Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš tave myliu"

Sveikos, mergaitės 4u.gif
Pasidalinkime jausmais. Kada paskutinį kartą iš vyro/sužzadėtinio/širdies draugo išgirdote šiuos žodžius? Pas mus, deja, yra įsivėlusi krizė verysad.gif Priežasčių nenagrinėsiu, bet jau kelis mėnėsius ryšys yra kaip kempinė - skylėtas. Nebegirdžiu šių žodžių, o kai pati pasakau, tesulaukiu bučkio, jis tyli... Šianakt sapnavau, kad jis man tai pasakė, dar pridūrė "Labai labai", todėl pagauta skausmo ir sukūriau šią temą...
Atsakyti
pimus draugystes metus labai daznai taip sakydavo
pirmus santuokos metus irgi daznokai sakydavo,bet dabar jau kokie metai nesu is jo girdejusi "as tave myliu" verysad.gif
Atsakyti
Man paskutini karta sake pries menesi, nes atostogavom ir jis buvo gerai nusiteikes biggrin.gif Noretusi dazniau, bet tikriausiai po 7 vedybinio gyvenimo metu to jau sunku tiketis g.gif
Atsakyti
na o maniskis man siuos zodzius pasako kiekviena vakar pries miega rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mochera @ 2011 07 29, 17:56)
pimus draugystes metus labai daznai taip sakydavo
pirmus santuokos metus irgi daznokai sakydavo,bet dabar jau kokie metai nesu is jo girdejusi "as tave myliu"  verysad.gif



QUOTE(pienes-pukas @ 2011 07 29, 18:27)
Man paskutini karta sake pries menesi, nes atostogavom ir jis buvo gerai nusiteikes  biggrin.gif  Noretusi dazniau, bet tikriausiai po 7 vedybinio gyvenimo metu to jau sunku tiketis  g.gif


O jei pačios pasakot? Na, idant išgirsti pagaliau iš jo.
Nesakau, kad reikia sakyti vien tam, kad iš vyro išpešti tuos žodžius, bet provokacija šiokia tokia vis tiek išeina g.gif
Atsakyti
MB nesišvaisto, bet keliskart per mėnesį pasako. Ar vakare prieš miegą sms parašo rolleyes.gif Bet ar taip svarbu žodžiai - juk iš elgesio matom, jaučiam, ar mus myli smile.gif O tai yra svarbiausia. Gal geriau tegu rečiau tai pasako, bet suprasdami to žodžio prasmę, svarbą ir ypatingumą?
Atsakyti
O aš girdėjau šiandien smile.gif Telefonu, per pietų pertrauką skambina visada ir atsisveikinant pasako kartais smile.gif arba el. laišką parašo. O gyvai sakė gal prieš savaitę g.gif tikrai neprisimenu smile.gif O aš pasakau gal rečiau truputį. Kartais kai laaabai jausmai užplūsta apkabinu ar parašau sms jei nešalia smile.gif Bet čia gal dėl to, kad mes susituokę tik kokius tris metelius smile.gif Aišku kartu tai jau penkis esam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 07 29, 14:32)
Pas mus, deja, yra įsivėlusi krizė verysad.gif Priežasčių nenagrinėsiu, bet jau kelis mėnėsius ryšys yra kaip kempinė - skylėtas. Nebegirdžiu šių žodžių, o kai pati pasakau, tesulaukiu bučkio, jis tyli... Šianakt sapnavau, kad jis man tai pasakė, dar pridūrė "Labai labai", todėl pagauta skausmo ir sukūriau šią temą...



Manau ne zodziai ar ju kiekis,o elgesys daug daugiau pasako... mirksiukas.gif
Atsakyti
kiekviena diena beveik smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 07 29, 18:46)
Bet ar taip svarbu žodžiai - juk iš elgesio matom, jaučiam, ar mus myli  smile.gif O tai yra svarbiausia.



QUOTE(Ilgaplaukė @ 2011 07 29, 22:13)
Manau ne zodziai ar ju kiekis,o elgesys daug daugiau pasako... mirksiukas.gif


Jūs teisios, bet kai nebegirdi tų nuostabių žodžių jau 5 mėnesius, o pati pasakiusi sulauki tik bučkio, tai žinot... verysad.gif Man labai skauda tokiom akimirkom cray.gif
Kad kasdien sakytų, tai tikrai nenorėčiau, jokiais būdais, ne schmoll.gif Tada tas žodis tampa toks įprastas, kaip "Geros dienos, iki, labanakt". Ir nebeatsiduri devyniasdešimt devintam danguj jį išgirdusi schmoll.gif
Atsakyti
Mano vyriskis labai retai savo jausmus ivardija,bet ir as pati jau 100 metu to nesakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 07 30, 13:00)
Jūs teisios, bet kai nebegirdi tų nuostabių žodžių jau 5 mėnesius, o pati pasakiusi sulauki tik bučkio, tai žinot... verysad.gif Man labai skauda tokiom akimirkom cray.gif
Kad kasdien sakytų, tai tikrai nenorėčiau, jokiais būdais, ne schmoll.gif Tada tas žodis tampa toks įprastas, kaip "Geros dienos, iki, labanakt". Ir nebeatsiduri devyniasdešimt devintam danguj jį išgirdusi schmoll.gif


Aš girdžiu beveik kiekvieną dieną, ir tai netapo nuvalkiota fraze. Nesakai juk "ačiū už pietus, myliu tave"; "išplauk indus, myliu tave"; ir t.t.

O jeigu jau žinai, kad 5 mėnesius šių žodžių negirdėjai, vadinas tau tikrai sunku, ar bandei apie tai pasišnekėti su juo?
Atsakyti