Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(Nolda @ 2015 06 03, 11:42)
pasas + sutartis. Kam įrašynėt svetimus žmones į pasą?

kokia sutartis?
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2015 06 03, 14:54)
kokia sutartis?


tai gal pirkimo/pardavimo?
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2015 06 03, 14:54)
kokia sutartis?


pirkimo pardavimo arba prieglaudos
Atsakyti
mmmm... pas mane ji su klaida, tai reik prašyt, kad perrasytų, o tai bedokiai šuniai tai juk neturi jokių sutarčių...
Atsakyti
pati paimk ir parasyk laisva forma ta sutarti, kas ten ka zinos?
Atsakyti
Sveiki, keliausime iš Anglijos į Latviją. Buvau pas vet. jokių štampų nedėjo, tik išrašė europinį sertifikatą, kad saugus skristi. Sumokėjau nemažą sumą pinigų, o štampo jokio, nes irgi nereikia. Gal kas pakomentuoti galite ko reikia skristi? Na mikročipas, pasas, skiepai čia savaime suprantama
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 06 10, 19:59)
Sveiki, keliausime iš Anglijos į Latviją. Buvau pas vet. jokių štampų nedėjo, tik išrašė europinį sertifikatą, kad saugus skristi. Sumokėjau nemažą sumą pinigų, o štampo jokio, nes irgi nereikia. Gal kas pakomentuoti galite ko reikia skristi? Na mikročipas, pasas, skiepai čia savaime suprantama

na kiek as cia domiuosi, tai reik kad vet parasytu israsa,kad sveikas ir gali keliauti, bet gal tas israsas turi galiojima sito nzn,nes darysiu diena pries viska, taip pat nukirminti ir nuerkinti diena neanksciau kaip 24 bet neveliau kaip 48h lyg.

buvau pas du vetus, tai sake, kad uztenka euro knygutes su visais siais dalykais jokiu ten sutarciu ir tt nereik tipo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2015 06 10, 21:10)
na kiek as cia domiuosi, tai reik kad vet parasytu israsa,kad sveikas ir gali keliauti, bet gal tas israsas turi galiojima sito nzn,nes darysiu diena pries viska, taip pat nukirminti ir nuerkinti diena neanksciau kaip 24 bet neveliau kaip 48h lyg.

buvau pas du vetus, tai sake, kad uztenka euro knygutes su visais siais dalykais jokiu ten sutarciu ir tt nereik tipo  4u.gif



O kad nukirminote bus stampai? Kai vaziuodavom automobiliu is lt i uk, tai vet. dedavo stampus. Dbr sumokejau 100euru ir dar tokios abejones.
Atsakyti
na uzklijuos lipduka vaistu pavadinimo,tada irasys data ir uzdes savo stampa kur yra jos pavarde bei pairasys. na knygutej yra tos lenteles tai uzpildyt ja reik
nors paziurejus cia lb atrodo paprasta vmvt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuju'ke: 10 birželio 2015 - 22:10
QUOTE(akari @ 2015 06 10, 22:08)
O kad nukirminote bus stampai? Kai vaziuodavom automobiliu is lt i uk, tai vet. dedavo stampus. Dbr sumokejau 100euru ir dar tokios abejones.

blink.gif bet ir bizniauja
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2015 06 10, 23:05)
na uzklijuos lipduka vaistu pavadinimo,tada irasys data ir uzdes savo stampa kur yra jos pavarde bei pairasys. na knygutej yra tos lenteles tai uzpildyt ja reik
nors paziurejus cia lb atrodo paprasta vmvt


Pradedam iš naujo, nes tikrai susimaišiau smile.gif Keliaujam į Latviją su lėktuvu, šuns pase tas rabbies galioja iki 2016 TINKA! Toliau yra tas tick treatment ir echinococcus treatment. Ar juos reikia užpildyti? Nes mes kai iš UK su mašina važiuodavom, nereikėdavo, bet būnant LT ir jau vykstant atgal reikėdavo. Other vaccinations ir clinical examinations pildyta tik įvažiuojant į UK. Bet mes visad su mašina keliavom, o dabar lėktuvu.

QUOTE(Zabyte @ 2015 06 10, 23:13)
blink.gif bet ir bizniauja


OOOO taip! Aš manau, kad tai vienas pelningiausių verslų.

Atsakyti
ok,
1. pasiutlige done
2. mikro cipas done
3. anti/echinococcus kitaip nukirminimas reikalingas (yra terminai jam 24-120h neatsimenu)
4.tick treatment, mno knygutej parsyta other anti parasite reatments tai cia lasiukai sulasininti nuoerkiu, irgi nezinau tuetu but terminas
5. clinical examinatin irgi reikalingas irgi yra terminas

vat tiek manau visi siti reikalingi ir pas mane 3-5 punktai bus atliekami dien pries, bet ne maziu kaip 24h, nes inimum 24 turi but praeje bent jau nuo nu kirminimo (manau ir nuerkinimo ir vet.)
Atsakyti