Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(dilgelyt @ 2014 06 01, 20:33)
Taip, jus negalite veztis,nes norint ivaziuoti i Olandija butinas pasiutliges skiepas ir 21diena po jo.
Bet su masina vaziuojanr niekas netrikrins jusu,o jei ir tikrins paslepkit suni... biggrin.gif o jei nepaslepsit, gal tik paso paprasys, nezinos, kokio skiepo reik kokio ne...
Kai is Olandijos i Lietuva vaziuosit,stabdys, ziures ar narkotiku nesivezat  biggrin.gif
Va as kai tik lektuvais keliauju,man zymiai sudetingiau bus su suniu, viska tikrina kruvos taisykliu ir t.t Na bet vistiek geriau nei maisna 20 valandu dardeti doh.gif


Ot velnias.. na bet mes kiek vaziavom su masina (o vaziavom tikrai daug kartu), nei kart nestabde. Su masina mums vaziuoti patinka, ypac vasara. Ir kelione tikrai netrunka 20val. smile.gif Aciu uz info! As kazkaip maniau, kad jei suniukas per jaunas skiepui, tai jo ir nereikia.. Juk cia atvyke iskart prisiregistruosim pas savo veterinara ir jis visus skiepus padarys pagal amziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kayaaa @ 2014 06 01, 22:46)
Ot velnias.. na bet mes kiek vaziavom su masina (o vaziavom tikrai daug kartu), nei kart nestabde. Su masina mums vaziuoti patinka, ypac vasara.  Ir kelione tikrai netrunka 20val. smile.gif Aciu uz info! As kazkaip maniau, kad jei suniukas per jaunas skiepui, tai jo ir nereikia.. Juk cia atvyke iskart prisiregistruosim pas savo veterinara ir jis visus skiepus padarys pagal amziu smile.gif

o tai kiek trunka? 18val? Niekad nesuprasiu sito "malonumo"
Lektuvu 2.. rolleyes.gif Taip daiktu neprisidesi,bet gal ju ir nereikia tiek. smile.gif

As ir taip maniau,bet tiek Olandijos veisejai tiek veterinaras ir dar vienam dokumente skaiciau,kad negalima. O jeigu tas jusu leliukas atvaziuos uzsikretes ir uzkres kitus ir pan? Tai va, todel ir draudzia.
Atsakyti
Man asmeniskai, niekada nepatiko tas rizikingas vezimas gyvuno be skiepu... ax.gif O kas jei patikrins?
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 06 02, 00:06)
Man asmeniskai, niekada nepatiko tas rizikingas vezimas gyvuno be skiepu... ax.gif O kas jei patikrins?


Arba mokės po 50 euru uz nakti sunu viesbutyje kokia savaite, kol bus patikrinti dokumentai, arba verks po to kaip danai - oi, užmigdė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolda: 02 birželio 2014 - 09:33
QUOTE(k_azu @ 2014 06 02, 01:06)
Man asmeniskai, niekada nepatiko tas rizikingas vezimas gyvuno be skiepu... ax.gif O kas jei patikrins?

Orouoste jei taip nutiktu neleistu skristi paparsciausiai..o su masina vaziuojant, gal ismaldautu,ar atimtu suni is keleiviu? unsure.gif
Na bet netikrins Lietuva-Olandija daly.
Ir ten bus ~11 sav. maltukas...isikis i kisene, jei sustabdys biggrin.gif o Olandijoj jau skiepys ir priziures,kaip reikia, pagal visas taisykles.
Labai daug pazystamu visokius tokius leliukus mikriukais ir pan. atsigabeno is LT,viskas ok buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dilgelyt: 02 birželio 2014 - 09:34
QUOTE(dilgelyt @ 2014 06 02, 10:33)
Orouoste jei taip nutiktu neleistu skristi paparsciausiai..o su masina vaziuojant, gal ismaldautu,ar atimtu suni is keleiviu? unsure.gif
Na bet netikrins Lietuva-Olandija daly.
Ir ten bus ~11 sav. maltukas...isikis i kisene, jei sustabdys  biggrin.gif o Olandijoj jau skiepys ir priziures,kaip reikia, pagal visas taisykles.
Labai daug pazystamu visokius tokius leliukus mikriukais ir pan. atsigabeno is LT,viskas ok buvo.

Paprasciausiai suniuka be skiepu patalpins i karantina menesiui...Kainu nezinau -bet tai atsieis nepigiai,tai gal geriau viska daryti pagal instrukcija?Laiku suskiepyti,palaukti 21 para ir tada gabenti...
Atsakyti
Nu bet ir optimistiškos spėlionės biggrin.gif Svarbu nesamonių prirašyt smile.gif Esmė tokia, kad kai skaičiau oficialų straipsnį, ten buvo parašyta, jog reikia čipo, paso ir pasiutligės skiepo, jei šuniukas vyresnis, nei trijų mėnesių. Todėl ir pamaniau, kad jei dar nėra 3mėn ir tas skiepas nebūtinas. Tuo labiau, kad ne vieni pažįstami atsivežė augintinius jaunesnius, kaip 3mėn. Beje ir veisėja žinodama kada suplanavom išsivežti nieko nesakė,hmm.. Bet kadangi viską narplioju po siūlelį, tai gerai, kad laiku išsiaiškinau smile.gif

P.S. kelionė mums trunka apie 15val smile.gif Na žinoma, jei galvoti tik apie skrydžio trukmę, tai taip 2val. Bet dar reikia atvažiuoti į oro uostą, būti jame 2val. iki skrydžio, o dar jei užvėluoja.. Beto oro uosto parkingas kainuoja, Lietuvoj mašiną nuomotis.. Aišku jeigu tik vienam žmogui, tai gal ir su lėktuvu geriau, bet aš kai ne viena, tai renkamės su mašina važiuoti. Kiekvienas pagal save wink.gif
Papildyta:
[quote=foxx,2014 06 02, 14:46]
Paprasciausiai suniuka be skiepu patalpins i karantina menesiui...Kainu nezinau -bet tai atsieis nepigiai,tai gal geriau viska daryti pagal instrukcija?Laiku suskiepyti,palaukti 21 para ir tada gabenti...
[/quo

Aš ir nesakau, kad mes rizikuosim smile.gif Kodėl visi taip nusprendė? smile.gif Tiesiog tik dabar šitą reikalą išsiaiškinau atidžiau, o iki tos kelionės dar du pilni mėnesiai, tad laiko apsčiai viską perplanuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 06 02, 09:33)
Orouoste jei taip nutiktu neleistu skristi paparsciausiai..o su masina vaziuojant, gal ismaldautu,ar atimtu suni is keleiviu? unsure.gif
Na bet netikrins Lietuva-Olandija daly.
Ir ten bus ~11 sav. maltukas...isikis i kisene, jei sustabdys  biggrin.gif o Olandijoj jau skiepys ir priziures,kaip reikia, pagal visas taisykles.
Labai daug pazystamu visokius tokius leliukus mikriukais ir pan. atsigabeno is LT,viskas ok buvo.


bet kur gali sustabdyt patikrint - ir Lenkijoj, ir Olandijoj, ir nors ir Lietuvoj smile.gif Reikia - šunį atima.
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 06 02, 21:53)
bet kur gali sustabdyt patikrint - ir Lenkijoj, ir Olandijoj, ir nors ir Lietuvoj smile.gif Reikia - šunį atima.

ojezaw doh.gif
Tada rizikuoti negalima zinoma.
Bet is praktines puses tai zinau labai labai daug zmoniu vazinejanciu taip daznai,ir stabdo tik is Olandijos vaziuojant, o sustabdzius gyvunu netikrino nei kart...narkotiku paiesko ir paleidzia.
Bet zinoma,jei yra imanoma,kad atims suni,rizikuot negalima.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 06 02, 22:44)
Bet is praktines puses tai zinau labai labai daug zmoniu vazinejanciu taip daznai,ir stabdo tik is Olandijos vaziuojant, o sustabdzius gyvunu netikrino nei kart...narkotiku paiesko ir paleidzia.

O aš asmeniškai žinau bent du atvejus, kai stabdė Lenkijoj. Ir purtė šunų dokumentus. Mus pačius dukart yra purtę Latvijoj - skiepų pasus, čipus tikrino.
Atsakyti
Mus stabde vokietijoje del narkotiku, bet uzmate, kad kate yra tai ir jos popierius tikrino. Ir pernai kai veziausi suniuka is vokietijos per Olandija mus stabde Olandai vos kirtus siena ir tikrino tiek mano suniuka, tiek veisejos suaugusi suni.
O siaip man smalsu pasidare ka veterinaras Olandijoje darytu, jei atvykus skiepyti 12 savaiciu suniuka isaisketu, kad jis buvo iveztas nelegaliai? Zinau, kad Anglijoje tokius suniukus dazniausiai uzmigdo, nes zmones neturi pinigu susimoketi uz karantina. Speju, kad ir Olandijoje butu tas pats. Suniukas atvaziuoja su Lietuviskais irasais pase, cipuotas, bet be pasiutliges skiepo ir tik 3 menesiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 06 03, 13:12)
Mus stabde vokietijoje del narkotiku, bet uzmate, kad kate yra tai ir jos popierius tikrino. Ir pernai kai veziausi suniuka is vokietijos per Olandija mus stabde Olandai vos kirtus siena ir tikrino tiek mano suniuka, tiek veisejos suaugusi suni.
O siaip man smalsu pasidare ka veterinaras Olandijoje darytu, jei atvykus skiepyti 12 savaiciu suniuka isaisketu, kad jis buvo iveztas nelegaliai? Zinau, kad Anglijoje tokius suniukus dazniausiai uzmigdo, nes zmones neturi pinigu susimoketi uz karantina. Speju, kad ir Olandijoje butu tas pats. Suniukas atvaziuoja su Lietuviskais irasais pase, cipuotas, bet be pasiutliges skiepo ir tik 3 menesiu rolleyes.gif


Tikrai nieks nemigdytų, gi visi žmonės ir daug kas rizikuoja.. Mūsų pažįstamiems vižlą atvežė, dviejų mėnesių, patys veisėjai ir iš Vengrijos.. Realybėje nėra taip griežtai, kaip visi čia rašo - bent kiek man teko girdėti smile.gif Ir beje, dabar toks klausimas iškilo, o kodėl šuniuką nuo pasiutligės skiepija TIK nuo 3mėn.?
Atsakyti