelnumo,pasirodys esantys silpni ir pazeidziami,o juk ''tikras'' vyras toks buti negali  smile.gif
Kalbu is savo patirties.Mes jau 5metai kartu (gyvenam nesusituoke),turim bendra vaikuti,ir nesam vienas kitam pasake ''as tave myliu''.Bet zinau,kad myli,matau,ir matyti man daug svarbiau nei girdeti smile.gif Buna,kad ir man kartais atrodo,jog truksta to svelnumo ir demesio,bet taip nutinka per PMS  biggrin.gif ,o kai ne jausmai ir emocijos valdo,protu suvokiu,kad viskas ok,visko uztenka,viskas  thumbup.gif 
Vyrai,kurie daznai kartoja ''as tave myliu'' man atrodo nepatikimi,o ir laikui begant tie zodziai praranda prasme.



QUOTE(Mixana @ 2011 10 23, 17:34)
Sveiki  4u.gif Aš asmeniškai priklausau būreliui tų, kurių vyrai beveik nedalina tų širdžiai mielų žodelių "Aš tave myliu"  verysad.gif Nedalino jų nei draugystės pradžioj, nei dabar, kai jau esam kartu daugiau nei 6-erius metus  unsure.gif Dėl to kaltinti nėra ko, tiesiog eilinį kartą patvirtinamas faktas, kad visi mes esam be galo skirtingi, su skirtingais norais ir požiūriu į įvairius dalykus. Kai nieko negali pakeist, belieka vadovautis posakiu, kad ne žodžiais, o darbais reikia meilę rodyt...  smile.gif o tų darbų gausa skųstis tikrai negaliu  bigsmile.gif Kitavertus, bent jau išvengsim situacijos, kai draugystės pradžioj šių žodžių sakoma daugiau, ilgametėj eigoj jų sumažėja ar iš vis nebesakoma, kas paprastai kelia įtarimą dėl atšalusių jausmų ir pan.  g.gif Nors jei dabar maniškis pradėtų man tuos žodžius sakyt, įtarimas turbūt irgi sukiltų  lotuliukas.gif

As taip pat priklausau tam bureliui, kuri negirdi tu nuostabiu zodziu. Pritariu visiems jusu zodziams. Nors ir man kartais uzeina, ypac per PMS, kai pasidaro labai liudna ir graudu. Bet praeina tos dienos ir vel viskas kitaip nusvinta biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Aisku gerai kai ta meile darbais ir poelgiais isreiskiama, bet juk abiems yra malonu karts nuo karto isgirst siuos zodzius smile.gif
Atsakyti
Kiekviena diena smile.gif
Atsakyti
"Myliu" sakymas kiekvieną dieną, mano nuomone, tampa nenuoširdus ir neįdomus. Geriau retai, bet netikėtai wub.gif O tas kasdienis sakymas myliu skamba mano ausims, na, kaip laba diena... Be to, tas, kuris retai taip sako, nereiškia, kad mažiau myli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitulka @ 2011 12 05, 15:14)
"Myliu" sakymas kiekvieną dieną, mano nuomone, tampa nenuoširdus ir neįdomus. Geriau retai, bet netikėtai  wub.gif  O tas kasdienis sakymas myliu skamba mano ausims, na, kaip laba diena... Be to, tas, kuris retai taip sako, nereiškia, kad mažiau myli  mirksiukas.gif


o man lb smagu kasdien ta zodi girdeti ir nemanau kad tai nenuosirdu ir neidomu tongue.gif Kiekvienam savo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes kartu jau septinti metai ir tikrai ne kartą girdžiu "myliu" per dieną wub.gif Tai netapo nei nuvalkiota, nei banalu, o kaip tik labai miela, šilta, nuostabu. Nemanau, kad tokie žodžiai tampa banalūs iš tikrai mylimo žmogaus.
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2011 12 05, 21:48)
o man lb smagu kasdien ta zodi girdeti ir nemanau kad tai nenuosirdu ir neidomu tongue.gif Kiekvienam savo 4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif labai malonu,bet ir pačiai juos sakyti kasdiena gera wub.gif ypač kai yra kam sakyti ax.gif
Atsakyti
Beveik kasdien. Bet aš pati sakau retokai. Tuomet, kai tikrai norisi tai sakyti. Nesišvaistau šiais žodžiais.
Atsakyti
Aš iš tų žmonių, kurie kai nori dėmesio ir gražių žodžių, tai nueinu ir pasiemu biggrin.gif Noriu apsikabinimų ir glaustuliukų, pati nulekiu, apsikabinu, išbučiuoju. Noriu gražių žodžių, išprovokuoju, kad pasakytų. Žinau, kas MB patinka, kas teikia jam džiaugsmą, ir nuo ko jam norisi sakyti kažką man mielo, tai taip ir elgiuosi smile.gif
Jis gal labiau ne žodžiais parodo, ne tą ,,myliu" sako, o darbais. Guliu prie tv, paprašau saldainio, ar obuolio, lipa į apačią atnešti. Arba karštą dieną, važiuoju po paskaitų, stovi ir laukia su ledais smile.gif ai, mane visos smulkmenėlės džiugina, o jei jis nedžiugina, pati kažkaip sugebu pasidžiugint biggrin.gif
Atsakyti
Ernesta, smagiai aprašei. Ypač patiko tas "nueinu ir pasiimu" biggrin.gif Teisingai. Taip ir reikia. Laukiant galima ir nesulaukti biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvieną dieną po kelis kartus smile.gif
Ir tai nei atgyvenę, nei banalu. Per tūkstančius metų šis žodis netapo banaliu, tai kodėl turėtų dabar imt ir tapt...
Atsakyti
QUOTE(ernesta1234 @ 2011 12 11, 20:09)
Aš iš tų žmonių, kurie kai nori dėmesio ir gražių žodžių, tai nueinu ir pasiemu biggrin.gif Noriu apsikabinimų ir glaustuliukų, pati nulekiu, apsikabinu,  išbučiuoju. Noriu gražių žodžių, išprovokuoju, kad pasakytų. Žinau, kas MB patinka, kas teikia jam džiaugsmą, ir nuo ko jam norisi sakyti kažką man mielo, tai taip ir elgiuosi smile.gif
Jis gal labiau ne žodžiais parodo, ne tą ,,myliu" sako, o darbais. Guliu prie tv, paprašau saldainio, ar obuolio, lipa į  apačią atnešti. Arba karštą dieną, važiuoju po paskaitų, stovi ir laukia su ledais smile.gif ai, mane visos smulkmenėlės džiugina, o jei jis nedžiugina, pati kažkaip sugebu pasidžiugint biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti