Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(Neisha @ 2016 02 15, 15:09)
Kur galima apie tai pasiskaityti?

Pasiskaityti galite čia:
My Webpage
Atsakyti
Sveikos! Turiu klausimeli... mes gyvenam uk ir daznai vaziuojam kur nors su saviskiu su masina. Geguze vaziuosim i ispanija, rugpjuti i lietuva... esme tame kad musu pasas jau beveik visas uzpildytas, kaip del naujo? Man kazka vetai minejo kad anglams nepatinka kai turi nauja pasa. O tai kur viska klijuoti jei i sena netelpa?
Atsakyti
Sveikos!
Kačių temoje, matyt, niekas nekeliauja, tai paklausiu čia, jei nieko prieš 4u.gif

Reikia parsigabenti iš LT į UK tris suaugusias kates. Skrydis kaip ir atkrenta, nes viena kačių - 16 m. persė, skaičiau, kad plokščianosių nerekomenduoja skraidinti, gali būti problemų su kvėpavimu, o dar ir amžius... UK tai būtų vakarinė dalis, taigi, kelionė automobiliu apie 2500 km į vieną pusę. Ar vis tik rizikuoti, ir bandyti čia rekomenduotą variantą - skristi man su katėmis iki Amsterdamo, kad ten jau mane automobiliu pasiimtų? Jei skristi - ar ribojamas gyvūnų skaičius narve? Norėčiau visas tris atsivežti viena kelione.

Ačiū, kas patars.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 06 25, 17:44)
Sveikos!
Kačių temoje, matyt, niekas nekeliauja, tai paklausiu čia, jei nieko prieš 4u.gif

Reikia parsigabenti iš LT į UK tris suaugusias kates. Skrydis kaip ir atkrenta, nes viena kačių - 16 m. persė, skaičiau, kad plokščianosių nerekomenduoja skraidinti, gali būti problemų su kvėpavimu, o dar ir amžius... UK tai būtų vakarinė dalis, taigi, kelionė automobiliu apie 2500 km į vieną pusę. Ar vis tik rizikuoti, ir bandyti čia rekomenduotą variantą - skristi man su katėmis iki Amsterdamo, kad ten jau mane automobiliu pasiimtų? Jei skristi - ar ribojamas gyvūnų skaičius narve? Norėčiau visas tris atsivežti viena kelione.

Ačiū, kas patars.


visu pirma klausimas, kokiom oro linijom planuojat skrist?
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 06 25, 20:16)
visu pirma klausimas, kokiom oro linijom planuojat skrist?

Jau pasinagrinėjau ir Brussels airlines, ir airBaltic - max du gyvūnai narve, jei į cargo. Ir aišku, visur paminėti gyvūnai suplota nosim - padidinta rizika. Spėju, beliks rinktis tarp dviejų variantų: siųsti visas tris su mikriuku, tokiu atveju pati atskrisčiau jas lydėt. Arba atvairuot tuos km iš Anglijos ir parvairuot atgal su katėmis.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 06 25, 20:50)
Jau pasinagrinėjau ir Brussels airlines, ir airBaltic - max du gyvūnai narve, jei į cargo. Ir aišku, visur paminėti gyvūnai suplota nosim - padidinta rizika. Spėju, beliks rinktis tarp dviejų variantų: siųsti visas tris su mikriuku, tokiu atveju pati atskrisčiau jas lydėt. Arba atvairuot tuos km iš Anglijos ir parvairuot atgal su katėmis.


as asmeniskai kazkam nepatikeciau savo gyvunu, jei tik yra galimybe paciai gabenti. turiu du sunis ir keliaujam visada kartu. pakolkas tik lektuvu. liepa bus pirmoji ilga kelione su masina.
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 06 26, 16:54)
as asmeniskai kazkam nepatikeciau savo gyvunu, jei tik yra galimybe paciai gabenti. turiu du sunis ir keliaujam visada kartu. pakolkas tik lektuvu. liepa bus pirmoji ilga kelione su masina.

Aš irgi nelabai noriu patikėt. Yra vežėjų kompanija, kuriai nekart patikėjau daiktus, bet daiktais rizikuot yra viena, gyvūnais - kas kita.

Labai griozdiška dokumentų tvarkymo sistema Lietuvoje. Nunešiau kates sučipuot ir suskiepyt pas veterinarą. Dabar visas reikia nešt į maisto ir veterinarijos tarnybą - ten pildyti prašymą tarptautiniams pasams. Tada, jau prieš kelionę, vėl visas pas veterinarą. Na, dėl pirmo ir trečio vizito kaip ir aišku, bet tas gyvūnų nešimas į MVT... doh.gif O kai jų - trys, ir aš - be mašinos, tai gan sudėtinga.
Atsakyti
Gal kas nors gali parašyti, kiek maždaug kainuoja šuns patikra prieš kelionę ir ar skiriasi kainos klinikose? Ir kaip ten su tais vaistais nuo kirmelių, juos namie prieš vizitą reikia suduoti ar kaip? Nes kaip veterinaras žinos, kad sudavei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 06 26, 18:05)
Aš irgi nelabai noriu patikėt. Yra vežėjų kompanija, kuriai nekart patikėjau daiktus, bet daiktais rizikuot yra viena, gyvūnais - kas kita.

Labai griozdiška dokumentų tvarkymo sistema Lietuvoje. Nunešiau kates sučipuot ir suskiepyt pas veterinarą. Dabar visas reikia nešt į maisto ir veterinarijos tarnybą - ten pildyti prašymą tarptautiniams pasams. Tada, jau prieš kelionę, vėl visas pas veterinarą. Na, dėl pirmo ir trečio vizito kaip ir aišku, bet tas gyvūnų nešimas į MVT... doh.gif  O kai jų - trys, ir aš - be mašinos, tai gan sudėtinga.


butent, kad daiktai ir gyvunai - nesulyginama. o kodel taip sudetinga viskas? mes keliaujam NO-LT. sunys pirkti LT, pries pirma kelione tik susitvarkem mikrocipa, pasiutliges skiepa ir vet. pazymejo, kad sunys sveiki, gali keliaut. i jokia MVT nesti nereikejo.

QUOTE(Justesea @ 2016 06 26, 18:35)
Gal kas nors gali parašyti, kiek maždaug kainuoja šuns patikra prieš kelionę ir ar skiriasi kainos klinikose? Ir kaip ten su tais vaistais nuo kirmelių, juos namie prieš vizitą reikia suduoti ar kaip? Nes kaip veterinaras žinos, kad sudavei g.gif


musu vet. tai pazymi, kad suduoti vaistai, jei bunam namie sudave. bet gali ir vet. klinikoj suduot vaistus
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 06 26, 22:03)
o kodel taip sudetinga viskas? mes keliaujam NO-LT. sunys pirkti LT, pries pirma kelione tik susitvarkem mikrocipa, pasiutliges skiepa ir vet. pazymejo, kad sunys sveiki, gali keliaut. i jokia MVT nesti nereikejo.

Gal kad maniškės - neveislinės, nečipuotos? Turėjom paprastus skiepų pasus, kasmet skiepydavau kompleksiniu skiepu ir viskas, niekur nėra iš šalies išvykusios.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2016 06 26, 21:08)
Gal kad maniškės - neveislinės, nečipuotos? Turėjom paprastus skiepų pasus, kasmet skiepydavau kompleksiniu skiepu ir viskas, niekur nėra iš šalies išvykusios.


mano sunys irgi be dok. bet juk skiepu pasa tai turejo? idomiai tikrai, kad taip tasyt reikia. gal pasidomekit pas vet, ar tikrai to reikia.
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 06 26, 22:34)
mano sunys irgi be dok. bet juk skiepu pasa tai turejo? idomiai tikrai, kad taip tasyt reikia. gal pasidomekit pas vet, ar tikrai to reikia.

Skiepų pasus turėjo nuo pat pirmo vizito. Bet kad ten viskas lietuviškai, tik spaudukai su vakcinų pavadinimais ir galiojimo datos.
Ryt skambinsiuos į VMT, viską sužinosiu, parašysiu.
Atsakyti