Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(Nolda @ 2013 12 31, 11:36)
21d tik po pirmojo skiepo. jei po to skiepijate reguliariai, nustatytą datą ir ne vėliau, laukti 21d nebereikia. Lietuvoje skiepyjama kas metus, DK, įtariu ir NL nuo antro skiepo - kas tris.
daroma tai paprastai - nukirminavimas ir pirmi skiepai daromi gerokai ankščiau nei 3 mėn šuniukui. sulaukus 3 mėn pasiutligės skiepas, 21d ir važiuoja smile.gif
O susiskiepyt nesunku ir kitose šalyse, nebūtinai Lt smile.gif

aaa vat kaip viskas. Suniuku neturiu dar tai visu niunsu nezinojau aciu.
Galima galima, tik kitur kainuoja bent ~10kart daugiau nei Lietuvoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 12 31, 11:03)
aaa vat kaip viskas. Suniuku neturiu dar tai visu niunsu nezinojau aciu.
Galima galima, tik kitur kainuoja bent ~10kart daugiau nei Lietuvoj smile.gif


bet ir atlyginimas kitas, tai nėra didelė suma.. Mes vakcinuojamės Danijoj, nes Lt vakcinuojant rašo galiojimo datą metus, Danijoj rašo tris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2013 12 31, 12:06)
bet ir atlyginimas kitas, tai nėra didelė suma.. Mes vakcinuojamės Danijoj, nes Lt vakcinuojant rašo galiojimo datą metus, Danijoj rašo tris smile.gif

ir jeigu skiepas galioja lietuviai neprisikabina,kad pries du metus darytas? Super tada jums.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 12 31, 13:10)
ir jeigu skiepas galioja lietuviai neprisikabina,kad pries du metus darytas? Super tada jums.

Nesikabina. Tam ir yra skiepo galiojimo datai skirtas laukelis pase.
Lietuva - šalis, nelaisva nuo pasiutligės. Čia atvejų vis dar pasitaiko. Dėl to ir reikalavimai griežtesni. Man asmeniškai nelabai patiktų, jei įkąstų šuo, nuo pasiutligės skiepytas prieš tris metus ax.gif Du metai - dar sutinku (nors ir tai, ne visoms vakcinoms toks laikotarpis galioja).
Atsakyti
Gal kas yra vežęsis ir registravęs FCI šunį į KC sistemą? Domina viskas nuo A iki Z...
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 09, 15:35)
Gal kas yra vežęsis ir registravęs FCI šunį į KC sistemą? Domina viskas nuo A iki Z...

Ta prasme UK KC? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 01 09, 17:56)
Ta prasme UK KC? smile.gif


tie patys smile.gif įdomu kas per taisyklė, kad prašymą reikia pateikti prieš importuojant šunį (ar yra skirtumas?), kuom skiriasi 3 ir 5 generacijų pedigree, am, ir ar vūtinai exportinį pedigree reikia pateikti, ar tinka ir orginalus smile.gif kol kas klausimų tiek.. Ai, kaip dar su FCI parodomis KC šuniui, kergimai kaip supratau be problemų
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 09, 16:08)
tie patys smile.gif įdomu kas per taisyklė, kad prašymą reikia pateikti prieš importuojant šunį (ar yra skirtumas?), kuom skiriasi 3 ir 5 generacijų pedigree, am, ir ar vūtinai exportinį pedigree reikia pateikti, ar tinka ir orginalus smile.gif kol kas klausimų tiek.. Ai, kaip dar su FCI parodomis KC šuniui, kergimai kaip supratau be problemų

Galvojau tau i AZ parasyti, bet gal kam ateityje bus reikalinga info irgi kraustantis i UK ar siaip atsivezant FCI suni i UK sistema...
Siaip viskas pakankamai paprasta. Pirmiausia tai yra du skirtingi prasymai/ dokumentai skirtingu paskirciu. Jei keliauji i UK tik laikinai ir nori tik i parodas nueiti ten su FCI suniu tai reikalingas tik Authority to compete (ATC) number, kuris suteikia teise dalyvauti UK parodose. Kitas reikalas jei nori savo FCI suni priregistruoti i KC. Tada pildoma importuoto suns registracijos forma, kuria galima rasti cia.
Siaip ja uzpildyti ir issiusti galima ir jau atsivezus suni (as tai darau siuo metu). Kiek zinau siaip praso exportiniu dokumentu ir nuo ju yra atleistos tik kelios salys, kuriose rodos nebuna daromi exportiniai dokumentai g.gif O del tu 3 ar 5 generaciju tai net nezinau g.gif As imu 5, nes vis tik daugiau informacijos pateikia ir t.t...
Atsakyti
aš radau parašyta kad reikia pateikt exportini pedigree ar tolygus kitoks dokumentas.. tai ir susimėčiau, negi orginalus netinka g.gif žinau VA šuvuką kuris buvo su lietuviškais dokais registruotasi, reikės manau parašyt paklausti, nes išties nelabai norėčiau žaistis su eksportiniais jei jau bus lemta į UK lėkt. kai pasiklausai kaip jų darymas 9 mėn užima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 09, 16:47)
aš radau parašyta kad reikia pateikt exportini pedigree ar tolygus kitoks dokumentas.. tai ir susimėčiau, negi orginalus netinka  g.gif žinau VA šuvuką kuris buvo su lietuviškais dokais registruotasi, reikės manau parašyt paklausti, nes išties nelabai norėčiau žaistis su eksportiniais jei jau bus lemta į UK lėkt. kai pasiklausai kaip jų darymas 9 mėn užima  g.gif

O kur cia 9 men uztrunka blink.gif Man teko mano laukti 3 men, nes siunte is vokietijos, o vokieciai dar 3 kartus turejo keisti, nes irase ne tokia tevo spalva, tada du kartus varda ne taip irase... doh.gif Tai gal dabar ir pradek tuos eksportinius darytis vis tiek? Juk jei noresi parodoje dalyvauti kitur nei Danijoje vis tiek reikes eksportiniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 01 09, 18:53)
O kur cia 9 men uztrunka blink.gif Man teko mano laukti 3 men, nes siunte is vokietijos, o vokieciai dar 3 kartus turejo keisti, nes irase ne tokia tevo spalva, tada du kartus varda ne taip irase... doh.gif Tai gal dabar ir pradek tuos eksportinius darytis vis tiek? Juk jei noresi parodoje dalyvauti kitur nei Danijoje vis tiek reikes eksportiniu g.gif


Ta prasme, net ir neregistruoajnt šuns kitoje šalyje galima eksportinius darytis? g.gif
Ačiū, einu veisėjos klausinėt apie eksportinius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 09, 17:14)
Ta prasme, net ir neregistruoajnt šuns kitoje šalyje galima eksportinius darytis?  g.gif
Ačiū, einu veisėjos klausinėt apie eksportinius  4u.gif

Taip, kiek as zinau. Pas mane planu registruoti KC nebuvo. Siaip juos dazniausiai veisejai duoda isvezamiems suniukams, bet nemanau, kad kazkokia problema butu gauti juos "del viso pikto" g.gif Jeigu pvz pasakytum veisejai, kad gali buti jog kazkur kitur kraustysites ir tu nori pasiruosusi buti... Arba, kad vasara planuoji i LT atostogu vaziuoti ir nori i pora parodu nueiti, juk negali pasakyti ne ax.gif
Atsakyti