Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(linatavo @ 2013 12 12, 10:35)
Man atrodo ne atostogos ir joks ten poilsis kai imi kartu daug priežiūros reiklaujnatį palydovą.. smile.gif geriau palikti draugui, tėvam, močiutei.

Dar priklauso nuo to i kokias atostogas vaziuoji rolleyes.gif Jei zmogus vaziuoja rugpjucio men i ispanija pasivolioti prie juros tai tikrai nepatartina imti kokio niufo su savimi, bet jei atostogos nera planuojamos tik tam, kad issidrebus kazkur ant smelio paguleti 10 dienu kodel ne? Ir kas jusu manymu yra "daug prieziuros"? Atostogos su sunimi ir kasdienis gyvenimas su sunimi tiek jau daug nesiskiria. Nauja miesta apziureti galima ir vaikstant su suniu. I muziejus galima nueiti po to ilgo pasivaiksciojimo, palikus suni viesbutyje. Man suns pavedziojimas ir pamaitinimas netrukdo atostogoms rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linatavo @ 2013 12 12, 13:35)
Man atrodo ne atostogos ir joks ten poilsis kai imi kartu daug priežiūros reiklaujnatį palydovą.. smile.gif geriau palikti draugui, tėvam, močiutei.

O jeigu esi emigraves ir neturi salia nei tevu, nei kitu patikimu giminiu?
Be to suni perku tam kad dziugintu kiekviena diena,o ne kad nuo jo atostogauti noreciau.

Nolda,aciu laba, belsiuos pas Karinna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2013 12 12, 18:28)
Man suns pavedziojimas ir pamaitinimas netrukdo atostogoms rolleyes.gif

nu reikia nepamirsti to, kad ne visur priima sunimis, netgi tam paciam Lietuvos pajury ax.gif mes va keliaujam su kemperiu vasara i Italija, apsistojam atostogu centruose tai ten beveik niekur nepriima su gyvunais doh.gif man suo tai kasmet pabudavo viesbutyje sunu, mus ten gerai pazinojo tai ir jam nebuvo streso smile.gif
Atsakyti
Nėra blogas dalykas tie viešbučiai, aš pati prižiūriu šuniukus išvykstančių žmonių, ir man smagu, ir jiems ramiau, jei reikia kur skristi, kur šuns nepriima, ar trumpam išvažiuoti, ar tiesiog žmogui norisi pailsėti be balasto, juk kiekvienam žmogui skirtingai. Aš be šunų ir į miestą važiuot nenoriu, man liūdna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2013 12 12, 15:32)
nu reikia nepamirsti to, kad ne visur priima sunimis, netgi tam paciam Lietuvos pajury  ax.gif mes va keliaujam su kemperiu vasara i Italija, apsistojam atostogu centruose tai ten beveik niekur nepriima su gyvunais  doh.gif man suo tai kasmet pabudavo viesbutyje sunu, mus ten gerai pazinojo tai ir jam nebuvo streso  smile.gif

Na, tai zmones kurie keliauja su sunimis ir apsistoja ten, kur priima su jais. Kalba neejo apie atostogu planavima, o buvo pasakyta, kad atostogu metu suo "reikalauja daug prieziuros". Todel as ir kalbejau apie suns prieziura atostogu metu. Jei atostogos suplanuotos kazkur, kur suo nepriimamas ar tiesiog neapsimoka imti suns nes kelione tik kelioms dienoms tada kitas reikalas. Jei zmogus nori atostogauti su sunimi tai visada yra galima rasti kur. Gal ne 5 zvaigzduciu viesbutyje (nors turint pinigu tikrai daug pasirinkimo ir ju tarpe yra), bet galima. Ir pati sakot, kad "ne visur", bet juk yra ane? smile.gif Mano MB seima kai vaikai buvo mazi kiekviena vasara vaziuodavo i italija su savo VA, kur nuomavosi skirtingus vasarnamius ar butus be jokiu problemu.
Atsakyti
Na pas mane tai nėra tokios problemos, visi šunų mylėtojai ir žino kaip prižiūrėti smile.gif tiesiog žvelgiau daugiau iš tos pusės, kad pati paatostogaučiau ir atostogų metu dėl nieko nereiktų sukti galvos, o jeigu būtų šuo kartu, tai mahno visos atostogos sutilptų į tą 3 raidžių žodį "šuo" biggrin.gif man bėgiot, šukuot, dresuot, žaist su juo, o tam skiriu laiko tikrai kasdien.. kad ir kaip myliu keturkojus - atostogose man jis rūpestėlis
Papildyta:
QUOTE(linatavo @ 2013 12 13, 11:18)
Na pas mane tai nėra tokios problemos, visi šunų mylėtojai ir žino kaip prižiūrėti smile.gif tiesiog žvelgiau daugiau iš tos pusės, kad pati paatostogaučiau ir atostogų metu dėl nieko nereiktų sukti galvos, o jeigu būtų šuo kartu, tai mahno visos atostogos sutilptų į tą 3 raidžių žodį "šuo" biggrin.gif man bėgiot, šukuot, dresuot, žaist su juo, o tam skiriu laiko tikrai kasdien.. kad ir kaip myliu keturkojus - atostogose man jis rūpestėlis


ir šiaip, vežtis šunį ir palikt po to jį namuose gyvent vieną, grįžt tik kad išvesti, nu man gaila taip smile.gif pas mane auksaspalvis retriveris, jis žiauriai veiklus, jam reik daug bėgioti, mėgsta plaukioti, tai jeigu pasiemi į pajūrį, bent jau pasivaikščioti krantu - jis šokt nori gilyn, turkštis ir t.t, o dar esu gavus piktų bobų (atsiprašau už išsireiškimą) replikų, kad čia ne šunų papludimys, nors mes tik einam smile.gif) tiesiog einam pajūriu. Taip ir norisi atsakyt, kad mano šuo švaresnis negu tu biggrin.gif ahh.... tai va, maniškis tikrai labai dėkingas būna kai išvežu į sodybą pas tėvus, nes ten gali lakstyt iki soties, ir tvenkinys didelis yra, o ir šiaip jis ten būna visiems kaip atgaiva smile.gif))
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linatavo @ 2013 12 13, 12:27)
dar esu gavus piktų bobų (atsiprašau už išsireiškimą) replikų, kad čia ne šunų papludimys, nors mes tik einam smile.gif)

tai va tame ir beda tas zmoniu poziuris... pamenu ir as savo dalmatina buvau nusivezusi i pajuryv tai visko prisiklausiau.... vieni zavejosi, prase paglostyti, kiti pyko... todel istiesu manau kad yra vargas vestis i tokias masines vietas, nebent kur atokiai atostogauti ax.gif bet kai seimoj yra ir vaiku tai del ju irgi tenka derinti kitokias atostogas ir pramogas smile.gif as tai nematau nieko tragisko jei imanoma kazkur augintini savaitei - dviems palikti smile.gif
Atsakyti
Na ką, smulkiai išsiaiškinau ir praktiškai patikrinau šuns kelionės LT-UK niuansus, o dabar gal kuri žino ir atvirkštinio varianto taisykles? Keliaujant šuniui iš UK į LT, reikia kokių įrašų iš veterinaro ar tiesiog šuo sėda ir važiuoja (turint omeny, kad čipas yra, skiepas galioja, pasas yra)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 12 16, 12:15)
Na ką, smulkiai išsiaiškinau ir praktiškai patikrinau šuns kelionės LT-UK niuansus, o dabar  gal kuri žino ir atvirkštinio varianto taisykles? Keliaujant šuniui iš UK į LT, reikia kokių įrašų iš veterinaro ar tiesiog šuo sėda ir važiuoja (turint omeny, kad čipas yra, skiepas galioja, pasas yra)? ax.gif


Sveiki,

gal galit patikslinti, ko reikia vykstant suaugusiam šuniui į Angliją? Galit ir į AŽ.
Ačiū labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamson @ 2013 12 30, 23:15)
gal galit patikslinti, ko reikia vykstant suaugusiam šuniui į Angliją? Galit ir į AŽ.
Ačiū labai. 4u.gif

1. čipo
2. ES mėlyno paso
3. vakcinacijos nuo pasiutligės - kad po skiepo būtų praėję 21 d. ir skiepas atliktas ne anksčiau, nei čipavimo data
4. vaistų nuo kirmėlių, kurių sudėtyje būtų prazikvantelio. Kertant sieną (sėdant į keltą arbą įvažiuojant į tunelį) nuo vaistų sudavimo turi būti praėję ne mažiau kaip 24 ir ne daugiau kaip 120 val.
5. klinikinės apžiūros.

4 ir 5 punktai - turi būti veterinarijos gydytojo antspaudai pase.

Taip pat dar, jei turit seniau išduotą ES pasą, jį eikia legalizuoti - nuvykti į vietinę Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą ir užsidėti antspauduką paskutiniame ES paso puslapyje.

Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2013 12 31, 09:56)
1. čipo
2. ES mėlyno paso
3. vakcinacijos nuo pasiutligės - kad po skiepo būtų praėję 21 d. ir skiepas atliktas ne anksčiau, nei čipavimo data
4. vaistų nuo kirmėlių, kurių sudėtyje būtų prazikvantelio. Kertant sieną (sėdant į keltą arbą įvažiuojant į tunelį) nuo vaistų sudavimo turi būti praėję ne mažiau kaip 24 ir ne daugiau kaip 120 val.
5. klinikinės apžiūros.

4 ir 5 punktai - turi būti veterinarijos gydytojo antspaudai pase.

Taip pat dar, jei turit seniau išduotą ES pasą, jį eikia legalizuoti - nuvykti į vietinę Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą ir užsidėti antspauduką paskutiniame ES paso puslapyje.

As zinau,kad pries skiepus butina nukirmininuoti..tai kaip tai padaryti pries kelione, kad pirma butu nukirminuotas, o tik tada jau paskiepytas nuo pasiutliges,jei keliauti galima tik praejus 21dienai po pasiutliges skiepo ir tilpti vos i 24h po nukirminavimo?

O kitos ES salys irgi labai seka,kad po pasiutliges skiepo butu praeje 21d? Ar jis galioja tik metus?
As taip noreciau savo busima suni kasmet suskiepyt grizus i Lietuva, bet bunu rik apie 10 dienu.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 12 31, 10:10)
As zinau,kad pries skiepus butina nukirmininuoti..tai kaip tai padaryti pries kelione, kad pirma butu nukirminuotas, o tik tada jau paskiepytas nuo pasiutliges,jei keliauti galima tik praejus 21dienai po pasiutliges skiepo ir tilpti vos i 24h po nukirminavimo?

O kitos ES salys irgi labai seka,kad po pasiutliges skiepo butu praeje 21d? Ar jis galioja tik metus?
As taip noreciau savo busima suni kasmet suskiepyt grizus i Lietuva, bet bunu rik apie 10 dienu.


21d tik po pirmojo skiepo. jei po to skiepijate reguliariai, nustatytą datą ir ne vėliau, laukti 21d nebereikia. Lietuvoje skiepyjama kas metus, DK, įtariu ir NL nuo antro skiepo - kas tris.
daroma tai paprastai - nukirminavimas ir pirmi skiepai daromi gerokai ankščiau nei 3 mėn šuniukui. sulaukus 3 mėn pasiutligės skiepas, 21d ir važiuoja smile.gif
O susiskiepyt nesunku ir kitose šalyse, nebūtinai Lt smile.gif
Atsakyti