Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

Nolda, paklausinejau britu apie tuos popierius tai dauguma sako geriau nepagaileti tu papildomu 10 svaru ir imti 5 generaciju popierius. Ypac jei viena diena sugalvotum ieskoti poros, nes atrodo "rimciau ir patikimiau" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 01 09, 20:44)
Nolda, paklausinejau britu apie tuos popierius tai dauguma sako geriau nepagaileti tu papildomu 10 svaru ir imti 5 generaciju popierius. Ypac jei viena diena sugalvotum ieskoti poros, nes atrodo "rimciau ir patikimiau" ax.gif


Pas mumi yra visos generacijos vienam portale biggrin.gif Bet kol MB, užsiožiavęs į UK, moka, tol dėl manęs nors ir 20 generacijų biggrin.gif Apsižiūrėjau popierius, pas mus tas pedigree ne exportinis, bet angliškai surašytas, dėl visa ko ir eksportinį užsisakysiu, turėsiu du biggrin.gif
Šiaip spyriojaus nuo minties apie UK, bet pažiūrėjau, Katė gali daug kur dalyvaut, visos dresūros yra, ne taip kaip pas mumi uždrausta pusė.. Prancūzai šalia biggrin.gif Gal ir nebaisi ta KC sistema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 10, 12:33)
Gal ir nebaisi ta KC sistema  ax.gif

O koks tikslas tau registruot šunį į KC? Jei norisi mažiui parodų - visada galima sėst į mikriuką ir atmaut iki LT. Puikiausiai žinau tokių šunų, pirktų Lietuvoj, Latvijoj, o gyvenančių, besidresuojančių UK. Reikia - grįžta, į parodas nuvažiuoja sudalyvaut, sveikatos tyrimus pasidaro, net kergimams dokumentus susitvarko. O dresūrai dokumentų nereikia, tai negi būtina kažkokiam klubui priklausyt, kad galėtumei dirbt su šunimi?
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 01 10, 11:46)
O koks tikslas tau registruot šunį į KC? Jei norisi mažiui parodų - visada galima sėst į mikriuką ir atmaut iki LT. Puikiausiai žinau tokių šunų, pirktų Lietuvoj, Latvijoj, o gyvenančių, besidresuojančių UK. Reikia - grįžta, į parodas nuvažiuoja sudalyvaut, sveikatos tyrimus pasidaro, net kergimams dokumentus susitvarko. O dresūrai dokumentų nereikia, tai negi būtina kažkokiam klubui priklausyt, kad galėtumei dirbt su šunimi?


Kad nežinau, kodėl ir neregistruot, nėra to labai aiškaus skirtumo tarp KC ir FCI smile.gif Mes vargu ar grįžtųme dažnai, kaip negrįžtam ir dabar, patogiau prie vietos viską daryt, o kol šuniukai, kalės ir patinai gali laisvai migruot tarp KC ir FCI, man gan ramu.. Kita vertus, parodose irgi galima dalyvauti iš FCI nepabėgant ir tą leidimą gavus..
O su ta dresūra tai pas mumi beveisliai neleidžiami į ralius, agility, ne visi klubai net ir į dresūrą priima, tai man gal keistoka kaip UK leidžiama smile.gif
O kai domėjausi tai išskaičiau kad norint vadai gaut dokumentus iš pvz, LKD, kalė turi būt ten ir registruota, šeimininkas deklaravęs gyv. vietą, kalė visą neštumo ir žindymo laikotarpį LT gyvent, važinėt pas vetus ir tt.. Aš neturiu kaip būti tiek laiko Lietuvoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 10, 12:58)
Kad nežinau, kodėl ir neregistruot, nėra to labai aiškaus skirtumo tarp KC ir FCI smile.gif Mes vargu ar grįžtųme dažnai, kaip negrįžtam ir dabar, patogiau prie vietos viską daryt, o kol šuniukai, kalės ir patinai gali laisvai migruot tarp KC ir FCI, man gan ramu.. Kita vertus, parodose irgi galima dalyvauti iš FCI nepabėgant ir tą leidimą gavus..
O su ta dresūra tai pas mumi beveisliai neleidžiami į ralius, agility, ne visi klubai net ir į dresūrą priima, tai man gal keistoka kaip UK leidžiama smile.gif
O kai domėjausi tai išskaičiau kad norint vadai gaut dokumentus iš pvz, LKD, kalė turi būt ten ir registruota, šeimininkas deklaravęs gyv. vietą, kalė visą neštumo ir žindymo laikotarpį LT gyvent, važinėt pas vetus ir tt.. Aš neturiu kaip būti tiek laiko Lietuvoj smile.gif

Kalė registruota gali būt ir Lietuvoj, koks skirtumas, kur gyvena smile.gif dėl nėštumo laikotarpio nežinau. Kitas dalykas - o tau tai rūpi dabar? Juk taviškė dar neužaugusi, neaišku, kaip ten bus.
Kitas dalykas, kiek pamenu FCI taisykles dėl agility, tai beveisliai tik pasaulinio lygio varžybose dalyvaut negali. Nebent konkrečioj šaly taisyklės griežtesnės. O paprastai elementariai dresūrai neturėtų trukdyt.
Atsakyti
Aš planuoju labai tolimam laikui biggrin.gif Būtent, kalė dar neužaugus, tie mano planai tik teoriniai, o kaip bus nieks nežino smile.gif Bet gyvenant UK su KC lengviau būtų, nei bandyt išmanevruot tarp FCI negyvenant FCI šaly.. Juolab kai kokių tais apribojimų nėr smile.gif
Atsakyti
Dar klausimėlis - yra gal kokių paprastų būdų surasti gyv. vietą su šunimis? tinklapiai, puslapiai, grupės ar kažkas panašaus?
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 13, 19:56)
Dar klausimėlis - yra gal kokių paprastų būdų surasti gyv. vietą su šunimis? tinklapiai, puslapiai, grupės ar kažkas panašaus?

bookings.com turi išsamią kriterijų paiešką, yra ir dėl augintinių. Ar tu ne to klausi?
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2014 01 13, 22:40)
bookings.com turi išsamią kriterijų paiešką, yra ir dėl augintinių. Ar tu ne to klausi?


čia kiek atradau tai viešbučiai - mums labiau praverstų ilgalaikė nuoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 13, 20:58)
čia kiek atradau tai viešbučiai - mums labiau praverstų ilgalaikė nuoma smile.gif

Priklauso nuo to, kur to busto reikia? UK ar LT? Ar siaip del bendro puslapio galvojai kazkokio?
Atsakyti
Aii gi parašyt pamiršau smile.gif UK, Londone, radau šiokių tokių svetainių, visi gumtree siūlė, bandžiau bet rezultatai nedžiuginantys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 14, 09:47)
Aii gi parašyt pamiršau smile.gif UK, Londone, radau šiokių tokių svetainių, visi gumtree siūlė, bandžiau bet rezultatai nedžiuginantys smile.gif

Kiek as esu ziurejusi tai sitas geriausias. Cia gali ir buto, ir namo, ir laisvo kambariopusiau uzimtam name ieskoti. Bet londone paciam apskritai nezinau kaip seksis su dviem sunim. Geriau ziurek uz londono truputi toliau, mazesniuose miestukuose lengviau rasti pigu nama (uz ta pacia kaina kaip butas londone) ir kur savininkas nepriestaraus del sunu. O siaip gali per visus dominancius skelbimus privaciai rasyti ir klausti del sunu, siulyti sumoketi didesni uzstata ir t.t...
Atsakyti