Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Sveikutės 4u.gif

Na anksčiau girdėdavau tikrai dažnai, paskutiniais metais gan retokai, turbūt nenusipelniau blush2.gif
Atsakyti
Beveik negirdziu siu zodziu is MB ( toks fakas kaip blynas as myliu ji labiau nei jis mane) verysad.gif . Kaip paklausiu kodel nesako man kad myli isgirstu atsakyma ir taip zinai blink.gif verysad.gif . Isvis truksta svelnumo ir demesio verysad.gif
Atsakyti
Per diena tris, keturis kartus wub.gif is pradziu budavo keista susigezdavau, net istarti ta zodi budavo sunku, na kazkaip nepratusi budavau demonstruoti savo jausmus, bet perlauze jis mane blush2.gif tai dabar labai malonu isgirsti ir paciai sakyti, kad myliu wub.gif
Atsakyti
Girdziu kasdien smile.gif Dabar tai jau yprasta, bet anksciau labai patikdavo, suzadindavo jausmus wub.gif
Atsakyti
QUOTE({Boruzele} @ 2011 10 12, 12:13)
As cia biski ne i reikiama foruma buvau ikelus sia tema, tad dziaugiuos kad ja perkele, ACIU thumbup.gif

tema uzvedziau, nes kazkaip zioplai neradau tokios, kurioj galeciau apie tai padiskutuot smile.gif

na tai va, mano vyras niekada nesako myliu... mes susituoke 2 metai ir dar pora meteliu kartu buvom, tai per visus siuos metus jis man myliu pasakes yra 2 kartus..

Šiaip jau čia mano tema...
Atsakyti
QUOTE(Lyba @ 2011 10 19, 14:31)
Beveik negirdziu siu zodziu is MB ( toks fakas kaip blynas as myliu ji labiau nei jis mane)  verysad.gif . Kaip paklausiu kodel nesako man kad myli isgirstu atsakyma ir taip zinai  blink.gif  verysad.gif . Isvis truksta svelnumo ir demesio  verysad.gif

Nemanau,kad vyras maziau jus myli nei jus ji.Paprasciausiai yra zmoniu,kuriems sunku reiksti jausmus.Gal tai nuo auklejimo priklauso,gal nuo harakterio,bet tikriausiai jiems atrodo,kad jei parodys daugiau demesio,svelnumo,pasirodys esantys silpni ir pazeidziami,o juk ''tikras'' vyras toks buti negali smile.gif
Kalbu is savo patirties.Mes jau 5metai kartu (gyvenam nesusituoke),turim bendra vaikuti,ir nesam vienas kitam pasake ''as tave myliu''.Bet zinau,kad myli,matau,ir matyti man daug svarbiau nei girdeti smile.gif Buna,kad ir man kartais atrodo,jog truksta to svelnumo ir demesio,bet taip nutinka per PMS biggrin.gif ,o kai ne jausmai ir emocijos valdo,protu suvokiu,kad viskas ok,visko uztenka,viskas thumbup.gif
Vyrai,kurie daznai kartoja ''as tave myliu'' man atrodo nepatikimi,o ir laikui begant tie zodziai praranda prasme.
Atsakyti
Tiesiogiai pasake lygiai du kartus, po abieju mano reakcija buvo neadekvati. Turbut daugiau nesakys biggrin.gif Nesenai ant aprasojusio stiklo uzrase 'As tave myliu'. Na nera jis pas mane nebylys, bet buvo visai miela pamatyti tokius zodzius.
Pati esu pasakius lygiai 3 kartus.
P.S. kartu jau pusketvirtu metu. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,pasisakysiu ir aš, girdziu tai nuolat ir jau taip pusšeštu metu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautuke30: 23 spalio 2011 - 01:05
Sveiki 4u.gif Aš asmeniškai priklausau būreliui tų, kurių vyrai beveik nedalina tų širdžiai mielų žodelių "Aš tave myliu" verysad.gif Nedalino jų nei draugystės pradžioj, nei dabar, kai jau esam kartu daugiau nei 6-erius metus unsure.gif Dėl to kaltinti nėra ko, tiesiog eilinį kartą patvirtinamas faktas, kad visi mes esam be galo skirtingi, su skirtingais norais ir požiūriu į įvairius dalykus. Kai nieko negali pakeist, belieka vadovautis posakiu, kad ne žodžiais, o darbais reikia meilę rodyt... smile.gif o tų darbų gausa skųstis tikrai negaliu bigsmile.gif Kitavertus, bent jau išvengsim situacijos, kai draugystės pradžioj šių žodžių sakoma daugiau, ilgametėj eigoj jų sumažėja ar iš vis nebesakoma, kas paprastai kelia įtarimą dėl atšalusių jausmų ir pan. g.gif Nors jei dabar maniškis pradėtų man tuos žodžius sakyt, įtarimas turbūt irgi sukiltų lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Nu karta i savaite girdziu is MB -as tave labai myliu wub.gif nors santuokoj jau 10 metu esam smile.gif Buna as pirma pasakau siuos zodzius ax.gif
Atsakyti
Girdziu kasdien wub.gif Ir kaip jauti, kad tai tikra-gera girdet thumbup.gif
Atsakyti
Girdžiu kasdien. Net po kelis kartus... Nuostabiausia, kad jie tariami ne šiaip sau, kaip "padaryk ir man arbatos", "pašerk katę", o nuoširdžiai. ax.gif
Atsakyti