Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

labai aš čia išsiplėtojau jūsų forume, bet jis skirtas informacijai, tai ja ir dalinuosi smile.gif pakalbėjau su veisėja ir ji pasakė, kad sutvarko visus dokumentus, kad šuniukas galėtų keliauti ir jaunesnis ir be pasiutligės skiepo. Pasirodo nereiks mums keisti savo planų ir per anksti pradėjau problemų ieškot kur jų nėra. Labai tikiuosi, kad ši informacija bus naudinga žmonėms, kurie nori vežtis jaunesnius nei 3mėn suniukus į užsienį ir nenori niekuo rizikuoti. Sėkmės visiems, labanakt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kayaaa @ 2014 06 03, 21:22)
labai aš čia išsiplėtojau jūsų forume, bet jis skirtas informacijai, tai ja ir dalinuosi smile.gif pakalbėjau su veisėja ir ji pasakė, kad sutvarko visus dokumentus, kad šuniukas galėtų keliauti ir jaunesnis ir be pasiutligės skiepo. Pasirodo nereiks mums keisti savo planų ir per anksti pradėjau problemų ieškot kur jų nėra. Labai tikiuosi, kad ši informacija bus naudinga žmonėms, kurie nori vežtis jaunesnius nei 3mėn suniukus į užsienį ir nenori niekuo rizikuoti. Sėkmės visiems, labanakt  4u.gif

O gal galit daugaiu su veiseja ta tema pakalbeti? Tarkim jeigu lektuvu skristumet ,kur 100% viska tikrintu irgi taip sutvarkytu,kad legaliai praskristu? Abejoju g.gif
Atsakyti
Mano šuniuką pirkėja suomė labai norėjo įsivežti anksčiau 3 mėnesių. Daroma taip, nuo pasiutligės skiepijama 2 mėn, bet tada reikia pervakcinuoti, veterinarė mums parašė berods, kad po 6 savaičių. Aišku, 21 diena turi praeiti.
Tik skiepo antspaudą tai abejoju, kad kas nors labai skubės uždėti. Juk jei paimtų šuniuko kraują tyrimams, tai nerastų antikiūnių, kaži ar kuris nors veterinaras norėtų rizikuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 06 03, 20:35)
O gal galit daugaiu su veiseja ta tema pakalbeti? Tarkim jeigu lektuvu skristumet ,kur 100% viska tikrintu irgi taip sutvarkytu,kad legaliai praskristu? Abejoju  g.gif


Galėsiu pasiteirauti, prie progos smile.gif Ji sakė, kad viskas oficialu, bet manau, kad ant žemės ir ore kitos taisyklės gali galioti.. Dabar dar kartą įsitikinau, kad gerus veisėjus išsirinkau ir didžiausias pliusas, kad veterinarai ir patys viską tvarko. Patirties taip pat daug turi, nes su kiekviena vada išleidžia šuniukus į užsienį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kayaaa @ 2014 06 04, 05:32)
Galėsiu pasiteirauti, prie progos smile.gif Ji sakė, kad viskas oficialu, bet manau, kad ant žemės ir ore kitos taisyklės gali galioti.. Dabar dar kartą įsitikinau, kad gerus veisėjus išsirinkau ir didžiausias pliusas, kad veterinarai ir patys viską tvarko. Patirties taip pat daug turi, nes su kiekviena vada išleidžia šuniukus į užsienį smile.gif

As irgi is pradziu norejau suns is ju ( pries koki pusmeti ar daugiau) ir ilgai su jais susirasinejau ,tai jie man atsake,kad tikrai butu geriau palaukti ,kol ateis laikas pasiutliges skiepui,kad niekas neprisikabintu ir tai buvo kalba ,kad suniuka idetu i savo pazystamu masina smile.gif Gal dabar pakeite nuomone..
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 06 04, 09:47)
As irgi is pradziu norejau suns is ju ( pries koki pusmeti ar daugiau)
ir ilgai su jais susirasinejau ,tai jie man atsake,kad tikrai butu
geriau palaukti ,kol ateis laikas pasiutliges skiepui,kad niekas
neprisikabintu ir tai buvo kalba ,kad suniuka idetu i savo pazystamu
masina  smile.gif  Gal dabar pakeite nuomone..

mes vakar telefonu kalbejom ir jei jie pasake,kad viskas bus ok,as net nesigilinau daugiau. ir as pries tai postinau, kad jei turi pazyma,kad suniukas neturejo kontakto su laukiniais gyvunais,gali ji veztis (per lenkija,vokietija ir olandija). taip pat siandien snekejau su bendradarbe,tai jiems vizla veisejai atveze is vengrijos be skiepo ir tada kai suejo 3men ejo cia vietoj
Atsakyti
Sveikos, gal galite greit patarti, kas esate praėję tą procedūrą - ar skiepijant šuniuką (į UK, 21 d. prieš kelionę) jau reikia turėti EU pasą ir mikroschemą? Nes aš nuvedžiau šunį paskiepyti, pasakiau gydytojui, kad gali tekti išvykti į užsienį (nedetalizavau, nes dar nežinau, kada pavyks - ar už mėnesio, ar už poros metų - nes dalyvauju įv. konkursuose), pasakiau, kad vėliau norėsiu sterilizacijos ir mikročipavimo. Jis pasakė, kad užsieniui ateityje reikės EU paso. Taigi tą kartą tik paskiepijo (kompleksiniu skiepu) ir išdavė lietuvišką pasą. Ir aš rami išėjau, kad schemą susitvarkysiu prieš kelionę. Dabar netyčia perskaičiau, kad mikroschema turi būti įdėta prieš skiepus!!! Tai kodėl veterinaras darė tą skiepą? Jei laimėsiu konkursą ir norėsiu išvykti, negi reiks vargšą žvėrelį vėl perskiepyti? Juk dauguma vakcinų veikia apie trejus metus - tiek Lietuvoje tikrai neketinu gyventi. O šuo nėra labai jaunas, bijau, kad tiek procedūrų gali pakenkti...
Ar įmanoma kaip nors susitvarkyti, galiu kad ir šiandien nulėkti dėl mikroschemos, kad tik tuos skiepus užskaitytų. Gydykloje taip greit viskas įvyko, buvo daug ligonių, aš net neturėjau kada išsiklausinėti. Po darbo jiems paskambinsiu, bet dabar apėmė panikos būsena verysad.gif kad per gerus norus ir skubėjimą apsaugoti nuo ligų būsiu šuniukui pakenkusi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vespa @ 2014 06 05, 12:04)
Sveikos, gal galite greit patarti, kas esate praėję tą procedūrą - ar skiepijant šuniuką (į UK, 21 d. prieš kelionę) jau reikia turėti EU pasą ir mikroschemą?

UK labai grieztos taisykles ir taip, mikrocipas turi buti idetas pries pasiutliges skiepa ir viskas surasyta pase. Taisyklese rasoma, kad jei skiepas yra atliekamas pries mikroschema, tada reikalingas antras pasiutliges skiepas. Taip, tai nera sveika, bet su britais nelabai pajuokausi. Pas juos ir taip laikrasciai mirga marga apie nelegaliai ivezamus suniukus is rytu europos, tad gyvunu pasus krato gerai pastaruoju metu.
https://www.gov.uk/t...nation-boosters
"Get your pet microchipped before the rabies vaccination or they will need to be vaccinated again."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k_azu: 05 birželio 2014 - 15:49
Aišku, ačiū, bandysiu ryt su klinika tartis, ką daryti... labai supanikavau, tai bent į forumą parašyti norėjosi smile.gif O be dokumentų (visų įmanomų) net negalvočiau vežti, teko labai negerų istorijų girdėti...
Beje, o tas pasas pildomas angliškai? Ar mūsų veterinarai gerai užpildo? Bent jau su medikais (žmonių smile.gif) kiek tenka turėti reikalų, labai atsainiai viską supildo, paskui aiškinkis, kodėl tavo gimimo data neteisinga ar pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vespa: 05 birželio 2014 - 22:01
QUOTE(Vespa @ 2014 06 05, 19:59)
Aišku, ačiū, bandysiu ryt su klinika tartis, ką daryti... labai supanikavau, tai bent į forumą parašyti norėjosi smile.gif O be dokumentų (visų įmanomų) net negalvočiau vežti, teko labai negerų istorijų girdėti...
Beje, o tas pasas pildomas angliškai? Ar mūsų veterinarai gerai užpildo? Bent jau su medikais (žmonių smile.gif) kiek tenka turėti reikalų, labai atsainiai viską supildo, paskui aiškinkis, kodėl tavo gimimo data neteisinga ar pan...


Rodos lietuvoje lietuviskai pildo, bet pasienyje tikrinama tik informacija apie mikrocipo numeri ir skiepu pavadinimai ir datos tad kazka ne taip irasyti nelabai imanoma. Bet as vis tik labai viska patikrinciau pati. Be to, nepamirskit apie priklausomus vaistus nuo kirminu 1-5 dienos iki sienos kirtimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 06 06, 00:31)
Rodos lietuvoje lietuviskai pildo, bet pasienyje tikrinama tik informacija apie mikrocipo numeri ir skiepu pavadinimai ir datos tad kazka ne taip irasyti nelabai imanoma. Bet as vis tik labai viska patikrinciau pati. Be to, nepamirskit apie priklausomus vaistus nuo kirminu 1-5 dienos iki sienos kirtimo mirksiukas.gif

Labas. As veziausi i NO is LT jorkute. Man veiseja sutvarke viska. Turejom Eu gyvuno augintinio pasa. Ten parasyta lietuviskai ir angliskai. Vaistai, skiepai tarptautine kalba lipdukai iklijuoti.

P.s. Cia, klausimas iskilo, del pasiutliges skiepu. Tai, be jo net nereikia rizikuoti. Atims gyvuna is karto. Cia, sitoj temoj viena forumiete aprase savo istorija, kai vezesi suniuka be skiepu. Patikrino, neisleido. Liepe apsigalvoti ar sutinka karantine laikyti(ten suma tukstantine susidarytu) ar uzmigdyti. Rinkosi migdyti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 06 04, 09:47)
As irgi is pradziu norejau suns is ju ( pries koki pusmeti ar daugiau) ir ilgai su jais susirasinejau ,tai jie man atsake,kad tikrai butu geriau palaukti ,kol ateis laikas pasiutliges skiepui,kad niekas neprisikabintu ir tai buvo kalba ,kad suniuka idetu i savo pazystamu masina  smile.gif  Gal dabar pakeite nuomone..


Pasirodo buvau ŽIAURIAI susipainiojusi visose datose blink.gif net pačiai gėda..kai pasiimsim saviškę, jau bus visi terminai reikalingi suėja ir visi skiepukai, sorry, kad prispaminau, pati nesuprantu, kaip taip susipainiojau doh.gif Dėl to jie ir sakė, kad viskas ok thumbup.gif
Atsakyti