Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

Mergaitės, o dar toks gal kiek keistas klausymas smile.gif savo suni vešiu kaip rankini bagaža, bet su savim vistiek galiu pasiimti rankini bagaza kuris ieina i mano bileto kaina? Ar suo ir yra tas rankinis bagazas kuri galiu paimti su savim i salona... nes paskaiciau ju taisykles tai ir nesuprantu...reikia uzregistruot, sumoket ir tada jei suo sveria iki 8kg.gali nestis KAIP RANKINI i salona ( nors ir svoris ir dydis visiskai atinka paprasto ranlinio bagazo reikalavimus).
Bet kita vertus as ir mokejau papildomai tam kad galeciau paimti ir suniuka su savim i salona. Tai gaunasi tuomet kad galiu realiai galiu tureti du bagazus 1- asmenini ir 2 - suniuka su krepsiu ? smile.gif
Gal ir keistas klausymas ir juokingas bet nesinori oro uoste turet poto nesusipratimu biggrin.gif kai ir tai tas stresas bus sad.gif
Atsakyti
šito geriau žinokit klaust tiesiai pas avialinijų su kuriomis skrendat atstovus. Nes labai įvairiai būna, vienur rankinis bagažas yra 1 vnt ir viskas, bet praktiškai galiu pasakyt žmonės skraido su šuniukais + rankinis bagažas. Nes lėktuve šuniukas gi dedamas ne ten kur rankinis bagažas, o po kojomis. Bet vis tik reikia konkrečiai užklaust pas avialinijas, nes sakykim wzzair ir ryanair politika skirias wink.gif
Atsakyti
Tai vat ir iskylo toks keistas klausimas smile.gif todel ir galvoju uzklausiu cia, nes yra kas skraide ne viena karta ir turi patirties. smile.gif wizzair ir ryainer gyvunu neskraidina. Bet kad visu avialiniju politika skiriasi tai cia faktas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swety53: 21 sausio 2015 - 22:59
ryainer skraidina, bent jau pas juos būtinėje yra informacinis lapelis apie kainas, bet jis apie keliavimą bagaže. wizzair ir ryainer parašiau kaip pavyzdį dėl rankinio bagažo wink.gif
Atsakyti
As kai pries keleta metu skridau su kate tai galejau rankini bagaza tureti. Tiesa, tai buvo pries 7 metus ir tos taisykles nebuvo tokios grieztos (kate buvo plastikiniame bokse). Tikrai geriausia klausti oro liniju atstovu.
Atsakyti
Rankinis 8kg bagazas ieina i jusu asmenini bilieta. Suo jau yra papildomas "specialusis bagazas",visai kita/atskira opera su papildoma savo kaina,taigi turesit ir ta ir ta.

Ar pries uzsisakant bilieta skambinot i avialinija rezervuoti suniui vieta? Nes jei tame lektuve jau yra gyvunai du,trecio nebeleis.
Uzsirezervavus suniui vieta telefonu, perkate bilieta,nusipirkusi bilieta uzpildot "specialaus bagazo" forma ju puslapyje, tada paros begyje gausite saskaita i emaila,apmokate, gaunat patvirtinima,kuri atsispausdinate ir keliaujat i orouosta. Viskas smile.gif Uzsiregsitruoti skrydziui internetu negalesite,bet tai nemokamai atliksit orouoste, viskas 4u.gif

Ryanair skraidina tik sunius vedlius akliesiems, nebent nuo siandien naujiena kazkokia.
O airbaltic yra geriu geris wub.gif ,nes leidzia du tos pacios rusies gyvunus vienam boxe skraidintis jei jie su boxu svers iki 8kg, ta proga perku antra suneka wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 22 sausio 2015 - 00:05
Dilgellyt aciuuuuuuuuu tau labai smile.gif*
Labai tikejausi ir norejau tiketi kad galesiu paimti ir asmenini rankini bagaza ir sunyte su krepsiu smile.gif Puiku smile.gif 4u.gif
Biletukas rezervuotas jau buvo, apmoketas ir atspausdintas smile.gif beliko sulaukti keliones datos smile.gif
del dvieju suniuku vienam boxe nezinojau smile.gif bet kolkas turiu viena ir jos pilnai uztenka smile.gif
O uz tave labai dziaugiuosiu thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(swety53 @ 2015 01 22, 11:23)
Dilgellyt aciuuuuuuuuu tau labai smile.gif*
Labai tikejausi ir norejau tiketi kad galesiu paimti ir asmenini rankini bagaza ir sunyte su krepsiu smile.gif Puiku smile.gif  4u.gif
Biletukas rezervuotas jau buvo, apmoketas ir atspausdintas smile.gif beliko sulaukti keliones datos smile.gif
del dvieju suniuku vienam boxe nezinojau smile.gif bet kolkas turiu viena ir jos pilnai uztenka smile.gif
O uz tave labai dziaugiuosiu  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ner uz ka, ir viskas bus gerai,ir daug paprasciau nei atrodo.
Kai reikejo eiti per chekina,per ji vaziavo bagazai, taip pat ir suns boxas, o as su juo ejau per vartus, ir supypsejo kazkas,tai turejo mane patikrinti (kai atsistoji iskietes kojas ir rankas i sonus) o pavadelis buvo likes boxe, ant zemes padet suni pabijojau,kad nepabegtu,kur surmuly.kad neuzliptu kas...tai kai mane apziurinejo, laikiau vienam delne suni iskelus rankas i sonus biggrin.gif Buvo daug smagaus juoko. Koks jusu suniukas? smile.gif
Atsakyti
Labas. Skridau su jorkute pries pusantru metu su SAS. Rankinio bagazo negalima buvo su savim tureti. Tai, tlf, pinigine ir dar kazka isidejau i tases kisene. Beje, tase gavau nusipirkti, tokia kokios reikalavo, cia Norvegijoj. Sunyte veziausi is Lietuvos. Persedima irgi turejau, viena val. reikejo laukti. Turejau palute, patiesiau laukiamoj salej. Bet, nieko mazute nedare is streso. Negere vandens. Tik kelis grudelius maisto suvalge. Kai, skridau is Kopenhagos i Osla, lektuvas buvo beveik tuscias. Sedejau viena savo eilej, tai sune pasiemiau ant keliu. Pastabu is stiuardesiu negavau.
P.s. Susizinokit butinai, del rankinio bagazo. Neapsirikit, galvodama logiskai. biggrin.gif
Gero skrydzio! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 01 22, 14:28)
Labas. Skridau su jorkute pries pusantru metu su SAS. Rankinio bagazo negalima buvo su savim tureti. Tai, tlf, pinigine ir dar kazka isidejau i tases kisene. Beje, tase gavau nusipirkti, tokia kokios reikalavo, cia Norvegijoj. Sunyte veziausi is Lietuvos. Persedima irgi turejau, viena val. reikejo laukti. Turejau palute, patiesiau laukiamoj salej. Bet, nieko mazute nedare is streso. Negere vandens. Tik kelis grudelius maisto suvalge. Kai, skridau is Kopenhagos i Osla, lektuvas buvo beveik tuscias. Sedejau viena savo eilej, tai sune pasiemiau ant keliu. Pastabu is stiuardesiu negavau.
P.s. Susizinokit butinai, del rankinio bagazo. Neapsirikit, galvodama logiskai.  biggrin.gif
Gero skrydzio!  4u.gif

Taigi ,sake kad skrenda su airbaltic , o su jomis as ka tik skridau, pries nepilnas dvi savaites mirksiukas.gif
ò jus pasakojat ,kas buvo jums seniau nei pries metus,su visai kitom avialinijom ir skrendant ne i ES.
Jus uz suni mokejote atskirai,papildomai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 22 sausio 2015 - 14:38
QUOTE(dilgelyt @ 2015 01 22, 12:17)
Ner uz ka, ir viskas bus gerai,ir daug paprasciau nei atrodo.
Kai reikejo eiti per chekina,per ji vaziavo bagazai, taip pat ir suns boxas, o as su juo ejau per vartus, ir supypsejo kazkas,tai turejo mane patikrinti (kai atsistoji iskietes kojas ir  rankas i sonus) o pavadelis buvo likes boxe, ant zemes padet suni pabijojau,kad nepabegtu,kur surmuly.kad neuzliptu kas...tai kai mane apziurinejo, laikiau vienam delne suni iskelus rankas i sonus  biggrin.gif  Buvo daug smagaus juoko. Koks jusu suniukas?  smile.gif


Isivaizduoju - juoko turejo buti biggrin.gif biggrin.gif Mane tai kiek skraidau tai tik viena karta tikrino, bet taip atsakingai, kelis kartus. As net issigandus buvau, kad cia taip atsakingai (nes Vilniaus oro uoste nekarta teko matyti kaip ten grubiai tariant greit praciupineja ir viskas) o mane (ne LT) kai tikrino tai jau nuosirdziai biggrin.gif o draugas stovejo salia ir juokes, nors man jau nejuokinga buvo biggrin.gif
na tikiuosiu kad viskas bus gerai, ir be reikalo cia nerimaujam biggrin.gif
O sunyte musu toy terjero veisles wub.gif wub.gif wub.gif smile.gif o tavo - tas baltas pukelis nuotraukoje wub.gif ?
Atsakyti
QUOTE(swety53 @ 2015 01 22, 16:06)
Isivaizduoju - juoko turejo buti biggrin.gif biggrin.gif Mane tai kiek skraidau tai tik viena karta tikrino, bet taip atsakingai, kelis kartus. As net issigandus buvau, kad cia taip atsakingai (nes Vilniaus oro uoste nekarta teko matyti kaip ten grubiai tariant greit praciupineja ir viskas) o mane (ne LT) kai tikrino tai jau nuosirdziai biggrin.gif o draugas stovejo salia ir juokes, nors man jau nejuokinga buvo biggrin.gif
na tikiuosiu kad viskas bus gerai, ir be reikalo cia nerimaujam biggrin.gif
O sunyte musu toy terjero veisles  wub.gif  wub.gif  wub.gif  smile.gif o tavo - tas baltas pukelis nuotraukoje  wub.gif ?

Tai irgi nelabai didele smile.gif
aha, mano avatare ir yra mano suns nuotrauka. smile.gif
Sekmes judviem 4u.gif
Atsakyti