Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(..seNse.. @ 2013 08 30, 15:04)
Nesu niekur skaičiusi apie deklaracijas. Jei mikriuku gabensim šunį iš LT be savininko, tai deklaracija būtina? Gal galite įdėti tikslesnė nuorodą, kur ją rasti, aš nelabai gaudausi... blush2.gif Ten tik internetu užpildyti ar raštiškai vežėjas turės vežtis?


Vėl jie pakeitė kažką savo tinklapyje doh.gif Tik spėk sekti...
Jau dabar informacijos apie deklaraciją nebėra, anksčiau buvo nurodoma, kad "jei gyvūnas augintinis vyksta be šeimininko, būtina užpildyti šią deklaraciją".

Jei dabar šis reikalavimas nebeskelbiamas, matyt jo nebereikia. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja važiuoti į Šveicariją, Vokietiją ar Italiją rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje? Ieškau, kas galėtų nuvežti nedidelį šuniuką mažiausio dydžio transporteryje už atlygį.
O gal žinote kokių žmonių, kurie užsiima pervežimu?

Atsakyti
I Vokietija vaziuoja firma "iDanija". Tik nezinau ar veza gyvunus. "Litred" veza gyvunus, bet neesu tikra ar vaziuoja I Vokietija. Galite pabandyti susisiekti.
Atsakyti
QUOTE(IngaU. @ 2013 09 08, 15:12)
Gal kas planuoja važiuoti į Šveicariją, Vokietiją ar Italiją rugsėjo pabaigoje - spalio pradžioje? Ieškau, kas galėtų nuvežti nedidelį šuniuką mažiausio dydžio transporteryje už atlygį.
O gal žinote kokių žmonių, kurie užsiima pervežimu?

nenorit siųsti lėktuvu? gi iki Vokietijos max 2 val skrydžio.. šuniukas net nepajaus
Atsakyti
Kaip manote, ar galima mikriuku siųsti šuniškus nereceptinius vaistus į UK, kai kartu vežamas ir šuo, bet be šeimininko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 10 15, 15:05)
Kaip manote, ar galima mikriuku siųsti šuniškus nereceptinius vaistus į UK, kai kartu vežamas ir šuo, bet be šeimininko?  unsure.gif


Aš vežiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eskalibur @ 2013 10 15, 16:49)
Aš vežiau smile.gif

Tada vešiu ir aš. biggrin.gif
Atsakyti
Noriu pasitikslinti. Tatuiruotė jau nebegalioja šunis vežant į užsienį? Dabar tik čipas tinka, taip?
Atsakyti
Tikiuosi į šį klausimą kas nors iš keliavusių atsakys... ax.gif
Nesutampa veterinarės ir vežėjo nurodymai, kada daryti įrašus į pasą, kad šuo sveikas ir gali keliauti.
Taigi, įrašus reikia daryti, kad:
- 24val turi būt praėjusios iki kertant LT sieną?
- 24val turi būti praėjusios iki kertant UK sieną?
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 12 01, 18:55)
Tikiuosi į šį klausimą kas nors iš keliavusių atsakys... ax.gif
Nesutampa veterinarės ir vežėjo nurodymai, kada daryti įrašus į pasą, kad šuo sveikas ir gali keliauti.
Taigi, įrašus reikia daryti, kad:
- 24val turi būt praėjusios iki kertant LT sieną?
- 24val turi būti praėjusios iki kertant UK sieną?


Na iki UK juk pusantros paros kelionės... Tai jei ne vidury Lenkijos tą įrašą dės, neištemps jis 24h nuo Lietuvos..
Atsakyti
doh.gif aš vistiek nesuprantu... blush2.gif
Bandysiu paklausti pavyzdžiu. biggrin.gif
Tarkim, šuo paimamas į kelionę antradienio vakarą. Prie UK sienos planuojama būti trečiadienį vakare. Įrašus daryti pirmadienį vakare, ar antradienį ryte? biggrin.gif
Atsakyti
5. Tapeworm treatment (dogs only)
Your vet must treat your dog for tapeworm and record it in the pet passport or third country official veterinary certificate every time you want to enter the UK.

The treatment must be given between 1 and 5 days (24 to 120 hours) before you’re scheduled to arrive in the UK.

Your vet must record the following details in your dog’s pet passport or certificate:

the name and manufacturer of the product used to treat your dog
the date and time they treated your dog
their stamp and signature
The treatment must have praziquantel or equivalent as its active ingredient.

You don’t need to treat your dog for tapeworm if you’re coming directly to the UK from Finland, Ireland, Malta or Norway.
Atsakyti