Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

Sveikos, noriu paklaust dėl persikėlimo į UK - ar teko kam autobusiuku keliauti su gyvūnais? Buvau susiradusi vieną firmą perkraustymui, bet dabar ten kažkas keisto dedasi, o aš jau nelabai ir laiko turiu daugiau ieškoti... Gal galite rekomenduoti patikimą, registruotą firmą, kuri pervežtų į UK ir krovinius, ir gyvūnus, ir jų šeimininkę?
Atsakyti
Žodžiu autobusu stotis paskambino pasake kad padare viska ka tik įmanoma, bet su tokio dydžio šunimi galima tik bagažo skyriuje, pasakiau aciu ir tiek...
Važiavom traukiniu iki Klaipedos, beeeeet va tada ir sužinojom naujiena, kad nuo Liepos 1 d. su dideliais šunimis traukiniu važiuoti DRAUDŽIAMA, nesvarbu ar bokse ar ne bokse ar su antsnukiu ar be - negalima ir viskas... Su dekoratyviniu galima, bet ir tai jis privalo buti bokse..
Mat žmones raše skundus, kad jiems alergijos nuo šunu ir jie nusprende kad dideliu šunu vežti negalima iš vis...

Bet mum nusišypsojo laime ir mašinistas po ilgu derybu leido vežti haski, bet rik bokse... Mes važiavom Liepos 6 d. ir internete nebuvo patalpinta tokia info, o tik pas juos stotį ant skelbimu lentos, todel ir įtikinom kad taip nesažininga... Tai vat tokios liudnos naujienos...
Gal ir mes maš rašom peticija ar skunda del tokiu taisykliu pakitimo? Nes daugiau nera jokiu galimybiu važiuoti viešai su didesniu gyvunu.. Nepasiulyta jokiu kitu variantu uždraudus traukinius...
Atsakyti
QUOTE(HēiBai @ 2014 07 11, 17:42)
Žodžiu autobusu stotis paskambino pasake kad padare viska ka tik įmanoma, bet su tokio dydžio šunimi galima tik bagažo skyriuje, pasakiau aciu ir tiek...

Kazkokia nesamone... Negi Lietuvoje traukiniai tokie jau prikimsti zmoniu, kad sitie "alergiski" asmenys negali persesti i kita vieta? Manau, kad praziopsojo gera proga uzdirbti pinigu. Jau geriau butu buve uzdeje kaina suns bilietui kokia. Visur europoje kiek teko ziureti yra galimybe keliauti bent su kazkokiu viesu transportu su sunimis. Pas mus isvis nereikia nei boksu, nei antsnukiu nei uz joki bilieta primoketi. Gali nors su 3 niufais vazineti traukiniu.
Atsakyti
QUOTE(HēiBai @ 2014 07 11, 20:42)
Gal ir mes maš rašom peticija ar skunda del tokiu taisykliu pakitimo? Nes daugiau nera jokiu galimybiu važiuoti viešai su didesniu gyvunu.. Nepasiulyta jokiu kitu variantu uždraudus traukinius...

Jei kažkas, labiau susidūręs ir išnagrinėjęs situaciją, sukurtų peticiją, tikrai pasirašyčiau. smile.gif Bet joje turėtų būti reikalavimas ne tik traukiniais, bet ir autobusais važinėti, nes autobusų stotys yra kiekviename mieste ir miestelyje, o traukiniu pvz man netekę važiuoti, ką jau apie šunį kalbėti. ax.gif
Nors čia misija neįmanoma. doh.gif Dabar tie šunys kaip maras LT, piktesnis žmonių priešas už Rusiją. biggrin.gif Juk neužtektų išsireikalauti važinėjimo viešu transportu, reiktų ir lygių teisių tarp šunų, kad nesvarbu, kokio jis dydžio, bet jis visgi šuo, ir jei alergija yra dideliam, tai ji bus ir mažam, todėl ir važinėti gali arba visi, arba nei vienas. Kaip ir su boksu - kur lygybė sugrūsti į autobusą pinčeriukui boksą, o kur retriveriui? blink.gif
Žodžiu, peticija turėtų būti reikalaujanti daug daug logikos... Ir ateityje priimamų sprendimų pagrįstumo, o ne iš oro buriamų alergijų ir agresijų.
Atsakyti
Bet kaip sunervino mane tokie dalykai nesamoningi, buvo vienintelis budas gabentis didesnius šunis, kai kas taip ir į parodas važinėdavo, o dabar kaip?
Man irgi pasirode labai juokinga, kad didelis šuo jau alergizuoja, o mažas jau nebe... biggrin.gif Juokčiausi jei nesinoretu verkti...
Net neįsivaizduoju kur reiktų kreiptis dėl šio dalyko svarstymo... Pačiam traukiniu stoties viršilai ar jau kur nors aukščiau... doh.gif
Atsakyti
O kur parašyta, kad su didelaisi šunimis negalima keliauti?
Skaitau ČIA ir nematau tokios taisyklės, o atnaujinta 07 02.

Jau radau ČIA..... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neisha: 12 liepos 2014 - 16:39
QUOTE(Neisha @ 2014 07 12, 17:28)


Jau radau ČIA.....  verysad.gif


Taip taip, mum su šituo lapu ir makalavo prieš nosį... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(HēiBai @ 2014 07 12, 20:40)
Taip taip, mum su šituo lapu ir makalavo prieš nosį...  verysad.gif


parašiau ir aš jiems šiuo klausimu, tai tą info, kuri įsakyme nurodyta ir gavau. Dabar užklausiau, kas yra laikoma smulkiu gyvūnu ir kaip tas smulkumas apibrėžtas - pagal svorį, dydį ties ketera ar bilietų pardavėjos asmeninę nuomonę ir kokiu aktu jie apibrėžė tą smulkumą. Tai lauksiu info, nes man aktualu. Keliskart per metus tenka važiuoti traukiniu su šunimi/šunimis.
Atsakyti
QUOTE(eziukas.ruke @ 2014 07 15, 11:35)
parašiau ir aš jiems šiuo klausimu, tai tą info, kuri įsakyme nurodyta ir gavau. Dabar užklausiau, kas yra laikoma smulkiu gyvūnu ir kaip tas smulkumas apibrėžtas - pagal svorį, dydį ties ketera ar bilietų pardavėjos asmeninę nuomonę ir kokiu aktu jie apibrėžė tą smulkumą. Tai lauksiu info, nes man aktualu. Keliskart per metus tenka važiuoti traukiniu su šunimi/šunimis.


Aš galvoju geriausia tai butu iš vis rašyti peticija ir protestuoti šiuo klausimu... Reik kažka daryti del to ir nepalikti tokios nesamones... Net siutas ima... gun_bandana.gif dry.gif
Atsakyti
Sveikos, šovė tokia mintis - mano šunės mikročipe įrašytas lietuviškas adresas, kurį įvedė ją registruojant. Ar persikėlus į užsienį automatiškai pakeičia šeimininko adresą duomenų bazėje? Išvykimą iš Lietuvos deklaravau dar prieš kelionę. Nes jei ne, tai dingus šuneliui ne kas būtų, jei pagal čipą rastų tik adresą svetimoje šalyje (t.y. Lietuvoje)...
Atsakyti
QUOTE(Vespa @ 2014 08 25, 02:43)
Sveikos, šovė tokia mintis - mano šunės mikročipe įrašytas lietuviškas adresas, kurį įvedė ją registruojant. Ar persikėlus į užsienį automatiškai pakeičia šeimininko adresą duomenų bazėje? Išvykimą iš Lietuvos deklaravau dar prieš kelionę. Nes jei ne, tai dingus šuneliui ne kas būtų, jei pagal čipą rastų tik adresą svetimoje šalyje (t.y. Lietuvoje)...


Kiekvieną kartą, kai keičiasi šeimininkas ar adresas, reikia pakeisti informaciją duomenų bazėje. Niekas automatiškai nepasikeičia. Beje, už informacijos pakeitimą dar reikia ir susimokėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 08 25, 08:32)
Kiekvieną kartą, kai keičiasi šeimininkas ar adresas, reikia pakeisti informaciją duomenų bazėje. Niekas automatiškai nepasikeičia. Beje, už informacijos pakeitimą dar reikia ir susimokėti.  mirksiukas.gif

Paantrinsiu - automatiškai tikrai niekas nepasikeičia. Kreipkitės į kliniką, kurioje šuo čipuotas - gali pakeisti ir be mokesčio, jei įrašas darytas toje klinikoje. Čia nuo klinikos politikos priklauso, ima mokestį ar ne.
Atsakyti