Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(..seNse.. @ 2013 11 05, 21:28)
Noriu pasitikslinti. Tatuiruotė jau nebegalioja šunis vežant į užsienį? Dabar tik čipas tinka, taip?

Oficiali informacija:
- Gyvūnai augintiniai turi būti identifikuoti:
• poodine mikroschema, atitinkančia Reglamento 998/2003 Ia Priede nurodytus reikalavimus arba,
• aiškiai įskaitoma tatuiruote, jei ji padaryta iki 2011 m. liepos 3 d.

Iš patirties - dėl tatuiruotės kartais kyla problemų dės jos įskaitomumo - ne visi pasieniečiai stengiasi įžiūrėti, jei tatuiruotė nėra aiškiai įskaitoma smile.gif Mikročipas kelia mažiau problemų.

QUOTE(..seNse.. @ 2013 12 01, 19:55)
Tikiuosi į šį klausimą kas nors iš keliavusių atsakys... ax.gif
Nesutampa veterinarės ir vežėjo nurodymai, kada daryti įrašus į pasą, kad šuo sveikas ir gali keliauti.
Taigi, įrašus reikia daryti, kad:
- 24val turi būt praėjusios iki kertant LT sieną?
- 24val turi būti praėjusios iki kertant UK sieną?

Tik pasikartosiu: geriau antrasis variantas. Taip lieka daugiau laiko jei nuleis padangą, mikriukas kur nors sustos nenumatytam laikui ar pan.

Normalūs vežėjai, turintys patirties su gyvūnais ir stoja, ir pavedžioja. Yra mylinčių gyvūnus žmonių. Juk jei šuo apsidarys, nemalonu bus ne tik pačiam šuniui, kvapas nepatiks ir kartu važiuojantiems keleiviams. Ir narvą teks valyti. Taigi, vežėjams tikrai apsimoka šunis pavedžioti sustojimų metu.
Atsakyti
Sveikos merginos. Turiu toki klausima. Vaziuojant i Vokietija, ko reikia. Suo vaziuos su mumis masina. As noreciau apie skiepus ir dokumentus sukonkretinti.
1. Cipas
2. Skiepas nuo pasiutliges ir pagal amziu jei reikia
3. Nuo kirminu tabl.
4 ?
Atsakyti
Per 5m kiek vaziavom masina su sunimis nieko nereikejo biggrin.gif nei kart netikrino ir nestabde biggrin.gif
teoriskai tai reikia europinio paso, su galiojanciu pasiutliges skiepu, suo turi but cipuotas (be cipo ir paso negausi) ir as uzsidedu stampuka, kad suo sveikas ir gali keliaut. Mano ziniom tiek 4u.gif
Atsakyti
Ar nereikia to parazitu testo, ar antikuniu nuo po pasiutliges tyr? 4u.gif . As visai zalia situo klaus.
Atsakyti
o man drauge pasake,kad jai keliaujant reikia jos stafui paso,cipo, metiniu skiepu, nukirminavimo stampo, stampo kad atlaikys kelione, zetono (??????) ir tarptautinip skiepo (????????)
Kas cia per tarptautiniai skiepai ir zetonai? g.gif
Gyvenu Olandijoj,suniuka pirksiu Lietuvos veislyne ir planuoju su juo daznai skraidyti Olandija-Lietuva, Lietuva-Olandija, gal ,kas zinot tiksliai, ko reikia skraidant siomis salimis su mazu suniuku? Metiniai skiepai,pasas ir cipas tai aisku.
Jeigu turesiu savo nukirminavimo pasta,ir pati ja duosiu,kaip gaut daktaro stampa del to? Jo akyse duot?
Atsakyti
QUOTE(JelenaFox @ 2013 12 06, 17:28)
Ar nereikia to parazitu testo, ar antikuniu nuo po pasiutliges tyr? 4u.gif . As visai zalia situo klaus.

Ramiai, į Vokietiją nereikia smile.gif
Atsakyti
I Vokietija to pat reikia kaip ir i Kauna vaziuojant. Tik pasa isimeskit. Vaziuojant Vokietijoje visai nesvarbu kirminai ir kitka, ten labai svarbu suns transportavimas, neteisingai vezant galit netekt suns. Sup turi but specialiame transportavimo narve ar boxe, jei universali gale be narvo, turi but spec grotos atitveriancios ji nuo salono, jei salone ne prisegtam boxe-suo turi but prisegtas specialiais dirzais. Ten itin svarbu eismo saugumas, neatitinkant salygu-galima suns konfiskacija
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 12 06, 19:57)
Jeigu turesiu savo nukirminavimo pasta,ir pati ja duosiu,kaip gaut daktaro stampa del to? Jo akyse duot?

Šiaip tai vetas turėtų suduoti tinkamą tabletę, bet jei turėsit ''savo'' veterinarą, tai gal ir pasitikės jumis, aš tai tik pasakau, kad suduosiu ir gaunu antspauduką, šuns net nesivedu. Bet tik ar reikalauja olandai to g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2013 12 07, 17:59)
Šiaip tai vetas turėtų suduoti tinkamą tabletę, bet jei turėsit ''savo'' veterinarą, tai gal ir pasitikės jumis, aš tai tik pasakau, kad suduosiu ir gaunu antspauduką, šuns net nesivedu. Bet tik ar reikalauja olandai to g.gif

Aciu,
Neturiu dar nei suns nei savo veterinaro smile.gif
O apie tarptautini skiepa kelionei ir zetona ka nors kas nors zinot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 12 07, 23:26)
Aciu,
Neturiu dar nei suns nei savo veterinaro smile.gif
O apie tarptautini skiepa kelionei ir zetona ka nors kas nors zinot?  g.gif


Tarptautinis skiepas čia gal pasiutligės? Kitokių tarptautinių negirdėjus. Žetonas yra privalomas Danijoje, su šuns vardu, šeimininko vardu pavarde, telefonu ir adresu. Paprastas metalinis prie antkaklio. Bet neturim biggrin.gif
Karinna turėtų žinoti kaip ten Olandijoj smile.gif
Atsakyti
Man atrodo ne atostogos ir joks ten poilsis kai imi kartu daug priežiūros reiklaujnatį palydovą.. smile.gif geriau palikti draugui, tėvam, močiutei.
Atsakyti
QUOTE(linatavo @ 2013 12 12, 12:35)
Man atrodo ne atostogos ir joks ten poilsis kai imi kartu daug priežiūros reiklaujnatį palydovą.. smile.gif geriau palikti draugui, tėvam, močiutei.


man be šuns ne atostogos, juolab jei dar nelabai raukiančiai apie šunis mamai reiktų šunį palikt smile.gif
Atsakyti