Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(RamuneS. @ 2011 11 12, 22:37)
isduokit paslapti kur tokiu atsakingu veterinaru rasti  smile.gif


Siauluose 4u.gif
Atsakyti
Zivilta, gal tas veterinaras Paulius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabri* @ 2011 11 13, 21:19)
Zivilta, gal tas veterinaras Paulius? smile.gif


nu kad ne Paulius... rolleyes.gif vadinas siauliuose ne vienas toks veterinaras geras bigsmile.gif
Atsakyti
as cia del pakeitimu nuo sausio 2012.. daug kas sneka,kad norveg, ir svedija taip pat padarys,kad nebereikes tiek ilgai laukti to karantino.. bet informacijos internete apie tai niekur nera.. na svedija dar skaiciau svedijos puslapiuose,kad lygtais ir jie padare.. bet man idomu kodel ivedus i google visoses tarkim veterinarijos klinikose raso tik apie anglija ir airija.. o apie svedija ir norvegija kad niekas nepasikeite.. tai kur saknys? smile.gif niekaip nesuprantu.. ir dar klausimas o sakykite jai as ne lt ir pvz noreciau,kad lt nusipirkciau suniuka,ir tuos isvezimo dokumentus tvarkytu kitas asmuo.. tai nebus taip kad jai bus ne ant mano vardo tai negalesiu i vezti i uzsieni? ar tarkim gal galima ten tiems veterinarams pasakyti,kad ne ant to zmogaus vardo o ant kito.. nes as noriu gryzti,ir kas suniuka jau iskart galeciau pasiiimti su savim
Atsakyti
QUOTE(Ajms @ 2011 11 21, 09:25)
as cia del pakeitimu nuo sausio 2012.. daug kas sneka,kad norveg, ir svedija taip pat padarys,kad nebereikes tiek ilgai laukti to karantino.. bet informacijos internete apie tai niekur nera.. na svedija dar skaiciau svedijos puslapiuose,kad lygtais ir jie padare.. bet man idomu kodel ivedus i google visoses tarkim veterinarijos klinikose raso tik apie anglija ir airija.. o apie svedija ir norvegija kad niekas nepasikeite.. tai kur saknys? smile.gif niekaip nesuprantu.. ir dar klausimas o sakykite jai as ne lt ir pvz noreciau,kad lt nusipirkciau suniuka,ir tuos isvezimo dokumentus tvarkytu kitas asmuo.. tai nebus taip kad jai bus ne ant mano vardo  tai negalesiu i vezti i uzsieni? ar tarkim gal galima ten tiems veterinarams pasakyti,kad ne ant to zmogaus vardo o ant kito.. nes as noriu gryzti,ir kas suniuka jau iskart galeciau pasiiimti su savim


Sveika,
apie tuos pakeitimus visokius tikrai nieko nezinau...

bet pvz suniuka gali tvarkyt kitas zmogus,veterinaras rasys tiesog tavo vardu o kas jam atveda suniuka tikrai nesvarbu...mano sunis irgi tvarke mano sese, bet visur irasydavo mano varda ir pavarde kur reikedavo tad ir issivezt paskui suniuka jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajms @ 2011 11 21, 08:25)
as cia del pakeitimu nuo sausio 2012.. daug kas sneka,kad norveg, ir svedija taip pat padarys,kad nebereikes tiek ilgai laukti to karantino.. bet informacijos internete apie tai niekur nera.. na svedija dar skaiciau svedijos puslapiuose,kad lygtais ir jie padare.. bet man idomu kodel ivedus i google visoses tarkim veterinarijos klinikose raso tik apie anglija ir airija.. o apie svedija ir norvegija kad niekas nepasikeite.. tai kur saknys? smile.gif niekaip nesuprantu..

Pakeitimai nuo 2012 sausio 1d isigalioja tik salims: Anglija, Airija, Svedija ir Malta. Norvegija lieka po senovei su savo beveik 7men laukimu...
Informacija apie pasikeitimus: http://www.defra.gov...-pet-passports/
O Norvegijai lieka taspats: http://www_vetmed_lt...-norvegija.html

Atsakyti
seip skaiciau,kad is norvegijos ten biski lengvesni tie istatymai, ta prasme is svedijos i norvegija ten visai kitaip
http://www.mattilsyn...om_sweden_88041
va cia parasyta.. o tai kazin man sita taisykle negalioja jaigu as i norvegija vaziuoju pro svedija.. nes kirsciau siena swed. norveg. tai va kazin ar negaliotu man sitai.. ar cia tik galioja kas gyvena swedijoi. idomu lb...
kazkaip ar as angl nesuprantu, arba ten nebuvo pamineta apie tai..bet gal ten galioja tik kas swedijoi gyvena.. esu pasimetus visiskai.
Atsakyti
Sveiki.ar teko kam keliaut is Norvegijos i LT su suniuku? sunelis geguze atvykes is LT,viskas padaryta,pagal visus reikalavimus.plauksim keltu pirma kart is Stokholmo.Kokie reikalavimai? ar tikrina kas LT? aciu smile.gif
Atsakyti
sveiki, gal aks zino ar labai pavojinga vaziuoti savo trnasportu su sunimis i Bulgaria ? kaip ten keliai ir t.t.
Atsakyti
As esu vaziavusi (be sunu) pries 4 m, jau tada keliai buvo normalus gana, o ir daug buvo tvarkomu. Tiesa, vaziavau Juodosios juros pakrante ir gal kokius 100 km nuo jos. Va Rumunija vaziuoti buvo sunkiau, nes teko kirsti visa sali, nemaza dalis keliu kalnuose. Ten daug siauru keliu ejo per kaimus, kaimelius. Abiejose salyse bent tada su zenklais buvo prasta situacija (jei pasiklystu tektu). Del saugumo - nors teko internete prisiskaityti daug gasdinimu, bet neteko pakliuti ne i viena incidenta, patirti jokiu nemalonumu, priesingai, teko kelis kartus net maloniai nustebti.
Atsakyti
Prieš tris metus važiavom per Slovakiją, Vengriją, Rumuniją, Serbiją iki Makedonijos ir atgal. Vengrija puiki, Rumunijoj keliai prastoki..na gal Latvijos lygio - kai kur siauroki, kai kur nelygūs, bet šiaip nieko.
Atsakyti
QUOTE(RamuneS. @ 2011 11 22, 00:00)
Norvegija lieka po senovei su savo beveik 7men laukimu...

Nu jie kai ne ES, ka nori ta daro...Tik ar ne 120 dienu minimaliai reik laukt..? Bent jau nuo skiepo iki kraujo tyrimo. O po tinkamo atsakymo kaip ir is karto galima vaziuot. 7 men pas britus kolei kas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 30 lapkričio 2011 - 10:19