Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(karinna @ 2013 02 24, 08:18)
Antsnukio reikės dalyje Lietuvos miestų, nors nelabai kas ir kimba. Mano šunys jau virš trijų metų soc. testą turi, nė karto nieks prie mūsų dėl antsnukių nekibo, nieko neklausė.

Vokietija labai žiūri į tai, kaip vežami šunys. Arba spec. narve, arba prisegti saugos diržais turėtų būti. Jei sustabdys, į tai žiūrės. Antsnukių lyg nereikia. Lenkijoje iškart už sienos mus kartą stabdė, šunį kuris kemperyje buvo laisvas paglostė, šunų veislių paklausė ir tiek, jokių dokumentų net negalvojo prašyt. Vedžiojom ten irgi ramiai be antsnukių, kaip ir visi seminaro dalyviai.



QUOTE(VekiVivon* @ 2013 02 24, 12:42)
Jei šuo nelabai klusnus - geriau turėt antsnukį smile.gif



QUOTE(Agnnyte @ 2013 02 24, 12:44)
Taigi kad tas antsnukis 15 litų tekainuoja... Aš dėl visa ko pasiimčiau.



QUOTE(zay @ 2013 02 24, 13:41)
Gyvenime Vokietijoje nereikėjo antsnukio, nei vienam šuniui kurį vežiaus, nėra pas juos tokio reikalavimo.



QUOTE(Sancta @ 2013 02 24, 21:31)
Aha,nemaciau vokietijoj sunu su antsnukiu o ir vazinejasi jie cia visaip,dazniausiai bagazinese universalu,narvuose o maziukai belekur .Va nufotkinau vaizdeli dideliam prekybos centre,ant kurio vos neuzlipau  biggrin.gif
user posted image


smile.gif nagrinėjau ir aš šią temą kažkada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnolda @ 2013 06 21, 11:21)
smile.gif nagrinėjau ir aš šią temą kažkada smile.gif

4u.gif Aš irgi nagrinėjau, bet gal šviežių naujienų bus smile.gif O dar toks klausymėlis, aš šuniui visur naudoju smaugiama grandinėle- ir kasdieniniam vedžiojimui, ir dresūrai, nes kai bailiukas man taip saugiau ir patogiau valdyti , ar dėl to neturėsim kokių problemų?
Atsakyti
Pas mane irgi su grandinėle vaikšto visur, ir kitų žmonių žinau, kurie visur ir visada naudoja tą patį odinį smaugtuką smile.gif Tinkamai naudojant tikrai jokių problemų sukelt neturi
Atsakyti
Padekite,gal kas zino?

Ar vis dar reikalingas, vaziuojant i Ukraina, pasiutliges neutralizuojancio antikunio kraujo tyrimas ?

Ar tikrai negalima, ispirkus visa kupe ,paimti suni vaziuojant traukiniu is Baltarusijos i Ukraina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliz@: 24 birželio 2013 - 12:02
Sveiki. Parūpo toks klausimas, ar galima jauną šuniuką, kuriam 4 mėn. vežtis be pasiutligės antikūnių titro kraujo tyrimo ne per ES g.gif ?
Atsakyti
Sveikos,
Mes gyvename airijoje ir norime keliauti automobiliu i lietuva kartu su suniu. Norejau paklausti gal kas nors keliavo ir visa tvarka, dokumentus zino? Man idomu kaip del tu paskutiniu vaistu kuriuos reikia suduoti ir veterinaras turi israsyti pazyma kuri galios nuo 24 val ir ne daugiau kaip 48 val? Nes mes nespejam nuvaziuoti i lt per tiek laiko. Gal as ko nors nesupratau:) ir gal zinote kokius dokumentus reikia gauti isvaziuojant is lt? Labai lauksiu pasisakymu. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelyteae @ 2013 08 18, 21:21)
Sveikos,
Mes gyvename airijoje ir norime keliauti automobiliu i lietuva kartu su suniu. Norejau paklausti gal kas nors keliavo ir visa tvarka, dokumentus zino? Man idomu kaip del tu paskutiniu vaistu kuriuos reikia suduoti ir veterinaras turi israsyti pazyma kuri galios nuo 24 val ir ne daugiau kaip 48 val? Nes mes nespejam nuvaziuoti i lt per tiek laiko. Gal as ko nors nesupratau:) ir gal zinote kokius dokumentus reikia gauti isvaziuojant is lt? Labai lauksiu pasisakymu. Aciu smile.gif

Grizimui atgal i airija viskas surasyta cia
Atsakyti
Labas vakaras,
ar atsiras parekomenduosiančių patikimų vežėjų iš LT į UK? smile.gif Domina keli klausimai: kokia maždaug kaina, kaip vyksta paėmimas ir pristatymas (ar atveža į reikiamą miestą) ir kaip ten su tais boksais? Šuo - labradoras, tai būtų didelis keleivis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 08 24, 20:17)
Labas vakaras,
ar atsiras parekomenduosiančių patikimų vežėjų iš LT į UK? smile.gif Domina keli klausimai: kokia maždaug kaina, kaip vyksta paėmimas ir pristatymas (ar atveža į reikiamą miestą) ir kaip ten su tais boksais? Šuo - labradoras, tai būtų didelis keleivis. biggrin.gif


Į kurią UK dalį? Yra savas vežėjas, vežantis į pietinę dalį, Londoną, veža visus šunis, turi savo narvą, išveda kelionės metu, paima iš vietos, pristato į vietą smile.gif
Atsakyti
O dar klausimėlis. ax.gif Čia jau buvo panašus, bet įdomu, kaip keliaujant automobiliu: ar galima ne bokse šunį vežti, o tiesiog prisegus šunišku saugos diržu (į UK)? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 08 25, 17:29)
O dar klausimėlis. ax.gif Čia jau buvo panašus, bet įdomu, kaip keliaujant automobiliu: ar galima ne bokse šunį vežti, o tiesiog prisegus šunišku saugos diržu (į UK)? smile.gif

Kiek zinau galima, nors kai kuriems policininkams gali tekti paaiskinti kas tai per dirzas, nes ne visi zino apie tokius dalykus. Man labai patinka dirzai. Tada boksas neuzima vietos jei kazkas gale vaziuoja. Taciau jei keliates i UK keltu is prancuzijos tai reikia prisiminti kad suo bus masinoje vienas pora valandu. Jei pasitikite suniu ir zinote, kad jam nekils noras padraskyti ar pagrauzti ka nors tada pirmyn.
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2012 11 28, 17:16)
Reikia, jei kačiukai vežami parduoti. Jei ne - nereikia, bet jei keliauja be šeimininko, užsipildykit deklaraciją: •Not accompanying my pet during its journey

Nesu niekur skaičiusi apie deklaracijas. Jei mikriuku gabensim šunį iš LT be savininko, tai deklaracija būtina? Gal galite įdėti tikslesnė nuorodą, kur ją rasti, aš nelabai gaudausi... blush2.gif Ten tik internetu užpildyti ar raštiškai vežėjas turės vežtis?
Atsakyti