Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė su šunimi į kitą šalį - 2

QUOTE(VekiVivon* @ 2012 11 08, 02:18)
Negalima vežti 1 žmogui daugiau 2 šunų. Tokios taisyklės.

Plačiau čia Gyvūnų vežimas

Tai į Rusiją negalima daugiau vežtis vienam žmogui kaip du šunis, net važiuojant su savo mašina.
Eurolines autobusai tai šuniuką su boksu, kuris telpa tau po kojom ( ar kitaip kaip ir neužimi papildomai vietos) tai į ES šalis leidžia vežtis. Aš ne kartą važiavau į Rygą su nedideliu šuniuku. Ir tikrai apskambinau visas kompanijas-tai tik Eurolines tai leidžia. bet į Rusiją ir jie neleidžia šuns vežtis autobusu, nes teiravausi į Piterį iš Rygos autobusu.
Tita60- jeigu turit tranzitinę Baltarusijos vizą- tai pasiaiškinkit kokios reikia pažymos iš veto, manau, kad reikės iš teritorinės veterinarijos pažymos. ta pažyma kainuoja 25lt ir ten viską surašo: koks šuo, kur tiksliai važiuoja ( na reikia pateikti punktus pur kokią sieną kerta), kas lydi šuniuką ir taip toliau. Bet prieš tai vis tik dar pasiteiraukit Lietuvoje kokios iš čia taisyklės, nes iš Rusijos tai tikrai tuo traukiniu galima vežtis šunį, bet kaip ir rašiau ten parduodant bilietą šuniui prašo tos pažymos. Ir bilietą šuniui turit pirkti Piteryje geležinkelio stotyje- visi kiti bilietų pardavimo punktai šitos paslaugos neteikia- tik stotis.
Atsakyti
QUOTE(Dinara2 @ 2012 11 08, 14:28)
Tai į Rusiją negalima daugiau vežtis vienam žmogui kaip du šunis, net važiuojant su savo mašina.
Eurolines autobusai tai šuniuką su boksu, kuris telpa tau po kojom ( ar kitaip kaip ir neužimi papildomai vietos) tai į ES šalis leidžia vežtis. Aš ne kartą važiavau į Rygą su nedideliu šuniuku. Ir tikrai apskambinau visas kompanijas-tai tik Eurolines tai leidžia.  bet į Rusiją ir jie neleidžia šuns vežtis autobusu, nes teiravausi į Piterį iš Rygos autobusu.
Tita60- jeigu turit tranzitinę Baltarusijos vizą- tai pasiaiškinkit kokios reikia pažymos iš veto, manau, kad reikės iš teritorinės veterinarijos pažymos. ta pažyma kainuoja 25lt ir ten viską surašo: koks šuo, kur tiksliai važiuoja ( na reikia pateikti punktus pur kokią sieną kerta), kas lydi šuniuką ir taip toliau. Bet prieš tai vis tik dar pasiteiraukit Lietuvoje kokios iš čia taisyklės, nes iš Rusijos tai tikrai tuo traukiniu galima vežtis šunį, bet kaip ir rašiau ten parduodant bilietą šuniui prašo tos pažymos. Ir bilietą šuniui turit pirkti Piteryje geležinkelio stotyje- visi kiti bilietų pardavimo punktai šitos paslaugos neteikia- tik stotis.


Supratau, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tita60: 08 lapkričio 2012 - 13:49
Sveiki
Ar kam buvo kilę kokių nesklandumų rygos oro uoste skrendant su šuneliu? Si kartą teks skristi su airbaltic per rygą, tai jau tiek baisumu teko išgirsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lary@ @ 2012 11 22, 14:25)
Sveiki
Ar kam buvo kilę kokių nesklandumų rygos oro uoste skrendant su šuneliu? Si kartą teks skristi su airbaltic per rygą, tai jau tiek baisumu teko išgirsti  doh.gif



mano draugė iš Rygos grįžo, skrido Stambulas-Ryga, su vokiečių aviagniu. Viskas normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Lary@ @ 2012 11 22, 14:25)
Sveiki
Ar kam buvo kilę kokių nesklandumų rygos oro uoste skrendant su šuneliu? Si kartą teks skristi su airbaltic per rygą, tai jau tiek baisumu teko išgirsti  doh.gif

mes skridom iš Frankfurto į Rygą su Airbalticu. ėmėm šunį į saloną, nors ji negalėjo pilnai atsistot bokse. niekas neprisikabino. O va siunčiant iš čia vos vos įsiprašėm į saloną su šuniuku, kuris irgi nepilnai galėjo stovėti.
Atsakyti
Gal kam teko skrits is Kauno( ryanair) su jorgsyru i Anglija?Mano sese nori skrist pas dukra kaledom ir nerandam informacijos tikslios niekur ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Robema @ 2012 11 22, 16:32)
Gal kam teko skrits is Kauno( ryanair) su jorgsyru i Anglija?Mano sese nori skrist pas dukra  kaledom ir nerandam informacijos tikslios niekur ... g.gif

reikia susisiekti su Ryanair ir išsiaiškinti, ar jie apskritai gyvūnus gabena.jei tikėti va ŠITA info, tai jie negabena gyvūnų.. ir visai nenuostabu. Oro linijos turi turėti atskirą licenciją gyvūnams gabenti. Pigių skrydžių bendrovė neinvestuos į tai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 22 lapkričio 2012 - 15:58
QUOTE(Robema @ 2012 11 22, 13:32)
Gal kam teko skrits is Kauno( ryanair) su jorgsyru i Anglija?Mano sese nori skrist pas dukra  kaledom ir nerandam informacijos tikslios niekur ... g.gif


Ryanair or wizzair negabena gyvunu visai. Neimanoma nei saline nei kaip bagaza. I anglija su gyvunu galima til su airbaltic arba lufthansa.
Atsakyti
Kas nors vežėtės su mikruške ar mašina šunį į UK?
Mano draugė važiuos su mikruške ir vešis transporteryje tris kačiukus.

Taigi, mus domina kelto is Prancuzijos i UK kaina gyvunui. As kiek ziurejau internete randu 15 arba 30 svaru (skirtingi keltai), bet mūsų mikruškių vairuotojai nori nutręšti po 50 svarų už kačiuką.
Aš suprasčiau jei siųstumėm vien kačiukus, bet čia žmogus PATS važiuoja, tai reiškia ji pati ir prižiūrės ir maitins ir kakus valys. Taigi, mano požiūriu reikėtų sumokėti tik už bilietus. Ir biški be ryšio gaunasi kai "užsimeta" taip sakyčiau visai ne kukliai doh.gif

Tiesa, kas nors žinote ar reikia pažymos iš veterinarinės tarnybos?
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2012 11 27, 00:00)
Tiesa, kas nors žinote ar reikia pažymos iš veterinarinės tarnybos?

Reikia, jei kačiukai vežami parduoti. Jei ne - nereikia, bet jei keliauja be šeimininko, užsipildykit deklaraciją: •Not accompanying my pet during its journey
Atsakyti
QUOTE(Lary@ @ 2012 11 22, 14:25)
Sveiki
Ar kam buvo kilę kokių nesklandumų rygos oro uoste skrendant su šuneliu? Si kartą teks skristi su airbaltic per rygą, tai jau tiek baisumu teko išgirsti  doh.gif


Skridom su Airbaltic į Oslą su persėdimu Rygoje. Šunys buvo bagaže, Rygoje mes juos tik per langą matėm, kaip iškrovė iš lėktuvo ir į kitą nuvežė. Niekas Rygoje net neklausė nei kieno jie, nei kas kaip- tiesiog perkrovė į kitą lėktuvą ir viskas. jokių problemų. thumbup.gif
Atsakyti
O įrašas europase, kad šuniukas sveikas ir gali atlaikyti kelionę (automobiliu) būtinas vykstant į Vokietiją? Čipas, skiepai, dokai yra. Nėra įrašo apie nukirminimą bei apsaugą nuo erkių
Atsakyti